Sari la conținut

Claudia - 0751765503 (Iza)


Postări Recomandate

salutare tuturor....am reusit sa ajung si eu la claudia in sfarsit,ca acum e singura,locatia e pe ovidiu al doilea bloc et.4 daca vii dinspre supermarket regiana...nr de tel la care am sunat 0751765503.Pot spune ca mi-a facut o impresie buna inca de la tel iar cand mi-a deschis usa mi-am dat seama ca nu m-am inselat,e foarte draguta....serviciile per total de nota 9,5 daca facea si deepthroat ii dadeam 10...pretul 100L ora,cu siguranta o sa mai merg:atm

Link spre comentariu

Este vorba despre Claudia, care din cte am inteles de pe forum, acuma lucreaza singura, nu mai este cu Alexandra. Poti sa citesti despre ea in aceste 2 topicuri:http://nimfomane.com/forum/showthread.php?tid=4099 (aici in pozele puse de Tudor parca arata mai bine, dar in realitate arata ca si in pozele puse de tine, cred ca a mai slabit...o avantajeaza doar sanii)http://nimfomane.com/forum/showthread.php?tid=4413&page=2 - s-a mai disxcutat putin sia ici despre Claudia, fiind confundata la inceput cu alta fata pentru care a fost deschis acel topic

Link spre comentariu
Locatie pe Iza strada paralela cu Bvd Dacia pt cei care nu cunosc;Urc la etajul 3 deschide usa tipa din poze imbracata in pantaloni scurti si un top ... super gagica :X:X In realitate arata mult mai bine decat in poze plus ca si-a schimbat frizerul si implicit coafura' date=' acum este filata cu breton arata super bine seamana ff bine cu tipa din videoclipul asta:http://www.youtube.com/watch?v=dR0vKs1HpgI&feature=relatedAcum desfasurarea actiunii:Intru in casa servesc un suc natural imi aleg din cele 2 fete care erau acolo(ea + inca una care arata ff bine la fata in rest e gasuta, cam 1.60 65 kg bruneta si ea) pe ea nr claudia (asa o cheama) si intram in camera .. ne dezbracam si incepem .. saruturi apoi pune prezervativ si incepe suptul .. suge ff bine nu face deep dar e ok .. la al 2-lea nr s-a mai ajutat si de manuta cred ca obosise :) ) am incercat eu deasupra, ea deasupra, umeri+craci, pe margine patului, capra etc etc nu face deloc mofturi este ff deschisa, deci merita vizita la ea.tarife: 100 ron ora oral si normal protejat 150 oral neprotejat + normal protejat.[/quote']Postul original îl găsiţi aici.
Link spre comentariu

