Sari la conținut

yasmina 0740362369


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Postat Ieri, 00:07

Salutare futaciosilor ..  :crazylove  am sa va prezint o domnisoara care am vizitat-o cu putin timp in urma ,  si care intentionez sa o mai vizitez fiind nemaipomenita...  Se numeste iasmina , are 18 - 19 ani , satena  cam 1,62 - 1.65 cm inaltime .. 45 kilograme  par lung pana la sani  :boob  

Despre iasmina  ce pot sa va zic , arata bine fund bombat ... sani mici dar tari ,, curata epilata  fara mirosuri.

 

Din punctul meu  de vedere  punctul ei forte este atitudinea si rabdarea pe  care  o adopta , amiabila , sociabila rabdatoare , fara priviri aruncate pe ceas  si telefonul pe silentios , mai pe scurt  fata nu te grabeste e numai a ta .

In ceea ce priveste prestatia propriu zisa este deschisa la toate pozitiile pentru penetrare si de cateva ori in niste poziti mai deosebite.. ( chiar se implica si se vede ca ii face placere) . Face si  anal dar nu am incercat.

Si acum ORALUL  :felatie  facut ca la carte  cu grija  inclusiv OO  cu limba   :rax2 , cu buze la suprafata in profunzime, exact ce imi doresc eu   :bravo 

In ceea ce priveste tarifele  acestea sunt 100 ron /finalizare ( 30 de minute )  si 200 ron / ora . 

Locatie nu are dar a zis ca  isi face . 

 

NOTE !! 

ORAL - 10 ( ca la carte ) 

GFE - 10 ( sociabila , comunicativa) 

NORMAL - 9 ( se implica ) 

ANAL - NU AM INCERCAT ( dar  merita incercat ) 

Concluzie , este de revenit 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

 

NOTE !! 

ORAL - 10 ( ca la carte ) 

 

 

Aici i-ai dat 9 la oralul ''ca la carte''.... :pepsi

 

 

Nr de telefon are duduia?

 
Uita-te in titlu... :slap2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Ceva cam pute pe aici.Baiatul curvar s-a inscris pe 10 martie,a facut doua recenzii la Bianca si Yasmina care ori sunt prietene ori una si aceeasi persoana.Ceva nu se leaga.Poate ne lamureste si pe noi.

Link spre comentariu

Ceva cam pute pe aici.Baiatul curvar s-a inscris pe 10 martie,a facut doua recenzii la Bianca si Yasmina care ori sunt prietene ori una si aceeasi persoana.Ceva nu se leaga.Poate ne lamureste si pe noi.

eu as zice ca miroase de la o posta.... , nu cred ca a peste ci mai degraba a reclama disperata

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Bianca, Iasmine si Isabela sunt 3 fete de 18 ani, prietene intre ele si care am scris eu cate ceva in topicul "Tipa noua", topic care este pentru Bianca.

Probabil greseala lor a fost ca nu si-au deschis separat fiecare topicul ei, in acest sens, nu mai existau atatea neclaritati pe aici...

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Azi, dupa foarte mult timp m-am gandit sa intru si eu pe site si imi atrage atentia urmatoarea persoana ............Sun la telefonul din topic si aflu ca domnisoara in cauza are 19 de ani  si nu are locatie .Imi fac programare peste 2 ore, iar cand mai era jumatate de ora revin cu un telefon pentru a comfirma programarea,mi-a comfirmat pogramarea si m-am intalnit cu ea la pensiunea flamingo,am urcat sus la camera ...ea este o fata (caprioara )zvelta, cam la 1.65m si 53kg (greutatea exacta am aflat-o mai tarziu), bruneta, cu par lung. yasmina, fiindca asa o cheama era imbracata intr-o lenjerie intima (bikini si sutien) neagra si niste pantofi cu toc.Prima impresie a fost foarte placuta..Este foarte simpatica,deschisa, hazlie, vorbareata.I-am si povestit despre forum si chiar a fost incantata despre ce auzea.Tot vorbind noi asa, la un moment dat a trebuit sa intrerupem povestile fiindca juniorul incepea sa dea semne de nervozitate.Dorea sa iasa si el la aer sa vada si el aceasta caprioara venita .Asa ca din cateva miscari hainele au zburat dupa noi si am ramas amandoi in costumul lui Adam si Eva.Cum eu facusem dus inainte am cerut doar sa merg la baie ca sa-l reimprospatez pe junior.

M-am intins pe pat ,ea a venit peste mine si a inceput cu sarutari pe gat ,piept,abdomen pana a ajuns la junior .A inceput cu un oral foarte bun,umed, acordand atentie si outelor. Dupa cateva minute de oral am rugat-o sa se intinda si am inceput sa ma ocup eu de ea,Prima pozitia a fost eu in sezand cu ea deasupra.A inceput sa ma calareasca puternic, in acest timp am putut sa ma joc si cu sanii ei marisori,rotunzi si foarte putini moi.Am trecut apoi la caprita, ea sprinjinindu-se cu mainile de pat.Este un pic lata in solduri dar per general priveslistea din spate face banii  ...Si acum notele:

Aspect: 9 inalta, corp frumos,frumusica

Igiena:10

Oral nep:9

Normal:9.5

Anal:(nu am incercat dar este de incercat)

GFE:10

Cadoul 200 Ron oferiti de mine la inceput.Am stat aproximativ 60 de minute,nu am fost presat deloc cu timpul, iar telefonul ei,,aici un mare + (plus) a fost pus pe silentios

Eu sigur voi reveni

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Seriozitate zero.Am sunato am auzit oferta spun ca ne vedem peste ora jumate.Sun imi spune ca nu poate la ora stabilita si imi spunw ca ma suna mai tarziu.Ma suna peste doua ore si imi zice ca ne vedem in cinci minute la Sanedo.Plecand spre Sanedo ma suna in cinci minute si imi spune ca a intrvenit ceva .Concluzia o trageti singuri.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Seriozitate zero.Am sunato am auzit oferta spun ca ne vedem peste ora jumate.Sun imi spune ca nu poate la ora stabilita si imi spunw ca ma suna mai tarziu.Ma suna peste doua ore si imi zice ca ne vedem in cinci minute la Sanedo.Plecand spre Sanedo ma suna in cinci minute si imi spune ca a intrvenit ceva .Concluzia o trageti singuri.

 

 

Imi cer scuze ''costinicu''  a intervenit ceva care  nam putut sa aman va pup si va promit ca o sa incerc sa nu se mai intample 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Azi, dupa foarte mult timp m-am gandit sa intru si eu pe site si imi atrage atentia urmatoarea persoana ............Sun la telefonul din topic si aflu ca domnisoara in cauza are 19 de ani  si nu are locatie .Imi fac programare peste 2 ore, iar cand mai era jumatate de ora revin cu un telefon pentru a comfirma programarea,mi-a comfirmat pogramarea si m-am intalnit cu ea la pensiunea flamingo,am urcat sus la camera ...ea este o fata (caprioara )zvelta, cam la 1.65m si 53kg (greutatea exacta am aflat-o mai tarziu), bruneta, cu par lung. yasmina, fiindca asa o cheama era imbracata intr-o lenjerie intima (bikini si sutien) neagra si niste pantofi cu toc.Prima impresie a fost foarte placuta..Este foarte simpatica,deschisa, hazlie, vorbareata.I-am si povestit despre forum si chiar a fost incantata despre ce auzea.Tot vorbind noi asa, la un moment dat a trebuit sa intrerupem povestile fiindca juniorul incepea sa dea semne de nervozitate.Dorea sa iasa si el la aer sa vada si el aceasta caprioara venita .Asa ca din cateva miscari hainele au zburat dupa noi si am ramas amandoi in costumul lui Adam si Eva.Cum eu facusem dus inainte am cerut doar sa merg la baie ca sa-l reimprospatez pe junior.

M-am intins pe pat ,ea a venit peste mine si a inceput cu sarutari pe gat ,piept,abdomen pana a ajuns la junior .A inceput cu un oral foarte bun,umed, acordand atentie si outelor. Dupa cateva minute de oral am rugat-o sa se intinda si am inceput sa ma ocup eu de ea,Prima pozitia a fost eu in sezand cu ea deasupra.A inceput sa ma calareasca puternic, in acest timp am putut sa ma joc si cu sanii ei marisori,rotunzi si foarte putini moi.Am trecut apoi la caprita, ea sprinjinindu-se cu mainile de pat.Este un pic lata in solduri dar per general priveslistea din spate face banii  ...Si acum notele:

Aspect: 9 inalta, corp frumos,frumusica

Igiena:10

Oral nep:9

Normal:9.5

Anal:(nu am incercat dar este de incercat)

GFE:10

Cadoul 200 Ron oferiti de mine la inceput.Am stat aproximativ 60 de minute,nu am fost presat deloc cu timpul, iar telefonul ei,,aici un mare + (plus) a fost pus pe silentios

Eu sigur voi reveni

 

Bianca, Iasmine si Isabela sunt 3 fete de 18 ani, prietene intre ele si care am scris eu cate ceva in topicul "Tipa noua", topic care este pentru Bianca.

Probabil greseala lor a fost ca nu si-au deschis separat fiecare topicul ei, in acest sens, nu mai existau atatea neclaritati pe aici...

