Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

0727972760 ADINA cu mult bun simt

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
1095 raspunsuri in acest thread

#1081 >tibanu21<

tibanu21

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 243 Postari:
  • Inscris la:
    07 July 2013
  • Reputatie: 458

Postat 14 January 2018 - 02:04 AM

Eu propun sa se schimbe si titlul topicului...nr de tel + Adina este de ajuns ....cu mult bun simt chiar nu este cazul .... sa fim seriosi
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1082 radu1972

radu1972

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 30 Postari:
    • Inscris la:
      26 May 2013
  • Reputatie: 15

Postat 14 January 2018 - 04:14 AM

Multe reclamatii ptr fatuca asta , are piele de soparla , e fitoasa , i-a disparut bunul simt! Motive in plus sa mareasca ''scorul''  :feet

• 2

#1083 >adina rebecca<

adina rebecca

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 549 Postari:
    • Inscris la:
      20 April 2015
  • Reputatie: 388

Postat 14 January 2018 - 11:37 PM

:)))).... fereasca dumneze!!!! N-ar fii mai ok sa-mi inchideti topicul de tot?

Daca si eu mai sunt fitoasa!!!???

Reclamatii... :))...reclamatiile vin de la aceleasi cateva persoane,una noua nu vad... :))) :P

• 0

#1084 >adina rebecca<

adina rebecca

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 549 Postari:
    • Inscris la:
      20 April 2015

Postat 18 January 2018 - 01:23 AM

tin sa anunt ca voi avea o recenzie naspa :))) ...dar atata timp cat omul se comporta cum se comporta chiar nu ai cum sa te comporti ok...chiar l-am intrebat daca a mai vazut femeie pana acum ....i-am spus de 5 ori ca ma doare si nu a avut nici cel mai mic stres,din contra si dupa toate astea mai aveam putin si ajungeam cu canapeaua in blocul de vis-a-vis :))...acrobatii direct vroia...si educatia s-a vazut in momentul in care a plecat a aruncat prezervativul pe masa cu toate ca cosul de gunoi era langa.

Acum sa vedem daca va scrie sau nu :P

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1085 >adina rebecca<

adina rebecca

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 549 Postari:
    • Inscris la:
      20 April 2015

Postat 18 January 2018 - 01:29 AM

tin sa anunt ca voi avea o recenzie naspa :))) ...dar atata timp cat omul se comporta cum se comporta chiar nu ai cum sa te comporti ok...chiar l-am intrebat daca a mai vazut femeie pana acum ....i-am spus de 5 ori ca ma doare si nu a avut nici cel mai mic stres,din contra si dupa toate astea mai aveam putin si ajungeam cu canapeaua in blocul de vis-a-vis :))...acrobatii direct vroia...si educatia s-a vazut in momentul in care a plecat a aruncat prezervativul pe masa cu toate ca cosul de gunoi era langa.

tinand cont de faptul ca spus ca este din bucuresti,probabil acolo asa se procedeaza :*

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1086 m0ntana15

m0ntana15

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 26 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017
  • Reputatie: 16

Postat 18 January 2018 - 03:50 AM

Te vizitez eu maine sa vad daca  te-ai mai mulat catusi de putin spre altceva gen cum trebuuie am fost odata cand aveai la tomis3 la turn si nu mi-ai lasat impresie de revenire neam :)

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1087 cosmingabriel

cosmingabriel

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 90 Postari:
    • Inscris la:
      17 November 2015
  • Reputatie: 35

Postat 18 January 2018 - 08:34 AM

Fisiere atasate

Aceasta postare a fost editata de cosmingabriel: 18 January 2018 - 08:34 AM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1088 >adina rebecca<

adina rebecca

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 549 Postari:
    • Inscris la:
      20 April 2015

Postat 18 January 2018 - 08:36 AM

Te vizitez eu maine sa vad daca  te-ai mai mulat catusi de putin spre altceva gen cum trebuuie am fost odata cand aveai la tomis3 la turn si nu mi-ai lasat impresie de revenire neam :)

eu am spus intodeauna tratez cum sunt tratata....daca persoana e dulce si ok ,eu de ce nu as fii? 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1089 goe_bulgaru

goe_bulgaru

Serious Contributor

• VIP Member
    • 608 Postari:
    • Inscris la:
      07 June 2016
  • Reputatie: -517

