Sari la conținut

TOP SATU MARE : < Andra 0740502153 >


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Andra, multa sanatate, fericire, spor in toate iti doreste comunitatea clientilor de treaba din Satu Mare :) ... La multi ani !!!

 

Multumesc frumos comunitatii !  :girly

 

Etg  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Buna, dragilor, voi face o mica oferta, de azi, pentru cei care ma suna de pe nimfomane si specifica asta la telefon, o finalizare cu 100 ron care include oral protejat sau normal protejat, restul tarifelor raman la fel, adica:

200 fin o/n protejate inclus 69, cunni, footfetish, sarutari corporale

300 ora o/n protejate inclus 69, cunni, footfetish, sarutari corporale, 2 finalizari.

150 masaj de relaxare si erotic cu/fara uleiuri, cu finalizare manuala.

 

Va pupa Andra

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Ciao pe mine ma primești Luni?

Dupa 2 tepe...cred ca e mai bine sa mergi unde ai mai fost...scuza-ma, daca eu te respect, astept acelasi lucru...ceea ce mi-ai dovedit de doua ori ca tu nu oferi.

  • Like 1
Link spre comentariu

Dupa 2 tepe...cred ca e mai bine sa mergi unde ai mai fost...scuza-ma, daca eu te respect, astept acelasi lucru...ceea ce mi-ai dovedit de doua ori ca tu nu oferi.

 

OK te înțeleg, numai comentez nimica.. Deși as avea 2 idei de zis. Dar respect decizia ta.. Sa, ai spor..și cât mai mulți clienți.. :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Buna Andra! Restrictii de varsta? Nu de alta, dar eu am 23 de ani :))

Ce sa iti mai spun...?! Tocmai...nu de alta !

  • Like 1
Link spre comentariu

Pai vb de o afacere în care se câștigă niște bănuți. Teapa din punctul meu de vedere nu aici începe. Dar repet e decizia ta. Banii îs bani și ma gândeam sa ii cheltui pe ceva... Dar nah tu ști.. O zi frumoasa. Nu o sa mai deranjez spor..

Link spre comentariu

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Care sunt alea 2 idei...ca tot nu inteleg ?

Despre ce afacere vorbesti ?!

"Banii is bani" ...dar si timpul e timp, pe care, cei ca tine, mi-l f...i aiurea si in timpul asta poate pierd bani , dar stii vorba aia " daca nu e bun calul, e bun si magarul"...e ,asa faceti voi , cum ai facut si tu, faci programare (2 la numar) si , ce zici tu, da-o dracu ca am gasit alta ...mai ieftina ( ca ,deh ,banii is bani ) si ma duc la aia...dar, vine vremea cand nu mai e si zici hai ca ma duc la astalalta... eh, uite ca astalalta nu e magarita ta si nici a celor care nu au respect fata de cel care ii ofera respect !

Teapa acolo incepe !!!

Deci, cu respectul cuvenit, esti in acceasi oala cu cei din black list...o zi buna !

Lasa vrajeala si ia avionul inapoi sau lasa-ma pe mine ,ca nu am 19 anisori , sa ma duci cu fofarlica cum vrei tu !

 

Caracterul e mai valoros ca banii !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...