Sari la conținut

❤️DELIA SILICONATA❤️ZONA DRISTOR❤️0731526080❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hmmmm, buuuun, buuun, iti place Deliutza carnatelul?   :laugh2

Ai 72 de ore de când stai pe forum și o labaresti.

Du-te in Plm de distrus.

Ești vai de morți tai n-ai o chiftea in stomac , zici de noi ca nu avem școala și ca nu avem facultăți și tu ești vai de Steaua ta cu 7 scoli, nu te-au angajat ăștia nici la REBU pentru ca tu însăși ești un gunoi.

Ia-o la m**e jegule.

Link spre comentariu

Ai 72 de ore de când stai pe forum și o labaresti.

Du-te in Plm de distrus.

Ești vai de morți tai n-ai o chiftea in stomac , zici de noi ca nu avem școala și ca nu avem facultăți și tu ești vai de Steaua ta cu 7 scoli, nu te-au angajat ăștia nici la REBU pentru ca tu însăși ești un gunoi.

Ia-o la m**e jegule.

 

 

 

WOW, CE SE INTAMPLA?

 

AUD CEVA DIN WC-UL PUBLIC?

 

Am impresia ca imi vorbeste o toaleta!  

 

 

 https://scontent-sea1-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e15/11192728_849208565116736_1865591089_n.jpg?ig_cache_key=MzY5NjIxNDUxNDc3MDM2NjA4.2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

WOW, CE SE INTAMPLA?

 

AUD CEVA DIN WC-UL PUBLIC?

 

Am impresia ca imi vorbeste o toaleta!  

 

 

 https://scontent-sea1-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e15/11192728_849208565116736_1865591089_n.jpg?ig_cache_key=MzY5NjIxNDUxNDc3MDM2NjA4.2

Acolo te-a făcut ma-ta pe tine =))

D-asta ești așa retardat =))

In loc sa te vomite te-a păstrat =))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca e mai mult de atat. S-ar putea sa cunoasca personaje din anturaju vostru

Nu cunoaște absolut pe nimeni.

Nici măcar nu iese din casa ca îl mănâncă câinii, nu vezi ca este de 72 de ore pe forum, non stop ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da' si tie iti place sa te certi

Una este să te cerți alta este sa îți bați joc de prosti.

Eu nu mă cert pe internet, eu mă cert face to face dar marmotele astea nu au tupeu, ci doar virtual. Fața in fața dă pisați din ei.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Una este să te cerți alta este sa îți bați joc de prosti.

Eu nu mă cert pe internet, eu mă cert face to face dar marmotele astea nu au tupeu doar virtual. Fața in fața dă pisați din ei.

 

esti peste smardoi ? vezi ca imediat iti trimite vreun nebun 2 baieti sa-ti faca 2 buzunare pe piept.. zmeule

Link spre comentariu

Una este să te cerți alta este sa îți bați joc de prosti.

Eu nu mă cert pe internet, eu mă cert face to face dar marmotele astea nu au tupeu, ci doar virtual. Fața in fața dă pisați din ei.

Nu vreau sa ma intalnesc face-to-face ca ma tenteaza sa-ti desumflu buzitele alea de ratusca!  

Link spre comentariu

Da' si tie iti place sa te certi

Pai chiar ii place fiindca asta ii este meseria-  CIRCAREASA, nu prostituata! 

 

Sta 10 ore pe forum de la ora 12 pana la 3 noaptea sa se certe cu toti cand ar putea sa-i ignore! 

 

 

Se vede clar ca n-are clienti si sta ofticata pe forum toata ziua  .

 

Probabil ca XOXO chiar are dreptate si nu e deloc o mare frumusete, probabil o alta rapandula SUPRAEVALUATA! 

 

 

Probabil ca are  un singur client la 2-3 zile si de aia e frustrata. Degeaba are tariful ala de 500 lei/ora daca nu stie sa suga si sa se futa, ori face in mare graba!  

 

 

O CURVA CU ADEVARAT OCUPATA STATEA MINIM O ORA PE FORUM DACA SE LAUDA CA AVEA ASA DE MULTI CLIENTI ZILNIC. Ori poate sta pe forum  pe telefon in timp ce se fute, ceea ce-i si mai trist! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...