Sari la conținut

Forumuri erotice de afara si de la noi


Postări Recomandate

  • Oras:Vienna
  • Oras:Vienna

Dupa ce am stat cativa ani afara si am vazut scena erotica precum si forumurile de aici raman surprins de diferente.


 


In primul rand despre o tipa care lucreaza in domeniu sunt pagini intregi in care cei care au vizitat-o spun ce le-a placut si ce nu.


Practic tipa devine o carte deschisa si trebuie sa ofere servicii de calitate.


De asemenea stii daca face mereu sex protejat, BJ protejat ssmd. Sau stii daca nu face, dar nici una nu ascunde pentru ca asta ofera si oricum afli. 


In cazul in care e vorba de alte fantezii sexuale BDSM, Role-playing sau alte servicii Touch-therapy, Tantra-massage, din nou ai explicatii detaliate iar pe forum ai parerile clientilor mereu la obiect.


 


Aici se vorbeste enorm pe langa subiect.


De asemenea, poate ma insel, par a fi destui aici care nu sunt cu adevarat interesati sa viziteze fata dar sunt interesati sa fie bagati in seama de ea sau de altii aici pe forum, venind cu comentarii complet irelevante.


 


  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Vienna
  • Oras:Vienna

Daca sunteti doar 3 in ditamai forumul nu-i problema, ca va pot sari comentariile.

Daca sunteti mai multi si nu mai e loc de opinii serioase atunci e grav.

Acest misto mioritic ne tine pe noi romanii intr-un loc unde nu ar trebui sa fim.

 

Revenind la obiect, sustin in continuare ca pe un astfel de forum membrii nu ar trebui sa fie interesati de astfel de comentarii.

E posibil sa nu mai revin in tara dar am dreptul sa comentez si sa doresc sa se schimbe si la noi mentalitatea, modul cum se pune problema si sa existe mai multa seriozitate.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

...is satul de ăștia care stau "poziția ghiocelului" prin tari straine....si vin si țin prelegeri despre cum vor ei sa schimbe mentalitatea romanilor.

Un sfat pt tine...când te loghezi pe forum lăsa impresiile afara...e un sfat pur prietenesc, așa ca de la curvar la curvar.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca sunteti doar 3 in ditamai forumul nu-i problema, ca va pot sari comentariile.

Daca sunteti mai multi si nu mai e loc de opinii serioase atunci e grav.

Acest misto mioritic ne tine pe noi romanii intr-un loc unde nu ar trebui sa fim.

 

Revenind la obiect, sustin in continuare ca pe un astfel de forum membrii nu ar trebui sa fie interesati de astfel de comentarii.

E posibil sa nu mai revin in tara dar am dreptul sa comentez si sa doresc sa se schimbe si la noi mentalitatea, modul cum se pune problema si sa existe mai multa seriozitate.

Hai sictir :)

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Vienna
  • Oras:Vienna

...is satul de ăștia care stau "poziția ghiocelului" prin tari straine....si vin si țin prelegeri despre cum vor ei sa schimbe mentalitatea romanilor.

Un sfat pt tine...când te loghezi pe forum lăsa impresiile afara...e un sfat pur prietenesc, așa ca de la curvar la curvar.

 

Aha, uite ca e posibil sa existe o discutie pana la urma.
De ce ar trebui ca pe un forum romanesc sa nu aduc vorba despre piata erotica din alta tara?
Nu vad nici o problema. Avem mere turcesti, parfumuri frantuzesti si masini nemtesti in tara. E vre-o problema daca am avea si mentalitati imprumutate? Eu nu cred.
Mi-am spus parerea. Mi-ar place mai multe discutii la obiect despre o fata. Mi-ar place sa se legalizeze si la noi prostitutia. Mi-ar place ca aceste fete sa fie tratate mai bine.
E un forum liber nu? Deci nu pot sa ma cenzurez si sa nu zic nimic despre o experienta din alta parte.
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...