Cu o foarte mare dezamagire scriu aceste randuri. Ieri seara pe la 20:45 trebuia sa mmer la o "sedinta" cu Claudia. Am sunat-o pe la 7:35 si mi-a zis ca are loc pt mine peste o ora pt ca acuma are client si dupa are liber numai bie pt mine ca apoi vine iar cineva. OK atunci am ramas stabiliti ca o voi snapeste o ora si i-mi va spune exact noua locatie. peste o ora cand o sun........ nu raspunde nimeni la tel. am mai incercat de vre-o 3 ori la intervale de 10 15 min, zican in sinea mea ca probabil nu a terminat cu cel dinaintea mea dar tot degeaba. :huh:Problema e ca e a doua oara cand patesc asta cu ea :(, stabilim o intalnire ia apoi cand vine momentul nu mai raspunde. Foarte neprofesional din partea ei.Asa ca nu strica sa ai si alte numere pt backup daca aveti nevoie de destresare imediata. Eu personal le-am gasit disponibile doar pe fetele din nufarul, foarte multumit de ele.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Scriu si eu un review referitor la fata asta, fiindca am trecut pe la ea acum cateva saptamani.Sun, stabilesc intalnirea si ma duc la locatia de pe Ovidiu. Urc sus la ultimul etaj si imi deschide usa. Ma intampina amandoua, Alexandra si Claudia si ma intreaba cu care vreau. Lucrurile s-au petrecut cam repede si din instinct am ales-o pe Claudia fiindca am citit multe despre ea pe forum. Daca stau sa ma gandesc, parca Alexandra arata ceva mai bine la fatza decat Claudia doar ca era putin mai mica la inaltime si ceva mai plinuta.Locatia de pe Ovidiu e o garsoniera cu o singura camera si o baie, asa ca Alexandra saraca a trebuit sa se "ascunda" in baie pe timpul desfasurarii orgiilor. Garsoniera e destul de curata, dar asternuturile erau cam murdare, aveau mai multe pete pe ele, tot alea rosii erau care sunt si in pozele puse de oradea85. Acuma despre Claudia, din punct de vedere fizic prima impresie a fost ca nu era deloc ceea ce ma asteptam vazand pozele pe care le-a postat Tudor in recenzia lui:post-14659-133409719417_thumb.jpgpost-14659-133409719419_thumb.jpgIn realitate era mult mai slabanoaga, fara forme voluptoase, in afara de sani. Sanii sunt chiar ok, singurul aspect care o avantajeaza, dar restul corpului...nimic deosebit. Ori a mai slabit intre timp, ori acele poze o avantajeaza foarte mult. Realitatea corespunde mai mult cu pozele puse de oradea85. E inalta, are picioare lungi dar subtiri, fara coapse voluptoase, fara fund bombat si obraznic cum e acuma la moda:P Cam plata asa de sus pana jos, are noroc cu sanii, asa ca ii dau la corp un 7/8. La fatza din nou nu e nimic deosebit, nu e urata dar nici f frumoasa, mai ales ca avea parul cam imbacsit de fixativ in ziua aia, tot un 7/8 si la fatza. A fost destul de amabila, a vorbit frumos, mi-a oferit un pahar de suc, m-a intrebat daca incepem direct sau daca mai vreau sa vorbim inainte...la capitolul asta a fost ok. Nu mi-a placut doar faptul ca mi-a cerut banii inainte...La capitolul meserie, nu mi se pare ca sta foarte bine. Oralul l-a facut cam mecanic, fara... artificii, mai ales ca face doar protejat oralul si nu simti mare lucru. Cam bleaga mi s-a parut la oral, executat cam lent, un 6/7 sa zicem. La normal, este mai ok, daca stii cum sa ii dai se uda fata destul de bine si incepe sa geama pe bune. Ii place sa o lingi pe gat, se excita destul de tare cand faci asta. In rest, pasarica ok, nici prea larga nici prea stramta, bine lubrifiata. Fata este curata, fara mirosuri suspecte, doar pe la urechi cand am dat cu limba am simtit un gust foarte nasol, amar, de a trebuit sa scuip. Cred ca de la produsele pentru par, fixativ si alte cele.In fine, per total mie nu mi s-a parut asa deosebita, avand in vedere publicitatea care i s-a facut de catre ceilalti colegi forumisti, mai ales ca tocmai din acest motiv aveam si pretentii mai mari. Nimic deosebit nici la fizic, nici la capitolul meserie. Eu nu cred ca mai merg pe acolo...

Link spre comentariu
Vizitator vladutz
Reputație: 0

in opinia mea Claudia e o fata cu fizic Ok care compenseaza restul defectelor prin faptul ca se implica (nu facea cel mai bun oral e adevarat dari si isi trateaza clientii cu seriozitate, lucru care m a facut sa merg la ea de mai multe ori).Singurul lucru care nu mi a placut era patul care era cam incomod !

