Sari la conținut

0757.464.589 Larisa Program: 12:00-03:00


trayan

Postări Recomandate

  • Oras:brăila
  • Oras:brăila

Respect fratilor !

 

 

                 Pt. cine nu o stie sa facem lumina.  Aranjez o intalnire cu tipa aceasta , dak nu ma insel a fost lunea aceasta, dupa  ora 18 si ma indrept spre zona Bariera pe la XXL dupa cum mi-a zis. O sun si imi zice ca era in cada ,asa k am stabilit sa sun dupa 15 min.. Sun , imi zice nr. interfonului, urc la etaj 1 si imi deschide o pustoaica care inclin sa cred ca are anii din anunt adica 19. Mi-a placut la o prima privire , intru si pe hol sesizez  inca o prezenta feminina intr-o camera. Initial am crezut k e o prietena de-a ei care va pleca . Ma dezbrac si ma descalt , o urmez intr-o camera simpla , dar ok , cer sa fac dus si ies din camera. Nu nimeresc din prima si o vad pe tipa de care spuneam care imi indica directia. Dupa dus knd sa ies dau ochii cu alta fatuca care zambeste , ajung in camera si misterul se desluseste. Fata cu care eram imi zice ca sunt chiriase toate trei, cea mai recenta fiind o tipa de etnie si presteaza acelasi job toate. Ma rog... intru in camera fetei  cu care m-am inteles ne dezbracam , ea stinge lumina-era lumina de afara suficient cat sa o vad. Si incepe cu un oral f. simplu , adika fara deep, limbi sau alte tehnici , ci asa precum a zis k e debutanta de vreo 2 luni-asa l-a executat. Acum ce sa-i cer unei incepatoare...? Bine ca l-a trezit pe "micul dragon" si m-i s-a facut pofta. Acu urmeaza partea mai interesanta: pipaindu-i sanii am constatat ca erau de dimensiuni impresionante , care au eclipsat tot ce am mai pipait eu vreodata-chiar nu exagerez. M-am pus pe ea si implicit pe tatele ei fabuloase si ma simteam stand pe o saltea cu apa. Si bag si scot -o placere-pe misionar, apoi pe la spate cu simt de raspundere ejaculand. Tipa nu se prea implica pt. k e incepatoare , dar m-am implicat eu si pt. ea. Dupa terminare primul nr. pe la spate , am palavragit la o tigare si am continuat cu al 2-lea nr. . Oral de amatoare, dar mi-a placut, urmat de misionar in care am jucat rolul principal , i-am cuprins bucile cu mainile si baga mare....  Eram istovit asa k dupa un timp de dute-vino in pasarica ei am decis k nu o sa mai pot ejacula si m-am oprit.

                          Note: oral=7.5-8 (e lainceput , deci circumstante)

                                 normal=7-8 -trebuie sa depui tu efort sustinut

                                        igiena=10

                                  gfe=9

                                  atitudine=9

                                  tarif=120 ron-1 ora -2 nr.

                        Concluzie: merita revenit-e la inceput de drum si trebuie sa fim toleranti cred eu.

                        Respect sincer fratii mei !      

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...