Sari la conținut

Masaj Erotic 80 ron / Piata Muncii / 0760.121.153 / 0753.460.563


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna iubita , programul a ramas acelasi? De la ora 12? Multumesc anticipat.

 

 

Lucrez zilnic inclusiv duminica de la ora 12:00 la 00:00 ! Daca nu raspund la telefon inseamna

ca sunt in masaj si puteti lasa SMS in caz ca doriti sa veniti in intervalul afisat.. va rog sa cititi toate detaliile de pe forum cu privire la serviciile mele inainte sa sunati, sunt afisate pe pagina anterioara.

Programari cu 30 min inainte, ORANGE 0753 460 563 /  COSMOTE 0762 099 469 ALEXA / IANCULUI

post-147969-0-79033600-1436649260_thumb.jpg

post-147969-0-06222900-1436649286_thumb.jpg

post-147969-0-90056500-1436649276_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Adica? Te- ai programat și nu a respectat programarea ? S-au ce ? O aveam si eu in vizor pentru saptamana viitoare, am vazut ca are multe recenzii bune , dar acum m- ai pus pe ganduri Examinatorule.

Raspund la telefon dupa ora 11:30-12:00 pentru ca atunci scot telefonul de pe silentios, pentru ca pana atunci ma odihnesc, nu pot raspunde la ora 7:00-8:00-9.00 dimineata si sa fiu si fresh. Programarile se fac dupa ora 12:00, asta este programul meu. am explicat mai sus. O zi placuta  :kiss2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat dupa 11:30 pe toate telefoanele si nu ai raspuns.

 

Este adevarat, mesaje am dat mai devreme, dar cand ai deschis telefonul la 11:30, cum spui tu, puteai da un mesaj scurt de raspuns. 

Am primit mesaj de la tine tarziu, cand eram departe de zona ta.

 

Alte comentarii nu mai fac !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Adica? Te- ai programat și nu a respectat programarea ? S-au ce ? O aveam si eu in vizor pentru saptamana viitoare, am vazut ca are multe recenzii bune , dar acum m- ai pus pe ganduri Examinatorule.

Am incercat sa fac programare , dar nu am reusit.

Poate tu vei avea succes.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi cer scuze celor care nu am apucat sa raspund, astazi a fost o zi foarte ocupata, am avut programari inca de pe weekend si nu am apucat sa raspund la toate telefoanele fiind in masaj, loganistul si eu am avut o durere de masea de care nu m-a scapat nimeni nici macar un aulin.

Imi pare rau si te astept cu placere cu alta ocazie. O seara placuta si imi cer scuze din nou celor carora nu le-am putut raspunde.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am reusit sa fac programare dar asta nu inseamna neaparat ca te si primeste la masaj. Am sunat si m-am programat pt ziua urmatoare zicandu-mi sa revin cu telefon de confirmare cu jumatate de ora inainte de ora stabilita dar nu mi-a mai raspuns deloc la telefon. M-am indreptat catre adresa spusa cu aproximatie " in spatele liceului" asteptand sa se faca ora stabilita si sa raspunda la telefon, stiu ca sunt si alti clienti si nu e "frumos" sa raspunzi in timp ce prestezi dar nici sa pui omul pe drum....

Din punctul meu de vedere e neserioasa si o trec la DE EVITAT.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Treaba asta cu programarile cu 30 de minute inainte chiar este o prostie!

de cele mai multe ori cu 30 de minute inainte esti cu un client

 

Programarile se fac inainte de inceperea zilei de lucru.

Iti dedici o ora acestor programari sau chiar 2 ore.

 

Poate trebuie ajustat programul tau astfel incat sa ai timp pentru ora de programari.

ce crezi tu ca esti singura care se ocupa de toate singura

 

In cazul tau este vorba doar de o mai buna ORGANIZARE a timpului.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dar nu ai scris in oferta nimic despre doua lucruri de mare interes : cuni si finalizarea intre sani , cum e cu ele ?

