Sari la conținut

finalizare 70 ron!!!0751406457


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Codul penal spune ca daca fata a implinit 15 ani este totul in regula. Asta numai ca sa nu mai fie lumea indusa in eroare.

Cand fata a implinit 15 ani totul e in regula doar daca sexul e liber consimtit si... gratis.

Sunt situatii in care si sexul cu **spam editat** intre 15 si 18 ani este infractiune, de exemplu daca ii esti profesor sau tutore.

Iar daca platesti pentru sex **spam editat** intre 15-18 ani este intotdeauna infractiune, nu a fetei, ci a ta.

Asta ca sa nu fie lumea indusa in eroare...

  • Like 7
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Iar aia cu "si... gratis" ai adaugat-o tu asa ca trubadurii sa mai infloresti un pic codul penal? Ca in versiunea pe care o am eu nu se pomeneste de asa ceva.

Haroun, propun sa-ti vezi din cand in cand lungul nasului si sa nu intri in contradictoriu cu mine, ca sunt sanse mari sa nu faci altceva decat sa-ti probezi ignoranta.

Exista un articol in Codul penal, art. 216'1 (216 indice 1), introdus in 2016, care zice asa: "Art. 216'1: Folosirea prostituţiei infantile -

Întreţinerea oricărui act de natură sexuală cu un **spam editat** care practică prostituţia se pedepseşte cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă, dacă fapta nu constituie o infracţiune mai gravă."

Lamurit?

  • Like 5
  • Minus 14
Link spre comentariu

Eu am propus baroului sa se uite un pic cine da pe aici consiliere juridica. Fiecare cu propunerile sale si fiecare cu anonimitatea sa. Cea din urma in cazul tau e nula, se stie cine esti in viata reala. In concluzie: esti la fel de prost precum ai fost si acum cativa ani, doar ca acuma o vei simti pe pielea ta. Fraiere!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...