Postat 18 January 2018 - 10:52 AM

Ai îndrugat aici niște prostii mai mari decât capul tău ... auzi tu că te durea ne lași cu fițele tale de doi bani. În concluzie postarea ta de mai sus este tipică unei zdrențe ca tine.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1090 >adina rebecca<

adina rebecca

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 549 Postari:
    • Inscris la:
      20 April 2015

Postat 18 January 2018 - 11:11 AM

Ai îndrugat aici niște prostii mai mari decât capul tău ... auzi tu că te durea ne lași cu fițele tale de doi bani. În concluzie postarea ta de mai sus este tipică unei zdrențe ca tine.

deja exagerezi...usor cu jignirile...e fix problema mea daca am fite sau nu...te rog eu frumos,chiar nu ma cobor la nivelul tau sa jignesc, ia-o usor de pe topicul meu

Aceasta postare a fost editata de adina rebecca: 18 January 2018 - 11:18 AM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1091 goe_bulgaru

goe_bulgaru

Serious Contributor

• VIP Member
    • 608 Postari:
    • Inscris la:
      07 June 2016
  • Reputatie: -517

Postat 18 January 2018 - 12:45 PM

deja exagerezi...usor cu jignirile...e fix problema mea daca am fite sau nu...te rog eu frumos,chiar nu ma cobor la nivelul tau sa jignesc, ia-o usor de pe topicul meu

Mai sus spuneai că “dacă și eu am fițe”, iar acum afirmi că ai deci te contrazici singură ... să știi că cei mai isteți și-au dat seama din răspunsurile tale cam cine minte și cine spune adevărul. Zdrențo

Aceasta postare a fost editata de goe_bulgaru: 18 January 2018 - 12:45 PM

• 0

#1092 pisicuts

pisicuts

Who Dares Wins

• Administrator
    • 18572 Postari:
    • Inscris la:
      26 January 2010
  • Reputatie: 15583

Postat 18 January 2018 - 01:42 PM

revenim la recenzii
    :wave

• 4

pre_1511632115__728x90pisi.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1093 cristi bug

cristi bug

cristi B.U.G.

• VIP Member
    • 1758 Postari:
    • Inscris la:
      01 February 2016
  • Reputatie: -266

Postat 18 January 2018 - 06:01 PM

Nu iau partea Adinei dar fata are dreptate! Și mie mi s-a întâmplat când mergeam la Simona cea cu tatuajul pe sân o floare(cala) să-mi zică mai ușor că o doare din cauza "dotării" mele și am înțeles.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1094 kritiquews

kritiquews

'94

• VIP Member
    • 1612 Postari:
    • Inscris la:
      29 May 2013
  • Reputatie: -281

Postat 18 January 2018 - 07:44 PM

coaie nu mi se pare normal, cand incepe sa ti-o suga si vede ca e ditai puloiu, sa zica baa pula mea daca mi-o bagi ma distrugi, ramanem doar la oral si aia e, ca am mai prins unele venite de prin bucuresti, si sareau din pula, pai baaa daca te fut asa 5 cm cat ma lasi tu, pai fut asa 2 zile ca nu-mi dau drumu, lasa-ma sa te patrund calumea 5 minute si aia e, nu ma lasa sa o bag si dupaia sa ma futi ca bag-o mai putin, ca hai njt cum, stai da-te-n plm acolo ca de aia te-ai facut tarfa sa vina lumea sa se propteasca in tine...ca de futut gentil m-am saturat acasa, vreau sa vin sa fac cardio ce plm...

• 3

"Multumesc acelor persoane care se roaga pentru mine, pun viata in icoane, in timp ce eu stau tot cu panarame, alerg tot dupa milioane, la viteza mare, cica oricine poate sa zboare" 

Sisu Tudor 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1095 >adina rebecca<

adina rebecca

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 549 Postari:
    • Inscris la:
      20 April 2015

Postat 18 January 2018 - 09:36 PM

Nu iau partea Adinei dar fata are dreptate! Și mie mi s-a întâmplat când mergeam la Simona cea cu tatuajul pe sân o floare(cala) să-mi zică mai ușor că o doare din cauza "dotării" mele și am înțeles.

de aia suntem oameni sa ne intelegem. :*

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1096 cosmingabriel

cosmingabriel

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 90 Postari:
    • Inscris la:
      17 November 2015
  • Reputatie: 35

Postat Ieri, 06:40

Am incercat si ieri in jurul orei 15:00 sa iau legatura cu ea . Se pare ca avea client iar dupa 10 minute m-am reorientat. Nu dispuneam de timp. Asa ca am ratat-o din nou. Succes draga mea
    • 0

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi