Sari la conținut

RobertaVIP in Oradea.Luni 27 Aprilie


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Unde am spus eu ca ai minti?!?! Nu stiu pe ce fel de logica functionezi tu si cum vorbesti la telefon sau ce fel de standarde ai atunci cand stabilesti programarile insa eu nu am avut nici macar o singura teapa in Oradea, nimeni nu a incercat sa negocieze, nimeni nu a intarziat (unul singur a gresit adresa si fiindca nu a recunoscut asta nu l-am mai primit). 

Mi-am facut temele foarte bine inainte sa plec, mi-am notat toate numerele teparilor din zona (de pe sectiunea fetelor, exista o postare exact cu teparii din Oradea), m-am interesat care este treaba cu telefonia in zona respectiva, cum se lucreaza in sensul daca oamenii sunt matinali sau nu, cand se iau salariile (fiind un oras mic, este un aspect extrem de important), cum si daca se lucreaza in weekend, cu ce fel de persoane se lucreaza in weekend, etc ... 

 

Acum, este adevarat ca eu sunt calita de la prima vizita in Galati si stiu sa ma adaptez oricarui stil de lucru dar niciodata nu pleci intr-o calatorie fara sa ai temele facute.

 

Inca o chestie: NU ai cum sa ai pretentia sa ajungi intr-un oras cu toate programarile stabilite. De unde ai tu siguranta ca nu va interveni ceva?!? Indiferent ca sunt programari facute prin Pm sau nu, exista un al treilea factor perturbator care poate interveni exact in momentul vizitei si care trebuie luat in calcul.

Intotdeauna cand mi se pare ceva dubios in vocea cuiva si nu sunt sigura de seriozitatea lui exita cineva pending care doreste sa fie apelat sa vina in locul sau...sunt lucruri pe care ar fi trebuit sa le stii si sa le aplici ;)

 

Oradea este un oras matinal, acolo la ora 19-20, oamenii ok pe care eu i-as primi in compania mea, sunt acasa langa familie, nu umbla golani pe la fetite. Clientii "de seara" sunt cu semnul intrebarii in zona Oradea. Evident, cu mici exceptii.

 

Mi-a placut foarte mult modul in care ti-ai pregatit temele pentru vizita in Oradea! Serios vorbesc. Bravo! In afara de faptul ca arati bine mai si gandesti in termeni de marketing, logistica, buget si managementul riscului.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si ca apreciere la ipoteza cu pestii care au sunat sa ii strice programul fetei, mi se pare perfect plauzibila. Hai sa vedem un pic in urma ce a scris @lupul6999 inainte sa vina Roberta in Oradea! Si a mai primit si puncte de reputatie pe cacatul ala! Sa vedem ce a scris si dupa. Si mai multe n-are sens sa zicem.

Imi pare rau pentru oradeni, care sunt niste oameni de toata isprava. Mai abitir ca am si eu niste radacini de prin Salonta. Deh, asta e!

Va salut cu drag bihorenilor!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cosmin R, lupul6999 nici peste nu ar putea fi la cat de agramat este.  :laugh2

 

Ai fi surprins cati pesti idioti exista pe lume. Sunt unii de nu inteleg nici cum sa bage cardu' in bancomat sa-si scoata banii personali si prefera sa-l .....sparga! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Nu subestima niciodata pe omul grotei! Mereu se gaseste cate o fatuca mai tuta ca el, sau mai slaba, in general, care sa tremure la cuvantul lui. Asta e viata amice! Din pacate!

