Sari la conținut

❤️DELIA SILICONATA❤️ZONA DRISTOR❤️0731526080❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

*cât face ea

  

...până îi vezi moxul. =)))))

 

Alo gara , te-am lăsat in pace sa nu mă pun la mintea ta , dar văd că deja o cauți cu mine ..

1, ai facut recenzie , zicând ca ai fost la mine si nu ți-a plăcut , nu ti-a zis nimeni nimic , dacă nu ți a plăcut de ce imi scri in pm , despre o alta întâlnire ?

2 , văd ca te bagi in toate discuțiile , fără ca cineva sa iti ceara părerea , si întodeauna este pe dinafara subiectelor .

3. Cand ți-se spune ceva si nu iti convine , începi sa jignești ..

CARE ESTE PROBLEMA TA ?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Delia, eu mai glumesc. :)

 

Intru pe forum destul de rar și mă implic puțin timp. Mă confunzi cu postacii de vază din topul postangiilor, care și-au mutat toate planurile vieții pe forum, din păcate petru ei, și se ceartă toată ziua ca proștii pentru nimic. Măcar de ar lăsa recenziile să se vadă (© pic poc). Așa e când ești ratat în viață și nu te bagă nimeni în seamă, te refugiezi pe un forum cu prietenii imaginari.  :cry2

Mai mult mă folosesc de mesagerie să vorbesc cu anumite persoane de interes, cu care nu pot stabili un contact convențional din motive de identitate... sau să-mi bat pula de anumite proaste, cum ești tu :giggle:, ca să îți răspund de ce ai primit atenție din partea mea. :)

 

Cât despre de ce totuși mă mai folosesc de acest cont, "șmeker" fiind? Nu am uitat că e un forum pentru curvari despre curve. Îmi place să fut mult, divers și de calitate... și să scriu recenzii cu tentă humoristică... E singurul viciu care îmi aduce relaxare și detașare. Doar că am observat că nu prea mai este ce fute de pe forumul ăsta, iar la hâde ca tine nu merg nici dacă nu aș avea ce face cu banii. :(

 

E trist că tu depinzi de forum ca să ai ce băga în gură  :blowj0b și eventual să te mai bage în seamă 2-3 fraieri nevorbiți.  :bye

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Delia, eu mai glumesc. :)

 

Intru pe forum destul de rar și mă implic puțin timp. Mă confunzi cu postacii de vază din topul postangiilor, care și-au mutat toate planurile vieții pe forum, din păcate petru ei, și se ceartă toată ziua ca proștii pentru nimic. Măcar de ar lăsa recenziile să se vadă (© pic poc). [/size]Așa e când ești ratat în viață și nu te bagă nimeni în seamă, te refugiezi pe un forum cu prietenii imaginari. :cry2

Mai mult mă folosesc de mesagerie să vorbesc cu anumite persoane de interes, cu care nu pot stabili un contact convențional din motive de identitate... sau să-mi bat pula de anumite proaste, cum ești tu :giggle:, ca să îți răspund de ce ai primit atenție din partea mea. :)

 

Cât despre de ce totuși mă mai folosesc de acest cont, "șmeker" fiind? Nu am uitat că e un forum pentru curvari despre curve. Îmi place să fut mult, divers și de calitate... și să scriu recenzii cu tentă humoristică... E singurul viciu care îmi aduce relaxare și detașare. Doar că am observat că nu prea mai este ce fute de pe forumul ăsta, iar la hâde ca tine nu merg nici dacă nu aș avea ce face cu banii. :(

 

E trist că tu depinzi de forum ca să ai ce băga în gură :blowj0b și eventual să te mai bage în seamă 2-3 fraieri nevorbiți. :bye

Intri pe forum destul de rar , dar tu esti zilnic de dimineața pana seara aici =))

Nu are logica , ce justifici cu "mesajele in pm " deci nu știu care este mai prost dintre noi .

Dacă nu ai ce fute aici pe forum , iti Poti lua jucăriile si Poti sa pleci , nu te tine nimeni legat ;)

PS: este trist ca stai si cerești atenție pe un forum , pentru câteva puncte ;)

Tu esti mai nevorbit ca noi toți la un loc , te bagi in subiecte si in glume , care nu au nici o legătura cu tine ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...