Link spre comentariu
Ce e cu Claudia ca nu mai dau de ea nicicum? Nu mai presteaza?
Ba da, mai presteaza. Eu unul am "prestat" la ea chiar ieri.In principiu descrierile de mai sunt suprind esenta Claudiei, ce m-a mirat insa e ca nimeni nu a pomenit de locatie. Fratilor! Come on! este la limita acceptabilului! jenant inspre mizer! In primul rand coridorul acela lung si sinistru pe care trebuie sa-l parcurgi pana in capat ca sa ajungi la apartamentul claudiei, si care avea usile de la unele apartamente deschise, inauntru o mizerieeeee! super creepy! Pe mine m-au super deprimat imprejurimile. Apoi, apartamentul ei... sa fim seriosi, extrem de mic, foarte dezordonat (lucru care nu m-ar fi deranjat prea tare) dar si ... cu multa mizerie pe jos! s-a descoperit o masinarie numita aspirator, oameni buni! pai cand fata s-a asezat deasupra mea sa "cante la saxofon" cand i-am vazut jegul de pe talpi, proaspat cules de pe covorul murdar.... aproape ca mi s-a taiat maioneza...iar despre pat sa nici nu mai vorbim! bine, e un fel de canapea extensibila cu o bara situata in mijlocul ei, care te obliga sa te scufunzi intr-una sau alta dintre jumatatile (mici) ale patului, mega incomod! Per total, scenografia mi s-a parut dezolanta.Tipa in schimb super ok, disponibila, volubila si implicata in sexul normal. Oralul, il face ajutandu-se destul de mult de manuta, si incearca un fel de deep. Pretty cool, as zice de un 6-7. dar efectul si implicit nota scad mult din cauza cauciucului.La normal se comporta natural, se implica, ii place, geme credibil (cred ca pe bune). O prezenta placuta. Ce nu mi-a placut au fost imperfectiunile tenului ce parea usor neingrijit, dar la trup fata e de 8, parerea mea. Are sanii bestiali, fundul de 8 si talie subtire, fapt ce ii pune in evidenta fundul cam mic.Eu unul nu m-as mai duce la ea decat daca face ceva in privinta conditiilor in care-si primeste pretendentii.... Ceea ce e pacat, pentru ca, in afara de asta, fata chiar are potential!
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Acu vreo 2 sapt am trecut si eu pe la aceasta domnisoara.Pe scurt, povestesc ce se intampla: urci la et 4 intr-un bloc mizerabil, esti asteptat la ultima camera de pe culoar, mizerabila si ea. E bine sa mergi cu dusul facut!Acolo o domnita subtirica si cam uratica iti ofera pentru suma de 100 lei placeri protejate pentru o ora. Fata destul de zglobie si bine intentionata la capitolul sex, dar cu lipsa crasa de respect pentru cei care dau banii. Adica vreau sa spun ca atunci cand i-am sugerat ca ar fi mai bine sa ridice stacheta la curatenie si ordine in amarata aia de garsoniera, unde, vorba aia, ea petrece cel mai mult timp, a raspuns ceva de genul: -Pentru ce fac aici, e bine si asa! Cui nu-i convine, asta e!...Oralul extrem de banal, dupa 7-8 minute i-am zis sa trecem la alta actiune; la normal e ceva mai bine, cand sta deasupra se misca acceptabil spre placut, cand esti