Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

SUNT o tipa dulce, simpatica si pasionala. Ador sa te dezmierd, asa ca, te incit la o intalnire. Pozele imi apartin. Pentru mai multe detalii, astept sa ma suni. Te sarut dulce; 18 Oct 15:15 0727.643.258 post-779-1334097004_thumb.jpgpost-779-133409700401_thumb.jpgpost-779-133409700402_thumb.jpgstie cineva ceva de domnita. Nu prea e de gasit pe net si pare noua pe anuntul... eu cel putin nu am mai vazut-o pana acum. Nici pretul nu e afisat

  • Like 4
Link spre comentariu

salut...dupa ce acum cateva zile intrebam cate ceva de don'soara, mi am luat inima in dinti si am sunat o, mi a raspuns cam greu...am aflat si de ce....are o potaie simpatica si era cu el afara...ok sa trecem la lucruri mai serioase...locatie...batisteitarif....250/hgfe....9oral...8.5normal...8accepta cim,fk,de anal nu am intrebatnu prea are sani,are 50 de kg cu tot cu pantofi...baie curata si apartament oko experienta placuta

Link spre comentariu
salut...dupa ce acum cateva zile intrebam cate ceva de don'soara' date=' mi am luat inima in dinti si am sunat o, mi a raspuns cam greu...am aflat si de ce....are o potaie simpatica si era cu el afara...ok sa trecem la lucruri mai serioase...locatie...batisteitarif....250/hgfe....9oral...8.5normal...8accepta cim,fk,de anal nu am intrebatnu prea are sani,are 50 de kg cu tot cu pantofi...baie curata si apartament oko experienta placuta[/quote']Multumim de report, chiar daca f brief. Spune-ne te rog , e draguta la fata? E vesela sau sta ca muta ? Eu o urmaream mai de mult, dar nu am reusit sa o prin la telefon.
Link spre comentariu
salut...dupa ce acum cateva zile intrebam cate ceva de don'soara' date=' mi am luat inima in dinti si am sunat o, mi a raspuns cam greu...am aflat si de ce....are o potaie simpatica si era cu el afara...ok sa trecem la lucruri mai serioase...locatie...batisteitarif....250/hgfe....9oral...8.5normal...8accepta cim,fk,de anal nu am intrebatnu prea are sani,are 50 de kg cu tot cu pantofi...baie curata si apartament oko experienta placuta[/quote']Multumim de report, chiar daca f brief. Spune-ne te rog , e draguta la fata? E vesela sau sta ca muta ? Eu o urmaream mai de mult, dar nu am reusit sa o prin la telefon.
e bruneta,tenul alb,nu te gandi la angelina jolie ca nu este ea...dar e genul de fata care nu ti e rusine sa iesi la o cafea cu ea....ai ce vorbi,indiferent de subiect... mie mi a placut ca a fost zambitoare de cand am intrat si pana am plecat..si m a intrebat ce imi place,ce nu mi place,ce sa faca,cum sa faca,adica intr un cuvant isi da interesul sa te faca sa te simti bine...si bineinteles sa revii. referitor la pret(zicea cineva ca e cam scump), eu zic ca decat sa dau 150-200 in alta parte unde nu sunt tratat nici macar cu dosul.........
Link spre comentariu

Am gasit:Sunt o tipa manierata, simpatica, dulce si pasionala. Ador sa fac sex si sunt deschisa la noi provocari. Astept sa ma suni. Te sarut dulce! Pozele imi apartin!ProfilName: DianaPhone: 0727.643.258Age: 26 yearsArea / Zone: UltracentralAvailability: La mineSex: femininZodia: TaurOras: BucurestiInaltime: 162 cmGreutate: 49 kgOchi: verziPar: brunetBust / Talie / Sold: 88/60/90Luni-vineri: 10-22Week-end: 10-22ServiciiSex oral - DaSex oral fara prezervativ - DepindeDeepthroat - DepindeSex normal - Da69 - DaSex anal - NuMasaj erotic - DaShow lesbi - DepindeSarut cu limba - DepindeSex intre sani - DaStapana - NuStriptease - DaBDSM - NuSex in grup (cu barbati) - NuBisexuala (pentru cupluri) - DepindeMasturbare - DaFinlizare orala - DepindeFinalizare pe fata - DaFinalizare pe corp - DaPret - suna-maArata foarte bine! Daca ma poate ajuta cineva cu cateva poze, nu reusesc sa incarc.A auzit cineva despre ea?!

post-1334-133409716813_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Uite aici:

n plus poti gasi nenumarate site-uri, zeci de poze si alte informatii daca scrii pe Google 0727643258Eu incerc sa dau de ea de cateva luni. Sun saptamanal, dar pana acum nu am avut noroc. Oricum, e veche in bransa si la un moment dat o prind eu.Succes!

