Sari la conținut

TOP SATU MARE : < Andra 0740502153 >


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Cum vor sa vina iar 2 fete la SM, cum apar iar mormoloci pe topicul meu ?!

 

De 10 ani nu activez eu, dar vad ca sunt cosmarul tau de 10 ani, este ?  :wink2  ...app ultimul set de poze sunt de o saptamana... dar pentru cei la care nu le fac fetele bani de pacanele...saptamana aia face cat 10 ani..... hai ca puteti mai mult !  :wink2

 

Chiar asa plictisita lume in orasul asta ?!  :bye

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Apropo, sunt disponibila pentru cei seriosi si care si-au respectat pana acum si isi respecta in continuare programarile !

O zi mirifica ;)

Pupi de la Andra :-*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Haaiii lasa-ma , nu mai poti tu de ce fac eu "in general" si mai imi dai si sfaturi ce sa fac si de ce sa ma apuc ?! Cont nou, 2 postari la mine...sa mai zic ?..... vezi-ti de fetele tale, ca de mine am eu grija !

Multumesc !

 

Pupi de la Andra

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Salutare,

 

Cum ziceam ieri e timpul sa fac recenzia și la Andra.Am vorbit cu luni de zile in urma dar nu sa concretizat,ieri fiind cu serviciul pe la SM am zis sa îmi încerc norocul.Am sunat pt rogramare și ea a confirmat ca se poate,am găsit strada am găsit și loc de parcare relativ ușor.Andra ma întâmpinat într-un halat de baie roz,îmi cer scuze Andra ca te-am lăsat sa îngheți de frig dar asta a fost situația.Andra nui prea tinerica ea dar e o femeie frumoasa corecta și curată,locuința curată și buna pentru nebunii de genul asta.Am făcut cunoștiință am stat la un pahar de vorba cum se zice unde am constatat ca este o femeie chiar ok.

Atitudine 10

Fk: nu prea am avut parte dar a compensat cu altceva așa ca o sa ii dau un 8.

Gfe:8 am avut ce povesti cu ea dar nu a fost lipicioasa cum ma așteptăm,probabil nu am studiat eu atent topicul.

Locuința :10

Aspectul Andrei : 9

OP: 10 executat bine de tot cred ca de o mai lăsam ma termina oral 🤣

NP: 10 nu a fost wow dar a fost intens și cred ca a fost bine și pentru ea,pentru mine a fost foarte bine.

După acțiune am mai stat la o bârfa și niște țigări după care ne-am îmbrățișat și eu am gonit spre BM pentru ca mai aveam treaba.

Ca și concluzie finala eu o recomand pentru aia care vor sa facă dragoste și nu sex sportiv,e buna iepurita in ce face,eu sigur am S-o mai caut când am treaba prin SM.

Felicitări Andra,îți mulțumesc pentru înțelegere și răbdare,sper ca te-ai convins ca bunicul nui un om țepar.

Dragi confrați din SM eu vas recomanda sa aveți grija de ea,femeia este chiar buna in arta sexului.Nu va pot scrie toată acțiunea ca nu-s genul care scrie in detaliu tot dar este ok din toate punctele.

Uitasem sa notez igiena : 10 fără comentarii,curată din toate punctele de vedere.

Halatul ma costat 300 de lei plus minus o ora,nu sa uitat pe ceas nu ma grăbit la fel nici eu nu mam agitat sa plec.

Pule tari!

 

Ps: _sahi_ când poți sa dai pm dami un pm sa îți explic câteva treburi ca văd ca tu esti cam cel mai activ pe la voi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Salutare,

 

Cum ziceam ieri e timpul sa fac recenzia și la Andra.Am vorbit cu luni de zile in urma dar nu sa concretizat,ieri fiind cu serviciul pe la SM am zis sa îmi încerc norocul.Am sunat pt rogramare și ea a confirmat ca se poate,am găsit strada am găsit și loc de parcare relativ ușor.Andra ma întâmpinat într-un halat de baie roz,îmi cer scuze Andra ca te-am lăsat sa îngheți de frig dar asta a fost situația.Andra nui prea tinerica ea dar e o femeie frumoasa corecta și curată,locuința curată și buna pentru nebunii de genul asta.Am făcut cunoștiință am stat la un pahar de vorba cum se zice unde am constatat ca este o femeie chiar ok.

Atitudine 10

Fk: nu prea am avut parte dar a compensat cu altceva așa ca o sa ii dau un 8.

Gfe:8 am avut ce povesti cu ea dar nu a fost lipicioasa cum ma așteptăm,probabil nu am studiat eu atent topicul.

Locuința :10

Aspectul Andrei : 9

OP: 10 executat bine de tot cred ca de o mai lăsam ma termina oral

NP: 10 nu a fost wow dar a fost intens și cred ca a fost bine și pentru ea,pentru mine a fost foarte bine.

După acțiune am mai stat la o bârfa și niște țigări după care ne-am îmbrățișat și eu am gonit spre BM pentru ca mai aveam treaba.

Ca și concluzie finala eu o recomand pentru aia care vor sa facă dragoste și nu sex sportiv,e buna iepurita in ce face,eu sigur am S-o mai caut când am treaba prin SM.

Felicitări Andra,îți mulțumesc pentru înțelegere și răbdare,sper ca te-ai convins ca bunicul nui un om țepar.

Dragi confrați din SM eu vas recomanda sa aveți grija de ea,femeia este chiar buna in arta sexului.Nu va pot scrie toată acțiunea ca nu-s genul care scrie in detaliu tot dar este ok din toate punctele.

Uitasem sa notez igiena : 10 fără comentarii,curată din toate punctele de vedere.

Halatul ma costat 300 de lei plus minus o ora,nu sa uitat pe ceas nu ma grăbit la fel nici eu nu mam agitat sa plec.

Pule tari!

 

 

Multumesc pentru vizita si pentru cuvintele frumoase , nu uita ca aveam probleme cu maseaua si imi era fata umflata si de asta nu eram atat de lipicioasa, dar eu zic ca, dupa cum vad, a fost totul ok.

Te mai astept oricand cu drag .

Pupi de la Andra 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Multumesc pentru vizita si pentru cuvintele frumoase , nu uita ca aveam probleme cu maseaua si imi era fata umflata si de asta nu eram atat de lipicioasa, dar eu zic ca, dupa cum vad, a fost totul ok.

Te mai astept oricand cu drag .

Pupi de la Andra 

Scuze ca am uitat de asta dar sincer la mine timpul zboara si capul mie in 100 de directii :)) ai vazut si ieri cat is de imprastiat.Cu siguranta a fost bine si cu siguranta voi reveni de cate ori voi avea drumuri pe la SM.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am inclus dominarea in servicii...   :sado

Buna Andra. Stiu ca e veche postarea... mai ai cumva tinuta aceea din piele? Poza doi, cu biciul in mana?  :blushing2 Tare mult imi place cum areti in acei pantaloni. Daca ai cumva o pereche asemanatori, sau leggings din piele. Pune te rog o poza cand ai timp... :gifs_ojos

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...