Sari la conținut

Roxana / Alice de la Rosso salon - 0720394482 fost 0761555142


Postări Recomandate

So..this is Roxana.Fosta angajata la Rosso, acum lucreaza acasa. Este bruneta (acum), 1.70, draguta.Se comporta foarte ok cu toti clientii cred. Este mereu cu zambetul pe buze. Mie mi-a placut ca pentru acel masaj erotic si handjob s-a implicat destul. I-am parut finut si linistit si i-a placut asta. Acum nu stiu cum se va comporta cu altii, desi tind sa cred ca va avea o atitudine mai mult decat ok. Face doar masaj si handjob. 80 lei o jumatate de ora parca si 130 lei o ora intreaga.0761 555 142

Link spre comentariu
  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH

Tipa este blonda, inalta cam 1.75, sani mari, carne tare si foarte deschisa. Tarifele difera de la telefon la telefon, de la persoana la persoana asa ca puteti sa va tocmiti. Deci masaj de la 100 ron/ ora si cam 150-200/ora masaj cu sex oral cu 2 finalizari in ambele cazuri ... la masaj nu este extraordinara ... la sex oral insa are ff multa imaginatie ... desi nici aici nu a fost nici pe departe cel mai bun sex oral de care am avut parte insa ceea ce mi-a placut ff mult la ea si mi-a ramas in minte a fost fp cum scuipa pe membru si cum sugea cu pofta si totul cu zambetul pe buze si parca ar fii mancat cea mai buna inghetata din viata ei .. :X:X:X din pc asta de vedere o recomand. In rest se excita si ea destul de tare si are ceva al ei ... intra pe sub pielea omului vb aia .. parca n-ai mai pleca de la ea ..... Pt mine a meritat experienta.

Link spre comentariu

intradevar alice cum vad ca se prezinta acum isi merita banutii doar pentru atitudinea care o are cu clientul. Cand am fost la ea eu (de 2 ori chiar) isi zicea Roxana, desi nici acesta nu este numele ei adevarat. Are si un review scris de mine mai jos pe pagina intr-un alt topic. Vad ca si-a pastrat numarul de telefon.si..pe-atunci nu facea si sex oral... din pacate. Poate o sa ii mai fac o vizita

Link spre comentariu
Vizitator jack93
Reputație: 0
So..this is Roxana.Fosta angajata la Rosso' date=' acum lucreaza acasa. Este bruneta (acum), 1.70, draguta.Se comporta foarte ok cu toti clientii cred. Este mereu cu zambetul pe buze. Mie mi-a placut ca pentru acel masaj erotic si handjob s-a implicat destul. I-am parut finut si linistit si i-a placut asta. Acum nu stiu cum se va comporta cu altii, desi tind sa cred ca va avea o atitudine mai mult decat ok. Face doar masaj si handjob. 80 lei o jumatate de ora parca si 130 lei o ora intreaga.[b']0761 555 142 [/b]
Mai stie cineva ceva de ea?? Nu prea raspunde la telefon.
Link spre comentariu
Vizitator cosmyin2004
Reputație: 0

am vb eu la telefon. mi-a zis ca nu e in oras, dar ca se intoarce saptamana viitoare.tarifele pe care mi le-a zis sunt: 80 / jum ora , 130/h masaj cu finalizare " prin tehnica masajului" (exprimarea ei).a zis ca fara orice fel de contact sexual (oral sau normal) se razgandeste asa de la o saptamana la alta?!?!

Link spre comentariu
  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH
am vb eu la telefon. mi-a zis ca nu e in oras' date=' dar ca se intoarce saptamana viitoare.tarifele pe care mi le-a zis sunt: 80 / jum ora , 130/h masaj cu finalizare " prin tehnica masajului" (exprimarea ei).a zis ca fara orice fel de contact sexual (oral sau normal) se razgandeste asa de la o saptamana la alta?!?![/quote']Din cate stiu eu face doar oral, normal nu face indiferent de suma pe care o oferi.
Link spre comentariu
Vizitator cosmyin2004
Reputație: 0
Din cate stiu eu face doar oral' date=' normal nu face indiferent de suma pe care o oferi.[/quote']atunci de ce a zis ca nu face...e posibil doar la clientii fideli?eu am intrebat asta pt ca am citit pe forum.
Link spre comentariu
  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH
tudor eu cand am intrebat-o mi-a zis ca face doar masaj fara contact sexual. trebuie intrebata cumva ca nu inteleg de ce ar zice ca nu face?
La anumite persoane face si sex oral atunci cand pulsezi cu bani insa doar atat. Insa la telefon iti va spune ca face doar masaj oricat ai pulsa cu bani.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...