Sari la conținut

SpiceAngels - 0751.83.83.83


Postări Recomandate

Am fost si eu la un masaj, pot spune doar ca domnisoara in cauza, oricat de sincer si corect ar lucra, n-are nici o urma de senzualitate. N-a tras de timp, nu e obraznica, vorbeste frumos (da vorbeste, frate), mai e si ok ca si aspect, insa atat. Masajul nu e deloc grozav, cred ca i s-ar potrivi mai bine sa se apuce de masaj terapeuric, nici un pic de erotism. Am platit 200 de lei pe care sincer i-am regretat, n-a fost deloc ce trebuie.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gogu2017
Reputație: 0

Am fost si eu la un masaj, pot spune doar ca domnisoara in cauza, oricat de sincer si corect ar lucra, n-are nici o urma de senzualitate. N-a tras de timp, nu e obraznica, vorbeste frumos (da vorbeste, frate), mai e si ok ca si aspect, insa atat. Masajul nu e deloc grozav, cred ca i s-ar potrivi mai bine sa se apuce de masaj terapeuric, nici un pic de erotism. Am platit 200 de lei pe care sincer i-am regretat, n-a fost deloc ce trebuie.

cred ca te referi la Alma, oricum doar ea a mai ramas parca, tipa este super ok, parerea mea; partea super naspa este noua politica a salonului, parca isi doresc sa alunge clientii, pretul exagerate frate, la 150 lei nu ai voie decat sa stai ca mortul...ma lasi :), pacat, era un salon fainutz

Link spre comentariu

Am fost ieri la Alma,e o fata ok din toate punctele de vedere,e curata,sexi,înaltă,slăbită SI cu experiență în domeniu. Salonul e ok,prosoape curate,curatenie...despre servicii ce pot sa spun,Alma mi le-a enumerat cam așa : la 150 lei o pot doar atinge in limita bunului simt

200 lei o pot atinge si săruta pe corp sau in zona intima

300 lei o pot atinge si săruta pe corp sau in zona intima SI ea se joaca cu vibratorul in partea de final al masajului

Destul de explicit. Apoi am ales 150,că atât aveam la mine,data viitoare voi lua cu siguranță ceva mai îndrăzneț,am plecat mulțumit SI cu promisiunea că voi reveni.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am vizita si eu acest salon. Am ales pe Alma. Am ales varianta de 200 RON, a aceptat sa fac cunilingus, fara sa introduc degetele. Sa implicat, dar nu a ajuns la nivelul la care eram obisnuit la Enigma (pacat ca sa inchis, in Basov nu mai gaseti asa implicare). Avand in vedere ca arata bine, probabil voi mai vizita, dar totusi ceva lipseste... (nu ma refer la sex, la masaj erotic nu ma duc pentru sex)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Hello gentlemans ! Luna Decembrie va intampina cu domnisoare sexy si servicii pe masura ! Carla , Alma , Alice si Andreea va asteapta la salon ! Program Luni-Duminica 12-00 

Fiti mai generosi cu detaliile. Tarife, optiuni de masaj, poze maseuze. Site vad ca nu aveti. Cele bune!

Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

Hello gentlemans ! Luna Decembrie va intampina cu domnisoare sexy si servicii pe masura ! Carla , Alma , Alice si Andreea va asteapta la salon ! Program Luni-Duminica 12-00 

 Andreea, posteaza niste poze te rog cu domnisoarele noi, sa putem aprecia macar aspectul fizic pana ajungem sa le cunoastem.

Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Poze cu domnisoarele salonului am adaugat pe pagina de facebook  Spice Angels . Pentru informatii si programari contactati-ne la numerele de telefon 0751/838383 sau 0729/838383 .

Daca tot nu vreti sa dati detalii, de ce va mai obositi sa intrati pe forum? Cine Hristos cauta servicii sexuale pe FB?! 

  • Like 2
Link spre comentariu

Din pacate nu am reusit sa postez pozele cu domnisoarele aici pe site deoarece ne da eroare . Daca e cineva binevoitor sa ne ajute acceptam cu drag :) . Cat despre servicii o sa postam o lista cu detalii si tarife.

1. Masaj Clasic : masaj de relaxare + body masaj + finalizare ( prin tehnici ) - 150 lei ( domnisoarele accepta atingeri pe intregul corp )

2.Masaj Spice : masaj de relaxare + body masaj + finalizare ( prin tehnici ) - 200 lei ( domnisoarele accepta atingeri si saruturi pe corp sau in zona intima )

3. Masaj cu jucarie ( pentru domnisoara ) : masaj de relaxare + body masaj + finalizare ( prin tehnici ) - 300 lei ( domnisoara accepta atingeri si saruturi pe corp sau in zona intima )

4. Masaj cu doua domnisoare : masaj de relaxare + body masaj + finalizare ( prin tehnici ) - 300 lei ( domnisoarele accepta atingeri pe corp sau in zona intima )

*** La toate tipurile de masaj prezentate mai sus finalizarea se face prin tehnici ale masajului ! Exclus contactul sexual !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...