 

PS: Daca vin la Oradea mi-ar placea sa ne vedem la o tuica buna! Asa un ghid as mai gasi, pe @justlove, super fata, dar dupa o pasa buna e buna si o tarie cu gulas sau maduva de vita. Stiu eu ca aveati pe acolo undeva langa Oradea, vreo 10 km. Aveau si o oala a RECORDURILOR pt gulas prin curte :bow2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

PS: Daca vin la Oradea mi-ar placea sa ne vedem la o tuica buna! Asa un ghid as mai gasi, pe @justlove, super fata, dar dupa o pasa buna e buna si o tarie cu gulas sau maduva de vita. Stiu eu ca aveati pe acolo undeva langa Oradea, vreo 10 km. Aveau si o oala a RECORDURILOR pt gulas prin curte :bow2

 

Tuica este intodeauna pregatita pentru musafiri. Iar oala cu recordul :P aici se gaseste http://hotelmilenium.ro/

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator alina2008
Reputație: 0

Oricat de bine "ti-ai face temele",tot se mai gaseste cate unu....doi...poate cinci sa nu isi onoreze programarea! Eu am o lista lunga cu astfel de persoane! Acest lucru nu este valabil doar pentru Oradea,am patit si in TM! Asta e! Intalnesti oameni minunati, dar mai dai si peste dobitocibi! ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De acum inainte cand mai vine o fata in vizita la Oradea, fa un bine Alina si da-le si fetelor numerelr de telefon ai acestor dobitoci care fac orasul de ras, sau mai bine spus....toate fetele sa apeleze la Alina :) si astfel sa scapam de aceste uscaturi.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator alina2008
Reputație: 0

De acum inainte cand mai vine o fata in vizita la Oradea, fa un bine Alina si da-le si fetelor numerelr de telefon ai acestor dobitoci care fac orasul de ras, sau mai bine spus....toate fetele sa apeleze la Alina :) si astfel sa scapam de aceste uscaturi.

Adrian, eu am postat o parte din ele! Din cate fete au venit in vizita,doar una m-a contactat si i-am trimis lista! ;) nu mi-e greu sa ajut pe cineva!

P.S "uscaturi" vor exista mereu!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Adrian, eu am postat o parte din ele! Din cate fete au venit in vizita,doar una m-a contactat si i-am trimis lista! ;) nu mi-e greu sa ajut pe cineva!

P.S "uscaturi" vor exista mereu!

Si pe calea asta tin sa-ti multumesc public...m-a salvat!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Imi cer scuze ca nu am scris la timp recenzia dar nu am avut timp.Am ajuns si eu la Roberta dupa o programare pe PM.Am crezut ca întâlnirea mea cu Roberta o sa fie un fiasco datorita acelor tepe primite.Citeam forumul si nu imi venea sa cred.Am crezut ca numai de mine n-o sa aibă chef...dar n-a fost asa.M-a intampinat zâmbind o fata frumoasa,sexy,bronzata si destul de inalta.Dupa parerea mea arata mai bine in realitate ca si in poze.Am discutat cate ceva despre aventura ei scurta prin Oradea,ne-am improspatat dupa care am trecut in dormitor.A inceput cu mangaieri si sarutari pe corp apoi a trecut la oral neprotejat bine facut.Am continuat cu 69 si am terminat cu CIM.La cat de bine arata voiam si normal...dar nu am mai apucat din pacate.     1.Locatie P-taFerdinand       NOTA 9    2.Aspect  NOTA 9/10   3.Oral   NOTA9      4.Gfe NOTA9     5.Atitudine  NOTA10   6.Igiena     NOTA  10                                                                                                         Am stat cam 25,30 min si am platit 200 lei.Desi era gata de plecare s-a ocupat de mine ireprosabil.  Daca cumva drumurile noastre se vor mai intersecta eu sigur o sa o mai vizitez. Bafta tuturor!                                                                                                                                                                 

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

25,30 minute.adica 25 de minute si 30 de secundeai stat? :P

Cred ca ai vrut sa scrii 25-30 de minute,nu? ;)

Scuze.Exact asta am vrut sa spun.ðŸ‘
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Citind pe aici, deja mi-am facut o parere despre RobertaVIP...doar era topicul ei :(

 

Ne pare bine ca ai pareri! Doar ca n-ai zis nimic pana cum! Ai postat sa postezi! Care e concluzia?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...