Sari la conținut

Bruneta Oana aka Angela 0751843487


Postări Recomandate

  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

Va rog foarte frumos sa lasati facebookul meu pt ca e viata mea personala.Am 1 68 inaltime si 58 kg.M-am ingrasat 4 kg.Voi da jos kg in plus curand..Ca la o brazilianca.Nu sunt plinuta am fundul mare bombatTot eu sunt arat la fel cum aratam mereu.Va pup

După ultimele poze sincer ai pus 4kg peste alte 20kg!!in curand o sa te viziteze si Pisicuts:)))
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

La celelalte poze e de vina putin si aparatu. :D

Celelalte poze trebuia sa le stergi,parerea mea, sa ramina numai astea cu perdea,si pina iti mai revii poate ar fi bine sa umbli putin la tarife,pt binele afacerii.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

mai lucrezi? nr de telefon?

 

@popraul1503, ai raspunsurile din partea mea, astfel:

-da, mai lucreaza. Are anunt "proaspat", de ieri, chiar aici pe forum. Vezi link: http://nimfomane.com/forum/topic/51558-bruneta-senzuala-cu-fund-de-brazilianca/

-numarul de telefon e ala mare, scris cu negru pe alb, format din 10 cifre, incepe cu (primele doua cifre iti vor fi comunicate, doar) ) 07 si se termina cu (ultimele doua cifre iti vor fi comunicate, doar) 87.

 

Pentru ca imi pari "baiat de oras" iti spun unde poti gasi numarul de telefon in integralitatea lui.

Nu, nu in cartea de telefoane.

In titlul topicului.

Pfuuui, uite-l chiar acolo e!

Link spre comentariu
  • Oras:viena
  • Oras:viena

@altu2

tu chiar crezi ca nu am sunat de cel putin 10 ori in ultimile trei zile la tel din topic inainte sa intreb? daca ai fi citit cu vreo doua pagini in urma ai fi vazut ca si-a schimbat nr de cateva ori... si ghici ce??!! am sunat si la acele nr si tot nimic... pfuai

no vezi da aia am intrebat aici de numar si mai stii ceva??!! nici in anunt nu apare niciun numar!!

spor la ce vrei tu!

Link spre comentariu

  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

@altu2

tu chiar crezi ca nu am sunat de cel putin 10 ori in ultimile trei zile la tel din topic inainte sa intreb? daca ai fi citit cu vreo doua pagini in urma ai fi vazut ca si-a schimbat nr de cateva ori... si ghici ce??!! am sunat si la acele nr si tot nimic... pfuai

no vezi da aia am intrebat aici de numar si mai stii ceva??!! nici in anunt nu apare niciun numar!!

spor la ce vrei tu!

Na...Mocu-le ai tema de casa :)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...