Sari la conținut

Ema blondy-O. Goga 0727614446


Postări Recomandate

Reputație: 10441
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nu,

 

...adica esti frumoasa la fata si de treaba , insa prea grasa , e pacat

(am fost la tine acum 3 saptamani)

 

 

fara suparare :blushing2

hei da nu am de ce sa ma supar ideea este ca am 1,64 si 56kg sunt parametri normali( de acum 3 sapt am slabit 2 kg, si inca sunt la dieta) mai deunazi un tip a plecat ca nu sunt suficient de grasa :)) ce ma fac eu cu voi!?!
Link spre comentariu
Reputație: 10441
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna dragilor tin sa va anunt programul meu pt aceasta saptamana!

Luni-joi 11:00-4:00(deci pentru baieti nocturni saptamana asta sunt si pt voi)

Vineri doar pana la ora 16:00

Sâmbătă duminică LIBER!!post-161923-0-55140400-1433146154_thumb.jpgpost-161923-0-18339800-1433146186_thumb.png

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator andrei cel bunnnn
Reputație: 0

Buna Ema imi plae funduletul tau este piesa de rezistenta sa zic imi lasi sa iti fac annilingus ?Este o placere a mea.Ms.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Buna Ema imi plae funduletul tau este piesa de rezistenta sa zic imi lasi sa iti fac annilingus ?Este o placere a mea.Ms.

Andrei tata,mai bine iti spuneai @andrei cel NEbunnn,ai dat copy-paste de la Stela?sau tu incerci la toate fetele sa vezi care o sa te accepte?

Nu ai toata tigla pe casa!!

Link spre comentariu

Am fost la locația dupa Nerva Traian

Sunat si programat cu 30 min inainte,programată si respectata la secunda

A început cu un oral protejat si a terminat lady in top,poate prea repede,dar aici e vina mea

Locatie:8(nu funcționa apa calda in toată zona)

Aspect :9(ar trebui sa slăbească puțin,mie imi place)

Oral:9(din cauza mea ca am cerut protejat,atenție si la zonele adiacente)

Normal:10

Fk:da

Imaginatie:10

Pret:100 RON finalizare

De revenit:clar,cel puțin pt mine

Propun trecerea la top

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Azi a fost vremea sa ajung si la Ema. Asa zicea in agenda la mine. :)

Si am prins-o proaspat trezita din somn. M-am programat si am ajuns la vreme. M-a indrumat usor si am nimerit la fata in apartament.

Ema e o fata draguta cu tenul bronzat frumos si pielea fina. Sanii mari si frumosi. Prietenoasa si comunicativa. Locatia e in zona Nerva Traian, curatenie ok, dormitorul unde activeaza fata fiind dotat, printre altele, cu un pat mare cu o saltea misto, din acelea care se muleaza pe forma corpului. Am primit papuci, o sticla de apa plata rece si un prosop curat si am fugit la baie. Apoi m-am intins confortabil in pat asteptand sa vina si ea.

Bineinteles ca m-am infipt la sanii aia mari si frumosi. Dupa ce m-a last vreo 30 de secunde a inceput sa chicoteasca si sa se contorsioneze. O gadila. Upsss! Un moment am avut senzatia aia de gen: mi-am luat tzeapa. Am dat peste vreo fatuca cu fitze, care nu te lasa sa pui mana pe ea. Nu imi luasem de mult o tzeapa si credeam ca a venit momentul. Doar ca din fericire m-am inselat. Fata chiar se gadila in zona sanilor. In rest a fost foarte bine. Pacat doar de sanii aia frumosi! :no2 Ce folos ca ii ai asa daca nu-s si de smotocit?!

Asa ca m-am ocupat de restul si in special de pasarica. Curata, frumoasa, pofticioasa. Se uda din belsug si ii place si oralul si normalul. Ne-am potrivit si la dimensiuni. Si dupa ce m-am asigurat ca fata s-a zvarcolit cum trebuie in limba, am lasat-o si pe ea sa-l alinte si apoi sa-l "imbrace" pe micutz. Si da-i si lupta. Sexul foarte bun, cu gemete din belsug, pe alocuri chiar strigaturi, contre, ochii frumusel iesiti din orbite si toate alea. Mai mare dragul sa te futi. Si cred ca in vreo 25 de minute eram gata. Ne-am tras putin sufletele pe pat si apoi am mers amandoi la o improspatare scurta in dus. Amadoi dar pe rand. :)

Si am trecut la felul 2, cam la fel cu felul 1, cu ceva mai multa variatie de pozitii si mult mai intes si mai lung. Foarte bun. Cand am terminat eram fleasca de transpirat si imi tremura mana. Iar taclale, iar dus si asta a fost. De revenit!

 

Si notele:

Locatia: 9

Fata: 8,5 (Pentru ca are cateva kg in plus, nimic deranjant. A zis si ea ca are 3 kg peste greutatea ei normala)

Oral: 9

Normal: 10

GFE: 10

Atitudine: 10

Cadoul: 200 lei/teoretic o ora, 2 finalizari. Dar cred ca am depasit-o lejer. Nu ne-am uitat nici unul la ceas.

I-as scadea un punct pentru ca se gadila la sani, dar de unde sa-i scad? :laugh2 De la aspect? NU! De la prestatie? NU! De la GFE? NU! Asa ca ramane asa! :)

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...