tu peste, sta:dodgy:Pe la spate nu-i cine stie ce, are curul prea mic si nu-i vezi sanii, care sunt punctul ei forte. E ok ca nu te grabeste. Eu unul dupa vreo 35- 40 de minute m-am plictisit si m-am hotarat sa termin actiunea. Dar si ora antamata se apropia de final, iar eu sunt genul care se uita la ceas, rareori depasesc timpul, asta poate si pt ca nu evoluez doua reprize decat in situatii rare, iar aici nu era de loc cazul.La nivel de Oradea se situeaza undeva pe la jumatate, sau putin mai jos, de pastrat ca a doua rezerva.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acu vreo 2 sapt am trecut si eu pe la aceasta domnisoara.Pe scurt' date=' povestesc ce se intampla: urci la et 4 intr-un bloc mizerabil, esti asteptat la ultima camera de pe culoar, mizerabila si ea. E bine sa mergi cu dusul facut!Acolo o domnita subtirica si cam uratica iti ofera pentru suma de 100 lei placeri protejate pentru o ora. Fata destul de zglobie si bine intentionata la capitolul sex, dar cu lipsa crasa de respect pentru cei care dau banii. Adica vreau sa spun ca atunci cand i-am sugerat ca ar fi mai bine sa ridice stacheta la curatenie si ordine in amarata aia de garsoniera, unde, vorba aia, ea petrece cel mai mult timp, a raspuns ceva de genul: -Pentru ce fac aici, e bine si asa! Cui nu-i convine, asta e!...Oralul extrem de banal, dupa 7-8 minute i-am zis sa trecem la alta actiune; la normal e ceva mai bine, cand sta deasupra se misca acceptabil spre placut, cand esti tu peste, sta:dodgy:Pe la spate nu-i cine stie ce, are curul prea mic si nu-i vezi sanii, care sunt punctul ei forte. E ok ca nu te grabeste. Eu unul dupa vreo 35- 40 de minute m-am plictisit si m-am hotarat sa termin actiunea. Dar si ora antamata se apropia de final, iar eu sunt genul care se uita la ceas, rareori depasesc timpul, asta poate si pt ca nu evoluez doua reprize decat in situatii rare, iar aici nu era de loc cazul.La nivel de Oradea se situeaza undeva pe la jumatate, sau putin mai jos, de pastrat ca a doua rezerva.[/quote']Salut,Multumim pentru recenzie :)Ar fi frumos sa faca un coleg mai umblat un clasament - eventual un poll in care sa se poata vota, pentru a putea si noi astia mai novicii sa ne orientam mai bine.Eu tot incerc deja de vreo saptamana sa ajung la una dintre domnisoarele de pe forum, dar nu dau nicicum de ele (probabil si din cauza faptului ca apelez dupa 11 seara cand mi se face chef :D). In ceea ce o priveste pe Claudia, am reusit si eu o singura data sa dau de ea la telefon pe la ora 22, si i-am spus ca ajung cam in jumatate de ora. Tipa a fost ok (inafara faptului ca pare plictisita la telefon), mi-a spus ca daca n-are client se poate, dar dupa jumatate de ora cand am sunat-o avea telefonul inchis :(. Asta e, sper ca data viitoare sa reusesc (ca dupa poze mie unuia imi place... subtirica si cu sani frumosi - exact pe gustul meu :)).
Link spre comentariu
Vizitator pakala2005
Reputație: 0

