Sari la conținut

Delia 0758657275


Postări Recomandate

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

de pe site pe care ai gasit tu pozele am sa apar din nou vineri momentan sunt in constanta pana joi  am intrat umpic ca sa va dau voua raspunsuriile ca sa nu mai stati sa va puneti intrebari unu la ce lalalt intrebari daca exzist sau nu exzist

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

daca le-a scapat lui JH si Obi inseamna ca ... nu exista ! nu va mai amagiti degeaba ...

mda asa spui tu ca nu ezist uit ca exzist hai vi no pe la mn sa vezi daca sunt reala sau nu sunt 

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

bai....fata exista~!!! are locatia undeva langa city si am avut placerea sa conversez cu ea de 2 ori. cand puteam eu nu a putut ea....cand putea ea...nu am putut eu, insa pe mine m-a impresionat placut din telefon. nu cred ca am prilejul weekendul asta...dar am sa doresc sa o cunosc curand~!!!

 

:snap

eu zic sa te grabesti ca pana joi mai sunt in orasi ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

eu iau la rand toate oarsele din germania pentru ca asa se munceste acolo sunt obligata sa imi schimb orasu la saptamana asta este asa pentru cultura ta generala ca sa sti cum sta treaba

sa stii ca acum stiu. iti multumesc ca mi-ai explicat cum functioneza treaba 

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Nu e frumoasa dar nici urata..... Fusese blonda intrun timp, cred ca isi turnase vopsea in cap ca iti venea sa fugi :))) Cred ca sia dat si ea seama si sa facut bruneta iar

 

JH, ti-a scapat...si tie si lu Obi

 

Oricum membri mai vechi ar trebui sa o stie, Alsahia, sorinu, gyo, fatfrumos, farmacistu sau talimbanu

poate asa mi.a pla cut mie sa ma fac atunci nu trebuie sa iti dai tu cu parerea daca eram frumoasa sau urata

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

daca le-a scapat lui JH si Obi inseamna ca ... nu exista ! nu va mai amagiti degeaba ...

exista barosane, uite ca am vorbit acum cu ea si mi-a permis sa ii afisez o poza reala , facuta asta vara de mine:

 o cunosc din 2012. doar ca isi schimba des numele dar de aratat arata chiar bine.

post-58400-0-82092400-1431362628_thumb.jpg

Link spre comentariu
Reputație: 93
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

da oameni  buni ce va prinde mirarea daca exzist da sunt in orasi pana oi ca vineri imi iau zboru

Daca doritorii vor sa vada super poze  iti pot face o sedinta foto azi mai pe seara daca mai esti. Oricum fata arata chiar mai bine ca Daniela Crudu, aveam aseara htc one-ul profesionist, in realitate arata mai bine ca in poze si ieseau poze HD de mare calitate.

Link spre comentariu
Reputație: 93
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

mda poate mai prin intr-o stare proasta asta este ce vrei norocul tau dar chestia este ca eu nu imi aduc aminte sa fi facut oral cu prezervativ adevarat mai fac si oral cu prezervativ dar la unele persoane care nu imi preinta incredere cn stie ce mi sa parut mie dubios la tn ;)

Ai facut oral si aseara tot cu prezervativ

Link spre comentariu
  • Oras:Naboo
  • Oras:Naboo

Daca doritorii vor sa vada super poze iti pot face o sedinta foto azi mai pe seara daca mai esti. Oricum fata arata chiar mai bine ca Daniela Crudu, aveam aseara htc one-ul profesionist, in realitate arata mai bine ca in poze si ieseau poze HD de mare calitate.

Crudu nu e nuci pe de parte etalon de frumusete.

Link spre comentariu

Reputație: 93
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

exista barosane, uite ca am vorbit acum cu ea si mi-a permis sa ii afisez o poza reala , facuta asta vara de mine:

 o cunosc din 2012. doar ca isi schimba des numele dar de aratat arata chiar bine.

Neobositii scriitori de 4 stele care vor sa vina pe la tine la un fkk, tot 70ro 200? sau de la 50 eu?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...