Sari la conținut

Bruneta sportiva - 0729516205


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Locatie cantemir, apartament cu 2 camere cred, conditii medii.

Tipa tuns scurt, prea baietos pt gusturile mele, sani naturali, marimea aproape 0,5 neafectati de forta gravitationala, musculatura picioarelor dezvoltata, se vede ca e sportiva. Din pacate nimic feminin, nici macar soldurile despre care se vorbea mai sus.

Actiunea banala, nimic deosebit, cateodata aveam impresia ca ma calareste un baiat. Pana s-a dezbracat mi-a fost teama ca are si putulica, dar nu, e in regula.

Cadoul 100-150 nu mai retin exact.

Locatie 7

Corp 7 față 8 sani 1

Gfe 5

Amabilitate 9

Igiena intima 4

Actiune 6

 

P.S.1 sunt convins ca ii plac fetele mai mult decat baietii

P.S.2 mai are o colega cam pana-n 30 de ani.

  • Like 9
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Pentru ca nu am putut sa dau nota de trecere la igiena. Cred ca intelegi. Nu pot sa o recomand sau nu, gusturile sunt foarte diferite, eu nu voi mai reveni dar sunt convins ca sunt altii la care le-ar placea de ea. Am contactat-o la nr din titlu bineinteles.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

vroiam sa spun ca daca chiar vreti sa dati de ea ! o gasiti acolo sa vb cu ea despre tema de nr etc....

Si mie mi se pare o idee geniala sa mergi in club si sa o intrebi ce face, cum, pentru cat, mai ales de fata cu prietenii/prietenele ei...

Sfatul meu: maturizati-va!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

vroiam sa spun ca daca chiar vreti sa dati de ea ! o gasiti acolo sa vb cu ea despre tema de nr etc....

 

 

Si mie mi se pare o idee geniala sa mergi in club si sa o intrebi ce face, cum, pentru cat, mai ales de fata cu prietenii/prietenele ei...

Sfatul meu: maturizati-va!

 

Poate in club se dau pe brazda si prietenele ei.  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:BH
  • Oras:BH

Atunci nu-i de mine, daca-i si atleta chiar nu e, ca daca trebuie s-o alerg in jurul patului dupa 2-3 ture scot limba ca un caine - alcoolul si tigarile nu fac bine la sanatate. :( Eu sper sa joace fotbal pe post de portar sa i-o dau printre craci. ;)

sincer eu nu sugerez la nici un barbat aceasta femeie ! are un comportament de copila ! tzate 0 mai mari tzatze am eu :))) infine ... si app de craci vezi sa nu fii plin de vanatai :)) ii numa oase !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca lucreaza in alte parti sa anunte ca anuntul nu mai este valabil.Wsm ce oameni exista pe lumea asta

Fata nici nu si-a profil pe nimfomane,cum sa anunte?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...