 

 

merci cataa80, esti un dulce te pwp :kiss2  si te mai astept  :boob

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Azi, dupa foarte mult timp m-am gandit sa intru si eu pe site si imi atrage atentia urmatoarea persoana ............Sun la telefonul din topic si aflu ca domnisoara in cauza are 19 de ani  si nu are locatie .Imi fac programare peste 2 ore, iar cand mai era jumatate de ora revin cu un telefon pentru a comfirma programarea,mi-a comfirmat pogramarea si m-am intalnit cu ea la pensiunea flamingo,am urcat sus la camera ...ea este o fata (caprioara )zvelta, cam la 1.65m si 53kg (greutatea exacta am aflat-o mai tarziu), bruneta, cu par lung. yasmina, fiindca asa o cheama era imbracata intr-o lenjerie intima (bikini si sutien) neagra si niste pantofi cu toc.Prima impresie a fost foarte placuta..Este foarte simpatica,deschisa, hazlie, vorbareata.I-am si povestit despre forum si chiar a fost incantata despre ce auzea.Tot vorbind noi asa, la un moment dat a trebuit sa intrerupem povestile fiindca juniorul incepea sa dea semne de nervozitate.Dorea sa iasa si el la aer sa vada si el aceasta caprioara venita .Asa ca din cateva miscari hainele au zburat dupa noi si am ramas amandoi in costumul lui Adam si Eva.Cum eu facusem dus inainte am cerut doar sa merg la baie ca sa-l reimprospatez pe junior.

M-am intins pe pat ,ea a venit peste mine si a inceput cu sarutari pe gat ,piept,abdomen pana a ajuns la junior .A inceput cu un oral foarte bun,umed, acordand atentie si outelor. Dupa cateva minute de oral am rugat-o sa se intinda si am inceput sa ma ocup eu de ea,Prima pozitia a fost eu in sezand cu ea deasupra.A inceput sa ma calareasca puternic, in acest timp am putut sa ma joc si cu sanii ei marisori,rotunzi si foarte putini moi.Am trecut apoi la caprita, ea sprinjinindu-se cu mainile de pat.Este un pic lata in solduri dar per general priveslistea din spate face banii  ...Si acum notele:

Aspect: 9 inalta, corp frumos,frumusica

Igiena:10

Oral nep:9

Normal:9.5

Anal:(nu am incercat dar este de incercat)

GFE:10

Cadoul 200 Ron oferiti de mine la inceput.Am stat aproximativ 60 de minute,nu am fost presat deloc cu timpul, iar telefonul ei,,aici un mare + (plus) a fost pus pe silentios

Eu sigur voi reveni

   

 

multumesc pentru comentariu te pwp si te mai astept 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salut, am fost si eu acum... pe baza unor recenzii bune, am zis sa ma risc ... :( ... mda... 

Fata mica, simpatica, corp ok. Platit 200 ron pt o ora ( a zis ca are doar un prezervativ , am stat vro 30 min ... ) 

- oral 6 - de trecere - nimic spectaculos

- normal - prea slab pentru a da nota. 

Si-a cerut macar scuze ca nu are chef azi .. probabil era tarziu :) 

Concluzia... nu merita :(    

P.S. - doar parerea mea...  poate chiar nu avea chef si este ok in rest

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Salut, am fost si eu acum... pe baza unor recenzii bune, am zis sa ma risc ... :( ... mda... 

 

Fata mica, simpatica, corp ok. Platit 200 ron pt o ora ( a zis ca are doar un prezervativ , am stat vro 30 min ... ) 

- oral 6 - de trecere - nimic spectaculos

- normal - prea slab pentru a da nota. 

 

Si-a cerut macar scuze ca nu are chef azi .. probabil era tarziu :)

Concluzia... nu merita :(    

 

P.S. - doar parerea mea...  poate chiar nu avea chef si este ok in rest

Salutare colegu!Eu am scris pe aici pe undeva ca nu se merita,ca nu exista gfe deloc..asa am patit si eu..bani aruncati degeaba!!!

Link spre comentariu

haide-ti sa nu fim rautaciosi.... , fata e destul de in regula , am intanlit-o si eu prin martie.... , asta e atitudinea ei , trebuie sa o iei asa cum e

Poate e prea tanara pentru ceea ce face , de experienta nu se pune problema ( nu are..) , totusi este o fata frumusica si placuta .

Cert , daca vreti o profesionista cautati altceva .

Link spre comentariu

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

haide-ti sa nu fim rautaciosi.... , fata e destul de in regula , am intanlit-o si eu prin martie.... , asta e atitudinea ei , trebuie sa o iei asa cum e

Poate e prea tanara pentru ceea ce face , de experienta nu se pune problema ( nu are..) , totusi este o fata frumusica si placuta .

Cert , daca vreti o profesionista cautati altceva .

Perfect de acord,dar colegii,cand fac recenzii ar trebui sa scrie asta pentru asta este forumul,nu despre cum arata pentru ca,gusturile difera,iar,e,unul caut gfe ridicat,nu papusa care sta degeaba si este absenta in acele momente!!! :bow

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...