Sari la conținut

❤️DELIA SILICONATA❤️ZONA DRISTOR❤️0731526080❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

BUNA BAIETI :hi3 NUMELE MEU ESTE DELIA :heart: SUNT O DOMNISOARA DISCRETA SI RAFINATA, DACA DORESTI SA PETRECI MOMENTE UNICE IN COMPANIA MEA , ASTEPT TELEFONUL TAU :callyou PENTRU A STABILI O INTALNIRE :wub IN MOMENTUL IN CARE AJUNGI :date ITI VOI DESCHIDE USA IMBARACA INTR-O LENJERIE SEXY, INAUNTRU DE CUM AI INTRAT TE POTI FACE COMOD , TE VOI SERVI CU CEVA DE BAUT . :pepsi APOI VOM TRECE LA LUCRURILE MAI SERIOASE SERVICII; SEX ORAL :felatie SEX NORMAL :feet DUS IMPREUNA :dus2

SEX INTRE SANII :boobs 69 :69 MASAJ DE RELAXARE SI EROTIC :masaje FINALIZARE CORPORALA :bkkake SE POT ACCEPTA MAI MULTE FANTEZII, DAR ASTA IN FUNTIE DE CLIENT :stiletto PENTRU O PROGRAMARE SE POATE SUNA LA NUMARUL 0731.526.080 CU CEL PUTIN O ORA INAINTE :inlovee​ VA ATASEZ CATEVA POZE FACUTE IN LOCATIE :kiss3 VA :hug1 CU DRAG . :bye

 

Cadoul : 300 lei fin (30 min)

450 lei h (60 min )

Programarea se face cu cel puțin 60 de min înainte ( nu vreau sa aud replici "hai ca te sun cand sunt in zona ") nu răspund la bip , sau la mesaje prelungite !

Va :*

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vorbesc cu PR-ul ?

Eu te-am sunat de 2 ori dar nu raspunzi..

 

Sa inteleg ca domnisoara presteaza de la Program : 13:00-22:00 ?

.

 

Ce pr ?

Depinde cand mai sunat , poate eram ocupată sau poate nu mai eram la birou :)

Da in general asta este programul 13-22 , dar in unele seri stau pana mai târziu , in altele plec mai devreme :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cand ziceam PR ma refeream se cineva de la marketing....

Sunasem efectiv la cateva minute dupa ce postai .. daia am zis ca ok.. tu ai program 13-22 .. dar marketingul posteaza la 2 dimineata...

 

Cand postez nu trebuie neaparat sa fiu la birou :) din contra ziua nu prea postez ca lucrez , dar noaptea sunt acasa si stau aici pe forum

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...