Link spre comentariu

 

 

Uite aici:

In plus poti gasi nenumarate site-uri, zeci de poze si alte informatii daca scrii pe Google 0727643258Eu incerc sa dau de ea de cateva luni. Sun saptamanal, dar pana acum nu am avut noroc. Oricum, e veche in bransa si la un moment dat o prind eu.Succes!

Am dat search dar se pare ca din cauza punctelor din numarul de telefon (topicul postat de tine) nu mi-a afisat nimic de pe forum.Spuneam ca nu pot sa incarc pozele, ca de gasit am gasit destule.Am sunat si eu dar fara nici un raspuns. Nu-i nimic mai incercam.
Link spre comentariu

Merg la ea de aprox. 2 ani; in ultima perioada mai rar; deh e criza.Fetitza este super ok din punctul meu de vedere. Foarte dragutza si finutza. O bruneta (probabil nenaturala) cu niste ochi albastri de te baga in boala. Si are un contur al gurii atat de frumos incat atunci cand ti-o suge treci intr-o stare dincolo de experientele pur carnale. Intr-adevar este micutza si slabutza dar nu fara forme. Sani micutzi insa tari, naturali si buni la "gust". Daca esti curat iti face sex oral fara caciulitza. Nota 8 pentru sexul oral. Sexul normal nota 8 - 9; m-a invatat niste figuri. Ei ii place pe la spate mie sa stea desupra. A gasit o combinatie de ne super simtim amandoi. FK acceptat dar depinde de tine nu de ea daca meriti asa ceva. Fara sex anal. Este foarte curata si miroase intr-un mare fel. Apartamentul este ultracentral (blocul de langa iesirea de metrou Universitatii pe Batistei). Este o bucatzica de femeie pentru barbati care iubesc finetzea, nu devin animale in pat si traiesc subtil actul sexual. Pretul este 250 h insa eu stau 45 de minute pentru ca si vorbesc cu ea, ne maingaiem si-i dau doar un numar. Al doilea nu mai merge :). Nota generala 9 dar gusturile nu se discuta. Recomand, cum am spus, domnilor care aprecieaza subtilitatea in actul sexual si care indragesc femeile fine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut Zoro,eu sun cu regularitate la ea in fiecare saptamana si pana acum nu a raspuns la telefon. Ai vreun sfat in legatura cu metoda cea mai potrivita de a o aborda?Cu multumiri...

Link spre comentariu

cu riscul de a sta la coada dupa voi...va recomand fata...este micuta de statura, sani mici...dar forme frumoase.face un oral de mare angajament, fara maini....limbi la oo si chiar mai jos.anal nu presteaza...din pacate care are un fund minunat.este mereu aranjata, miroase frumos...epilata corespunzator.prosop curat intodeauna, gel dus din abundenta.nu mai presteaza la universitate...s-a mutat prin floreasca....apartament dragut, suc....tot ce trebuie.eu merg la ea de vreo 2 ani...acum o mai servesc cand nu am chef de riscuri pe la alte bahnite.sa va purtati frumos cu ea...:P)))bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Confirmaţi nr. de tel. pe care poate fi contactată. Daca aveti de gând s-o ţineţi numai pt. voi, ne vom spune adio şi veti primi ban (mă refer la zoro şi la 22alex22).Scopul acestui forum este să ne ajutăm unii pe alţii în cazul în care nu ati înţeles. Recenziile voastre nu vor fi luate în considerare până nu postati şi modalitatea reală de contact.

Link spre comentariu
Confirmaţi nr. de tel. pe care poate fi contactată. Daca aveti de gând s-o ţineţi numai pt. voi' date=' ne vom spune adio şi veti primi ban (mă refer la zoro şi la 22alex22).Scopul acestui forum este să ne ajutăm unii pe alţii în cazul în care nu ati înţeles. Recenziile voastre nu vor fi luate în considerare până nu postati şi modalitatea reală de contact.[/quote']Confirm eu numarul de tel 0727.643.258Pana acum aprox 2 ani am avut abonament la ea.Pret era 200/h Dama e micuta de statura, simpatica la fata, sani medii si fermi.Ca locatie.....la iesirea din metrou de la universitate, apartament frumos cu baie dotata cu tot ce-i trebuie.Ca servicii FK , Oral cu incercari de DT fara prezervativ si cu finalizare, 69.Ca minusuri....nu facea anal.GFE - 9Oral - 9Normal 8Anal -nuIn concluzie, este o dama care merita incercata. Nu face nimic spectaculos, dar tot ce face este profesional si cu implicare maxima.Repet.....asta se intampla acum aprox 2 ani.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu o sun saptamanal (da, nu am renuntat!) si nu raspunde niciodata. Telefonul suna in gol. Daca lucreaza in sistem "circuit inchis" este ok, dar atunci nu inteleg de ce are anunturi!? Poate cineva sa confirme ca a vorbit recent cu ea si daca da, ce numar de telefon a folosit? Cu multumiri...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...