 

Buna Buna Buna ! finalizare intre sani sau titsfuck este preferata mea !  :boob ,

 cat despre cunni de cand am fost muscata de un client nu prea mai accept.  :rtfm

Pupici si multumesc celor care m-au vizitat ieri si celor care o vor face astazi ! PUPICI !  :2qm40hg

Program L-D 12:00-00:00 / 0762.099.469 / 0753.460.563

post-147969-0-09024100-1437649653_thumb.png

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Buna Buna ! finalizare intre sani sau titsfuck este preferata mea ! :boob ,

cat despre cunni de cand am fost muscata de un client nu prea mai accept. :rtfm

Pupici si multumesc celor care m-au vizitat ieri si celor care o vor face astazi ! PUPICI ! :2qm40hg

Program L-D 12:00-00:00 / 0762.099.469 / 0753.460.563

bb.png

Clientul care musca era Carbob?
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna Buna Buna ! finalizare intre sani sau titsfuck este preferata mea !  :boob ,

 cat despre cunni de cand am fost muscata de un client nu prea mai accept.  :rtfm

Pupici si multumesc celor care m-au vizitat ieri si celor care o vor face astazi ! PUPICI !  :2qm40hg

Program L-D 12:00-00:00 / 0762.099.469 / 0753.460.563

attachicon.gifbb.png

 

Oo ma bucur sa aud ca iti place intre sani ! deci finalizarea din cadrul masajelor poate fi la alegerea noastra intre sani  ? 

Daca reusim sa iti inspiram incredere sa primim si cuni atunci se plateste in plus , cat ?

 

p.s.

relatie , lasa topicu in pace ca discutam treburi serioase aici :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este prima postare si din aceasta cauza vreau sa imi cer scuze anticipat pentru eventualele greseli de compozitie.

Duminica seara am sunat la numarul de telefon afisat in anunt. Am ajuns la ora stabilita (locatia este langa liceul iulia hasdeu si foarte usor de gasit).

Locatia curata prosoape curate. Dus nu am facut pentru ca venisem de acasa si nu avea sens sa mai fac inca un dus.

Sa fiu sincer, pozele cu fundul acela superb m-au atras dar in realitate domnisoara arata bine cu totul.

Dup ce ea a facut un dus a inceput masajul dar nu inainte sa ma intrebe unele lucruri pentru a stii cat de tare poate sa imi faca masajul.

Nu am sa descriu tot masajul insa pot sa spun ca a fost plin de metode inedite si placute de a masa.

Initial plecasem cu dorinta de un masaj de dominate. Cand am intrebat a fost putin reticenta si nu am insistat. Sper sa fi avut reactia asta fiind un client nou pentru ca pe viitor chiar imi doresc un astfel de masaja.

Imi place ca am vorbit mai tot timpul, este sociabila si stie sa se faca placuta.

Halataul a fost 80 lei pentru un masaj cu o finalizare care a durat aproape o ora.

 

Notele:

GFE: nu pot sa dau nota pentru ca nici macar nu am intrebat

Locatie: 9 (putin cam cald dar a spus ca se va rezolva problema in scurt timp)

Masaj: 10 (genial, am plecat super relaxat)

 

Una peste alta nota 10 (am plecat foarte relaxat si totodata fericit pentru ca am gasit un loc in care sa revin cu placere)

  • Like 3
Link spre comentariu

Visited Alexa today (3rd visit) and I can say it was the same positive experience as my previos review. Soft bdsm with massage. Alexa is so friendly and if you treat her well she treats you well. I paid 130 ron and it is worth every penny. Till next time Alexa

Link spre comentariu
  • Oras:banca
  • Oras:banca

Primesc un 4? Hmm! gelu zice altceva si multi altii.... infine fiecare cu parerea lui, pozele sunt reale imi apartin dar cred ca esti rasist si din cauza asta.. infine, iti urez multa bafta si " sa fii sanatos " prin alte parti unde te duci :) pupici.

locatia din punct de vedere al curateniei si al aspectului este de 10.

in fine...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Visited Alexa today (3rd visit) and I can say it was the same positive experience as my previos review. Soft bdsm with massage. Alexa is so friendly and if you treat her well she treats you well. I paid 130 ron and it is worth every penny. Till next time Alexa

Thank you dear , kisses john hope to see you soon.   :couple   :bye

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...