Sari la conținut

TOP SATU MARE : < Andra 0740502153 >


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Daca fac o programare si iti spun sa ma suni cu jumatate de ora inainte.......si tu suni cu 15 minute inainte.......programarea se anuleaza ! Imi pare rau, vorbim una si facem alta ! Degeaba ma suni apoi in disperare si imi lasi mesaje ..........altcineva ti-a luat locul !

 

Sau daca spui ca ma suni la ora 18 ( asta nu e programare ) si tu incepi cu telefoane si mesaje ( in mesaje imi scrii ca ai programare la 18, n-am uitat ?......culmea, tot eu ! ) de la 16:40...........ce inseamna pentru tine ?! Pentru mine raspunsul e nu !

 

p.s. dupa cate cred, esti cel cu programarea de la ora 17......

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Aveam programare la ora 17...in fine. Le cam incurci din cate vad. Si app de mesaje,nu ti-am lasat niciunul. Tu ai zis ca sa te sun intre 16:30 si 17

 

Nu incurc nimic ! Nu stiam care dintre cele doua cazuri esti tu , doar banuiam ! Ti-am spus ''suna-ma cu o jumate de ora inainte'', nicidecum ''intre...'' ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna la toata lumea de aici

Nu pot sa nu fac o noua recenzie scumpei de Andra.

A fost a doua oara cand am ajuns sa trec pragul casei Andrei si a fost chiar mai bine decat prima data. Probabil de fiecare data va fi mai bine.

Am sunat-o destul de tarziu fata de ora la care puteam fi la ea si am avut norocul nesperat sa imi raspunda si sa ma si poata primi.

Asa ca am ajuns la ea intr-un suflet stiind ce ma asteapta si nu mi-a inselat asteptarile. Am intrat inauntru, Andra astepta intr-o rochita neagra, sexy. Am fumat o tigara impreuna savurand mirosul parfumului ce ii acoperea pielea aia atat de fina.

am trecut dupa aceea la actiune si am facut ceea ce ii place atat de mult.

Nu stiu cat am stat la ea dar tot timpul am fost cu limba intre picioarele Andrei oferindu-I doar cunilingus.

si dupa cum a reactionat cred ca I-a placut destul de mult.

La plecare ne-am sarutat si am promis ca data viitoare o sa stau mai mult.

Note 10 pe linie, cum altfel.

Te pup Andra

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
Disponibilitatea mea se modifica...........este intre orele 12 si 20 de luni pana vineri, sambata intre 12 si 18, iar duminica nu sunt disponibila.

 

  :2qm40hg post-134816-0-62583200-1446657494_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Un update la servicii si  tarife :


 


Ofer masaj de relaxare, sex normal protejat, sex oral protejat (sau neprotejat ,in functie de cerinte si igiena), diferite pozitii, cunilingus, anilingus (activ/pasiv), FK, GFE, detin jucarii erotice; DOAR CU PROGRAMARE, DOAR INCALL, dupa cum urmeaza :


 


100 ron pentru masaj de relaxare cu finalizare manuala ( poate fi si corporala ) 30 de minute


 


200 ron finalizarea care include actul normal PROTEJAT si oral PROTEJAT ( 30 de minute ), sau oral neprotejat pentru inca 50 ron


 


300 ron ora care include actul normal PROTEJAT si oral ( poate fi si neprotejat pentru cine doreste ) cu 2 finalizari  


 


 Iar pentru anal, am ridicat pretul, este 150 ron in plus, asta inseamna pe langa alte servicii pe care le doresti, daca doresti doar anal este 200 ron ( activ sau pasiv si protejat ). 


 


Finalizarea o accept pe fata, corp, niciodata oral ( daca ''s-a intamplat'' e 100 ron in plus ! ) !!!


                                         


 Nu negociez preturile !!!


 


Sunt disponibila de luni-vineri intre 12:00 - 20:00  , in functie de programari, sambata intre 12:00 - 18:00  si duminica e ziua mea libera, adica nu sunt disponibila. Noaptea, e de inteles, nu lucrez.


                                   


     Programarile se fac telefonic, nu prin messenger !


 


Nu raspund la bip, mesaj sau numar ascuns ! Nu sun niciodata inapoi, daca nu raspund inseamna ca sunt ocupata, iar daca mi-e inchis telefonul, inseamna ca nu lucrez...pana il deschid din nou. Nu accept **spam editat** si clienti in stare de ebrietate ! Accept doar persoane mature, curate si discrete ( daca nu vor discretie, pot oferi si eu la fel....)


  


Va pup si va astept in locatia mea, in Satu Mare !   :2qm40hg

Link spre comentariu

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Ar fi cazul sa te intreb si eu ceva, Ce recomanzi de domni plinutze si timide , ar fi sanse sa ma dezleg la tine , imi plac femeiile care stiu ce vor si stiu cum sa le obtine.

 

Mai intreaba-ma o data..........dar, sa te-nteleg si eu, ca........sincer......nu inteleg intrebarea ta !  :shocked

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...