Sari la conținut

Delia 0761563415


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

am vizitat-o pe tipa saptamana trecuta in urma anuntului:

https://nimfomane.com/forum/topic/40498-new-prima-zi-de-lucru-0761563415/?fromsearch=1

din pacate postez de pe telefon si nu reusesc sa atasez si pozele, care oricum nu sunt reale :-)

Referitor la aspectul fizic: pozele nu sunt reale, fundul este bombat iar areola sfarcurilor este mai mica si nu are cele 3alunite INSA este f draguta, gen araboaica cu buzele (de sus) carnoase si inalta cam pe la 170, satena, tanara cca 20ani, pielea fina, picioare frumoase, curata si epilata, amabila

Referitor la locatie:
o vila alba destul de ok, in spatele blocurilor pe bdul Sincai pe staga sensului de mers de la sincai la timpuri noi
baia curata. gel de dush, prosop, papuci
camera intima, cu saltea pe jos, muzica in surdină DAR întunecoasă, a scos toate becurile :-)))), are obloanele inchise si draperia trasa iar singura sursa de lumina este o veioza si aia acoperita :-))) noroc ca vad f bine :-)

Referitor la prestație:
ATENȚIE ce stabiliti, pretul de 150lei/ora include doar o singura finalizare, gen cat te tine aia e ;-) cand i-am zis ca daca ma tine 2ore ce face?! a facut ochii mari :-)) noroc ca ii are frumosi
Aduce un singur prezervativ in camera!!
Acum nu stiu daca chiar o fi fost la inceput dar cert e ca nu m-a lasat sa o bag decat jumate ca cica e prea mare, deci aveti grija si aici ;-)
Am schimbat mai multe pozitii si in toate aceeasi problema, la un moment dat a acceptat sa schimbam prezervativul greu incercat la oral si normal, a plecat sa ia unul nou din alta camera :-))
Dupa jumatate de ora bate in usa colega ei ca cica s-a terminat ora, i-am zis frumos ca e imposibil si sa treaca caprita sa continuam ;-) am mai pompat cu juma de p*** si apoi am trecut din nou la oral cu o finalizare f frumoasa pe fata ei de araboaica (mai ales ca si-a acoperit capul cu un prosop)
Punctul forte al actiunii este oralul pe care-l face adanc si umed cu atentie la ouă :-)


Note:
Fizic: 9
Fatza: 9
Normal 5
Oral 8
Anal N/A

Tarif 150lei finalizarea sau ora (care vine prima - la mine a durat cam juma de ora actiunea si 50min door to door

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

plictiseala mare...

 

in acesta seara minunata am calcat si eu pragul domnisoarei.La telefon nu vrea nici macar sa-ti spuna  un punct de reper al locatie , iti zice sa o suni din intersectie de la tineretului :wallbash,ca sa va scutesc de o eventuala amenda locatia este pe str.verzisori.

Fata arata ok ca  aspect , este dificil sa certific cu siguranta daca este clar cea din poze cert este ca are sanii mai mici , aprox 1,70 m  ,zice ca are 22 de ani.

Descrierea actiunii vine din explicatia notelor:

 

Locatie: 10 curat , accesibil

 

Aspect :  9 inaltuta , frumusica ,fund frumos , sani mici

 

Oral: 5 mecanic este putin spus , lent plictisitor cu ochii inchisi ,fara atentie periferica.

            Noroc ca am o imaginatie bogata.

           

Normal: 8  nu se excita si din acest motiv se umezeste greu, stramta , are un pic de implicare (te pipaie , te trage inauntru)parca parca...

 

Atitudine : 6 plictisita , daca nu-i place de tine te face sa simti asta , si raspunde monosilabic

 

Igiena : 10

 

Tarif: 100 lei /1 fin

 

o experienta mediocra , nu revin

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Sex Land
  • Oras:Sex Land

Fratilor, am impresia ca ati fost la fete diferite... stiu ca acolo activeaza mai multe domnisoare, dar cu siguranta nu ati fost la Delia care cel putin asa s-a recomandat cand am fost la ea... din poze nu pot sa-mi dau seama, mai este o fata care seamana cu ea, si daca nu ma insel ati confundat-o cu Balerina... are si ea pe aici recenzie, ea ar fi cea "stramta si care nu se excita"... cat despre oral, niciuna din cele doua nu face DP ( o am normala... deci nu ar trebui sa aibe probleme... ) asa ca se cam bat cap in cap recenziile voastre. Inclin totusi sa cred ca ati fost la Balerina si nu la Delia... banuiesc ca era ocupata una din ele si a preluat alta fata... poate si de acolo problema cu lipsa acelor alunite din poze... si acum Notele.

 

Am fost ieri dimineata, sa beau o cafeluta impreuna cu Delia, aproape am confundat-o si eu la randul meu cu Balerina ( ambele sunt slim, inalte si au niste picioare si fundulet, mama mama... ).. dar pentru ca ma grabeam, am sarit peste cafeluta... preludiu etc... actiunea a fost destul de scurta... asa ca o sa las doar notele.

Locatia binestiuta de majoritatea, acea vila alba minunata:). Am fost invitat la dush, primit papucei de unica folosinta, prosop curat si frumos mirositor.

 

Aspect: 9 - seamana cu o pustoaica din liceu, mie imi place, este fix genul meu, semi slim:)

Oral: 8 - fara artificii... fara DP - dar cu miscari bune, e de acord si CIM daca nu ma insel.

Normal: 8 -  se uda repede, e de acord cu orice pozitie... doreste ca sa te simti bine, ceea ce este foarte ok din punctul meu de vedere.

Anal: NU cred ca face si nu sunt nici genul.

FK: Am sarit peste;)

Lasat cadoul de 100 ron - 1 finalizare si am fugit la somn ca eram terminat.

 

Sincer sa fiu, merita cel putin o revenire, de preferat 2 numere intr-o ora ( 200 ron ) dar cu forte proaspete si bine hidratat...

 

O duminica frumoasa sa aveti cu totii:)

  • Like 5
Link spre comentariu

Salutari !

Tocmai ce m-am intors de la donsoara din topic.

Nu a fost f. rau, dar dezamagit.

M-am luat dupa anunt si am sunat sa intreb de servicii. Daca citeam mmai in amanunt despre fata, nu aveam surprize.

Ma afisez la ora stab si ma indruma pana in locatie.

Deschide si vad o fetita tinerica si frumusica. Inaltutza, cam 1,70 si subtirica.

Ma conduce intr-un hol unde mai avea 2 colege (neinteresante, in comparatie cu Delia). Ne retragem intr-o camera, unde este o saltea pe jos. Pe o noptiera era un prosop maricel curat uscat si impaturit frumos. M-a intrebat de dus, dar veneam glont de acasa, asa ca nu era necesar.Mi-am aprins o tigara, cat s-a dusat si ea. 

Intoarsa in camera am trecut la mangaieli si cevavsarutari pe gat, umeri si sani, dupa care l-a imbracat pe miticutz si a continuat cu un oral destul de bun. Am intins-o pe spate si am trecut la pompat,ba cu cracii pe umeri, ba cu picioarele desfacute. Pe urma am intors-o si cu spatele si am finalizat in caprita.

M-am dus la dus cu prosop si papuci si m-am spalat, revenind in camera unde madam era imbracata asa cum am gasit-o. Am mai stat de povesti si vrajeala si cand sa m-a apuc din nou de ea, imi zice ca ora e ora, e inclus un singur numar. M-am basicat, dar nu f. tare ca oricum eram cam obosit. Am pus-o sa-mi fac masaj si s-a pus pe un masaj mecanic si fara nimic spectaculos. M-am dusat din nou sa nu plec cu ulei pe mine si m-am carat. 

Concluzia...nu a fost chiar rau, dar este PARSIVA. nu iti spune tot ce trebuie si te simti INTEPAT.

NOTE

locatie 9

atitudine 7

fata, o ajuta mult 8-9

corp destul de frumos 8

oral ok 8

normal 8

banii i-am dat eu inainte din proprie initiativa 150 PT UN SINGUR NUMAR!!!

BAFTA SI SPOR MAXIM LA FETE FRUMOASE!

  • Like 5
Link spre comentariu

Am mai fost pe-aici. Pe vremuri era un salon mai cu pretentii, adica dadeai in plus daca cereai ceva in plus, si nu primeai intotdeauna. In tot cazul, primeai nu mai mult de o finalizare. Acum poti sa sari peste masaj daca ai venit pentru altceva, iar asta pare a fi implicit. Tot 150 de lei, tot un numar, ce e drept nu grabit, dar nu o ora (cum ar fi fost daca ai fi venit pe vremuri doar pentru masaj).

 

In lipsa de altceva, avand drum si amintindu-mi de salon, am cautat pe forum dupa numele strazii, iar asta era cel mai recent topic. Numarul mai e valabil, iar numarul fetelor este tot 4. Mi s-a spus ca una dintre ele, Alexandra, este noua, asa ca am zis sa incerc. Nu ma intrebati de poze, ca pe publi24, unde inteleg ca pune salonul anunturi, nu pot sa caut dupa telefon.

 

Alexandra este noua, dar in Romania. E repatriata. E bruneta, mica, par lung si carliontat, cu carnea tare, sanii marisori, dar nu la fel de tari. Fatza ar fi mai placuta daca ar sti vreun cosmetician competent. Vreo 23 de ani as zice - din care ultimul probabil in bransa. Nu are rutina profesionistelor de pe la noi, doar alta rutina. In pat evita sa te priveasca sau sa iti ofere vreun gest tandru. Este ea insasi doar in afara patului.

 

Acestea fiind zise, actiunea nu a fost prea reusita. Sta cum o pui, poti sa o saruti (dar nu FK), iar beleaua cea mai mare e ca e stramta, adica dupa ce ca iti pune un prezervativ mic inainte de erectie, mai trebuie sa depui si eforturi serioase sa o penetrezi macar pe jumate. Ma rog, unii cred ca ar fi foarte fericiti cu stramtoarea, asa ca zic :)

 

Nu imi place sa dau note, dar stiu ca e musai. Locatie 7 (vila, dar frig...), igiena nu-s ce sa zic (parca a facut dus, dar parca am simtit un miros la sfarsit), aspect 7, atitudine 7, actiune 7, ca sa fie pe linie. La 150 de lei finalizarea nu e pont.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...