Sari la conținut

Andrada si Rafaella- 0732778479 (outcall)


Vizitator Cautatorul

Postări Recomandate

:)...cum dracu oti putea fratilor sa va tocati banutii pe gonflabila asta de andrada???nu faceti decat sa i dati apa la moara, v am zis ca mi a cerut 100 de lei/finalizare, la a 2 intalnire, si nu a stat o ora ,asa cum promisese...daca ma gandesc b8ine, trebuia sa i dau si cateva scatoalce....sunt atatea fete care isi merita fiecare banut dat, ca de exemplu iulia 0730319691, din bucuresti....ma rog, treaba fiecaruia....
Link spre comentariu

Am fost si eu in aceasta saptamana cu Andrada. Sincer, mie mi s-a parut ok din toate punctele de vedere, la pretul de 100 lei/ora. Bruneta, slabuta, cam 1,60, destul de vorbareata, daca evident ii dai ocazia sa vorbeasca. Am sunat, am stabilit intalnirea la motel, unde a fost foarte punctuala. Am stat fix o ora, doua finalizari, pentru ca asa s-a nimerit, dar ea nu s-a uitat la ceas nici un moment. Pur si simplu atunci am terminat treaba. Eu cu siguranta am sa mai revin si o recomand celor ce le plac fetele slim. Si cateva note: la fata 8 - destul de frmusicacorp 7-8atitudine 8-9oral 8normal 8-9

Link spre comentariu
Am fost si eu in aceasta saptamana cu Andrada. Sincer' date=' mie mi s-a parut ok din toate punctele de vedere, la pretul de 100 lei/ora. Bruneta, slabuta, cam 1,60, destul de vorbareata, daca evident ii dai ocazia sa vorbeasca. Am sunat, am stabilit intalnirea la motel, unde a fost foarte punctuala. Am stat fix o ora, doua finalizari, pentru ca asa s-a nimerit, dar ea nu s-a uitat la ceas nici un moment. Pur si simplu atunci am terminat treaba. Eu cu siguranta am sa mai revin si o recomand celor ce le plac fetele slim. Si cateva note: la fata 8 - destul de frmusicacorp 7-8atitudine 8-9oral 8normal 8-9[/quote']nu numai ca nu recomand nimanui,dar chiar am postat pe site ul unde isi face reclama,de unde s a preluat anuntul lor, un anunt si un comentariu in care nu orecomand nimanui....s ar putea sa postez unul chiar si in Raid in curand...
Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

kristi2222, tinand cont de faptul ca atat experienta mea cat si a lui GGGG cu Andrada, au fost total diferite de a ta, ti-as recomanda sa citesti threadul. Din postarile tale trag concluzia ca esti un tip agresiv...

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0
Cristi are termen de comparatie cu Bucuresti...
Iar eu am termen de comparatie Bucuresti+ alte orase ( mai mari sau mai mici) si vreo cateva tari diferite . Daca te uiti de pe unde am postat, vei intelege. Si e vorba doar de cele cu anunt public, pe cele cu circuit inchis nu le pot recenza pe forum. Prin urmare imi pastrez opinia.
Link spre comentariu
Iar eu am termen de comparatie Bucuresti+ alte orase ( mai mari sau mai mici) si vreo cateva tari diferite . Daca te uiti de pe unde am postat' date=' vei intelege. Si e vorba doar de cele cu anunt public, pe cele cu circuit inchis nu le pot recenza pe forum. Prin urmare imi pastrez opinia.[/quote']iar eu am termen de comparatie inclusiv o perioada de 3 luni in China(de altfel am un post legat de experienta de acolo,pe undeva),precum si cateva orase din tara,in afara de Bucuresti...nu am postat recenzii legate de alte orase din simplul motiv ca experientele respective s au derulat cu mult inainte de aparitia sau cel putin dezvoltarea forumului....
Link spre comentariu
Vizitator Obsedatu'
Reputație: 0

[align=justify]@confratiConfrati, va propun sa renuntam la discutia gen "a mea e mai ..." si sa ne acceptam punctele de vedere, chiar daca nu suntem de acord cu ele.Suntem diferiti, gandim diferit, avem pareri diferite. "Frumusetea" unui forum consta tocmai in aceasta diversitate.Make love, not war![/align]

Link spre comentariu

Bifat zilele trecute. Mult mai vorbareata decat alte dati. Atitudine mai buna. O+N 95 lei pentru o ora. Adica aveam la mine 130, doar ca motelul s-a facut 35. A zis ca nu e nici o problema.Interesant la fata slim e ca se misca ok deasupra. La ceea ce am cerut s-a conformat, inclusiv la oral. Ca un mic detaliu, resuseste mai OK la oral daca il face protejat. Motelul de visavis de turn e cam uratel si murdarel. Nu as mai da pe acolo, desi are acelasi patron cred cu cel de la pasapoarte, este mai neingrijit.In general nu iau 1 sau 2 numere, ci platesc o ora, asta sa nu fiu grabit si in plus, la un calcul sumar, ti se cere cam 80% in geberal din pretul unei ore pentru un singur numar. Nu intotdeauna pot doua numere, cu atat mai putin cu fetele din zona. Am sdtat doar un numar doar ca mai mult.

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Am fost si eu in aceasta saptamana cu Andrada. Sincer, mie mi s-a parut ok din toate punctele de vedere, la pretul de 100 lei/ora. Bruneta, slabuta, cam 1,60, destul de vorbareata, daca evident ii dai ocazia sa vorbeasca. Am sunat, am stabilit intalnirea la motel, unde a fost foarte punctuala. Am stat fix o ora, doua finalizari, pentru ca asa s-a nimerit, dar ea nu s-a uitat la ceas nici un moment. Pur si simplu atunci am terminat treaba. Eu cu siguranta am sa mai revin si o recomand celor ce le plac fetele slim. Si cateva note: la fata 8 - destul de frmusicacorp 7-8atitudine 8-9oral 8normal 8-9

un nr de telefon GGGGG ai? m-ar interesa si pe mine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...