Sari la conținut

maria_nebunica92 - Pustoaica cu personalitate


Vizitator Cautatorul

Postări Recomandate

Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Salutare confrati. Va aduc in atentie o domnisoara bruneta de 19. Legatura cu ea se poate face numai pe id-ul postat in titlul threadului (persoanele selectate vor primi probabil si un numar de telefon), prestatia este numai la hotel cu tariful de 250 ron/h sau 150 ron/30 min... Ca descriere: fata are 19 ani, bruneta, subtirica, cam 1,65m, sani feciorelnici. serviciile sunt o+n cu oralul neprotejat probabil si in functie de igiena... despre prestatie va spun doar atat : variaza de la o atitudine de pisicutza pana la vulcan in pragul eruptiei. Eu m-am intalnit de cateva ori cu ea si nici o intalnire nu a semanat cu alta... toate au fost inedite si de tinut minte... Ca recomandare: nu e pentru timizi sau pentru cei care vor sa detina controlul... sfatul meu e sa o lasati pe ea sa conduca ostilitatile si atunci si prestatia va fi deosebita... Pana acum a activat cu circuit inchis dar dupa ce a aflat de existenta forumului a zis ca pot sa postez detalii despre ea, cu rezerva de a nu-i publica numarul de telefon ci doar id-ul de mess...Pentru confratii care mi-au urmarit activitatea, la ea mi-am facut "abonament" si nu cred ca sunt singurul... Astept eventualele voastre intrebari si astept si review-uri pentru ca am remarcat ca din zona Galati doar un confrate posteaza in mod frecvent, restul fiind obisnuiti doar sa culeaga fara aduca contributii... cred ca ar fi timpul ca moderatorii sa faca o selectie si intre membri... cei cu adevarat utili si cei care doar vor sa obtina informatii...

Link spre comentariu
Salutare confrati. Va aduc in atentie o domnisoara bruneta de 19. Legatura cu ea se poate face numai pe id-ul postat in titlul threadului (persoanele selectate vor primi probabil si un numar de telefon)' date=' prestatia este numai la hotel cu tariful de 250 ron/h sau 150 ron/30 min... Ca descriere: fata are 19 ani, bruneta, subtirica, cam 1,65m, sani feciorelnici. serviciile sunt o+n cu oralul neprotejat probabil si in functie de igiena... despre prestatie va spun doar atat : variaza de la o atitudine de pisicutza pana la vulcan in pragul eruptiei. Eu m-am intalnit de cateva ori cu ea si nici o intalnire nu a semanat cu alta... toate au fost inedite si de tinut minte... Ca recomandare: nu e pentru timizi sau pentru cei care vor sa detina controlul... sfatul meu e sa o lasati pe ea sa conduca ostilitatile si atunci si prestatia va fi deosebita... Pana acum a activat cu circuit inchis dar dupa ce a aflat de existenta forumului a zis ca pot sa postez detalii despre ea, cu rezerva de a nu-i publica numarul de telefon ci doar id-ul de mess...Pentru confratii care mi-au urmarit activitatea, la ea mi-am facut "abonament" si nu cred ca sunt singurul... Astept eventualele voastre intrebari si astept si review-uri pentru ca am remarcat ca din zona Galati doar un confrate posteaza in mod frecvent, restul fiind obisnuiti doar sa culeaga fara aduca contributii... cred ca ar fi timpul ca moderatorii sa faca o selectie si intre membri... cei cu adevarat utili si cei care doar vor sa obtina informatii... [/quote']daca unii care ofereau informatii au fost bannati ,normal ca s-au imputinat oamenii,daca ar fi bannati majoritatea inseamna ca ar ramane forumul doar pt 2 (ma refer la cei din gl)imi pare rau ca eu am dat de site tarziu nu cred ca are rost sa las experientele cu unele din anii trecuti care acum nici nu mai activeaza,si in perioada asta scurta eu am zis ca am dat ceva informatii si imi pare rau ca nu am putut culege mare branza si mai ales ce imi permite buzunarul,asa ca stiu moderatorii ce au de facut
Link spre comentariu
... Legatura cu ea se poate face numai pe id-ul postat in titlul threadului (persoanele selectate vor primi probabil si un numar de telefon) ... Pana acum a activat cu circuit inchis dar dupa ce a aflat de existenta forumului a zis ca pot sa postez detalii despre ea' date=' [b']cu rezerva de a nu-i publica numarul de telefon[/b] ci doar id-ul de mess...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...