Sari la conținut

Gimnasta Matura - 0767756161 (Pta Alba Iulia/Burebista)


Vizitator achile

Postări Recomandate

  • Oras:Univers
  • Oras:Univers

o intrebare...

doamna face si finalizare orala???

 

multumesc

Fooarte orala! si face conversatie pe cat de gustoasa sau nu este sperma ta ; este o aparitie de ne ratat - nu se stie cat v-a mai lucra...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator marian1691
Reputație: 0

Fooarte orala! si face conversatie pe cat de gustoasa sau nu este sperma ta ; este o aparitie de ne ratat - nu se stie cat v-a mai lucra...

 

Ieri y am verificat serviciile,,,,revin cu recenzia

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Salut stie cineva daca Mihaela face fin orala

 

 

Stie cineva ce program are mihaele

 

 

As vrea sa ii fac o vizita stie cineva unde are locatia mai exsact. Multumesc

 

@voiajorul , prietene mai lasa-ma 2 ore , o sun eu ca am telefon/minute nationale si revin cu informatiile ! Te rezolva baiatu` .

 

Plm , sunt topice de recenzii pline de informatii , voi postati intrebari de parca este Chat !!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Femeia este greu de gasit.

Eu am reusit sa vorbesc o singura data cu ea acum ceva luni bune si mi-a zis cu mare lene sa o sun a doua zi ,ca nu are timp acum de vorbit.

Are multi clienti de baza asa ca....

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Doamna e cam nebuna, dar intr-un fel destul de placut.

 

Dupa ce m-a ghidat spre parterul unui bloc din spatele Bd. Burebista, am dat de o doamna cu un corp destul de ok si o figura imbatranita, dar nu neplacuta.

Am avut o discutie de cateva minuate continuata, apoi, si in timpul unui masaj placut dar nici pe departe profesionist. Apoi, aparent excitata, a inceput sa imi suga penisul. Dupa cateva minute din activitatea asta, am pus-o capra si, lipsit de chef si energie,  am ales sa ma masturbez pe fundul ei.

 

Locația;  7 

Aspect; 5 figura, 7 corpul.

Masaj: 5

Oral protejat: 8

GFE; 7.  e interesanta si isteata, chiar daca e obositor cat de mult vorbeste, si  zice multe tampenii (energii, reincarnare, etc.).

Pret: 150 de lei.

 

O recomand calduros, chiar daca eu n-o sa ma intorc.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doamna e cam nebuna, dar intr-un fel destul de placut.

 

Dupa ce m-a ghidat spre parterul unui bloc din spatele Bd. Burebista, am dat de o doamna cu un corp destul de ok si o figura imbatranita, dar nu neplacuta.

Am avut o discutie de cateva minuate continuata, apoi, si in timpul unui masaj placut dar nici pe departe profesionist. Apoi, aparent excitata, a inceput sa imi suga penisul. Dupa cateva minute din activitatea asta, am pus-o capra si, lipsit de chef si energie,  am ales sa ma masturbez pe fundul ei.

 

Locația;  7 

Aspect; 5 figura, 7 corpul.

Masaj: 5

Oral protejat: 8

GFE; 7.  e interesanta si isteata, chiar daca e obositor cat de mult vorbeste, si  zice multe tampenii (energii, reincarnare, etc.).

Pret: 150 de lei.

 

O recomand calduros, chiar daca eu n-o sa ma intorc.

Am si eu o intrebare. Daca la asemenea note o recomanzi "calduros", atunci pe cele de 9-10 cum le recomanzi?  :thinking

  • Like 5
  • Minus 10
Link spre comentariu

Doamna e cam nebuna, dar intr-un fel destul de placut.

 

Dupa ce m-a ghidat spre parterul unui bloc din spatele Bd. Burebista, am dat de o doamna cu un corp destul de ok si o figura imbatranita, dar nu neplacuta.

Am avut o discutie de cateva minuate continuata, apoi, si in timpul unui masaj placut dar nici pe departe profesionist. Apoi, aparent excitata, a inceput sa imi suga penisul. Dupa cateva minute din activitatea asta, am pus-o capra si, lipsit de chef si energie,  am ales sa ma masturbez pe fundul ei.

 

Locația;  7 

Aspect; 5 figura, 7 corpul.

Masaj: 5

Oral protejat: 8

GFE; 7.  e interesanta si isteata, chiar daca e obositor cat de mult vorbeste, si  zice multe tampenii (energii, reincarnare, etc.).

Pret: 150 de lei.

 

O recomand calduros, chiar daca eu n-o sa ma intorc.

 

Eu am fost si ce ai scris tu imi miroase a altceva.

Iti strica bussinesul?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...