Buna dragi compatrioti futaciosi.Povestea Alexandrei incepea acu aprox. 3 ani cand un anunt in ziar suna ceva de genu: Bruneta, draguta ofer comapanie. si telefonul. In acea perioada, tipa avea iubit, si locuia pe Italiana, in garsoniere. Atunci cerea 50 de euro pe ora. Eh, intamplarea face ca acu cateva luni bune vad din nou anuntul ei.si mam dus la ea. am ramas mirat cand am vazuto dupa atata timp. aacu ea merge cu 100 de lei ora. jumate din pret...c a vorba aia ... sa invechit.... locatia pe iza... nici curata nici murdara.mia spus ca a fost afara la munca in perioada in care a lipsit. apropo... pe atunci o chema alina. ;) de atunci am mai fost de vreo 4 ori la ea. pana sa ajung la cea de pe sovata ea a fost preferinta mea. nu cred ca voi mai merge la ea.Notele mele pentru ea:ORAL: 8/10Normal 9/10 pacat ca nu face anal.atasat aveti o poza cu ea de pe vremuri. asa arata atunci.

post-12643-133409724245_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH
@tudor21 Rau n-as putea spune ca arata' date=' mie (inafara de fund care e poate e prea mic) mi se pare ca arata bestial :) poate depinde si de gusturi, unora pe plac gagicile inalte si grase, altora micute si slabute :)[/quote']O stiu pe claudia de mult timp si inainte arata ceva mai bine, si nici acum nu e de lepadata tocmai de aceea am zis ca in ultimul timp a inceput sa arate mai rau.
Link spre comentariu
Vizitator vlad2mex
Reputație: 0
Buna dragi compatrioti futaciosi.Povestea Alexandrei incepea acu aprox. 3 ani cand un anunt in ziar suna ceva de genu: Bruneta' date=' draguta ofer comapanie. si telefonul. In acea perioada, tipa avea iubit, si locuia pe Italiana, in garsoniere. Atunci cerea 50 de euro pe ora. Eh, intamplarea face ca acu cateva luni bune vad din nou anuntul ei.si mam dus la ea. am ramas mirat cand am vazuto dupa atata timp. aacu ea merge cu 100 de lei ora. jumate din pret...c a vorba aia ... sa invechit.... locatia pe iza... nici curata nici murdara.mia spus ca a fost afara la munca in perioada in care a lipsit. apropo... pe atunci o chema alina. :) de atunci am mai fost de vreo 4 ori la ea. pana sa ajung la cea de pe sovata ea a fost preferinta mea. nu cred ca voi mai merge la ea.Notele mele pentru ea:ORAL: 8/10Normal 9/10 pacat ca nu face anal.atasat aveti o poza cu ea de pe vremuri. asa arata atunci.[/quote']Sani formidabili, atitudine super, pacat de locatia care o avea atunci. Daca si-a schimbat locatia, te rog anunta, multumesc!
Link spre comentariu

Salutare confrati, Am cam tergiversat pana acum o recenzie in privinta estrogenului Claudia, intrucat din momentul in care eu am luat contact cu ea si pană in prezent a trecut un an de zile. Facând o retrospectiva sumară asupra acelor momente şi in amintirea lor, voi incerca pe pe cat se poate un rezumat succint despre dameză, protagonistă a acestei speţe privind copularea & regularea. Claudia, ca orice dama ce practica aceasta ’’nobila meserie’’ – si nu o spun in sensul peiorativ, si-a luat de-a lungul timpului mai multe pseudonime erotico-literare. Iniţial am cunoscut-o ca şi Ramona. O tipă mai sfiită, mai inchisă in stereotipuri şi clisee dar care mi-a lasat impresie pozitivă, era pt. mine ceva mai nou, după ce câtva timp am intrat ca un spion rus in stare de latenţă pană ce asteaptă un ordin pt a- si executa ulterior ordinul. Poate analogia nu e tocmai potrivită, ma rog.... chestie de apreciere. Ramona presta cu o tipă Ina, nu aş putea-o cataloga „dameză”, era mai degrabă o fetiscană implicata in această conjunctură. Datele de contact ale fetelor erau at o adresa de mail ( YM sexy_ramona_ ina). Fetele veneau si Outcall cu precadere. Am sa postez pt Ina thread separat. Apoi urmand probabil un itinerar, un traseu plin de lubricitate, mergând pe drumul matăsii pubiene, Claudia si- a schimbat locatia si de atunci cunoscută ca şi Claudia, pe Vasile Alexandri , langa vis a vis de o cafenea de langă Pasajul Vulturul Negru. Confratii care au fost in acea perioda la ea, sunt sigur ca, cunosc si acel cuib. Ei dragi confrati erectili, aici Claudia a prestat ceva timp, câteva luni. In acea locatie plina de promisiuni epidermice s-au derulat nenumarate escapade, conversaţii sexidocte şi finalizari discrete. Nu are sens a detalia aici f mult in privinta coitului propriu-zis, confratii care au vizitat-o si-au exprimat elocvent parerile pană in prezent. In acest cuib Claudia era insotită inca de o tipa ( am sa deschid thread pt ea ) desi am observat ca in unele threaduri care exista deschise: „senzuala –bestiala” si „brunetika_focoasa” , exista unele parari divergente si s-a iscat o polemică privitoare la fetele respective. Am sa incerc sa aduc si eu cateva opinii privitoare la aceste fete, pt ca se persistă in niste confuzii fata de fete. Pe str. V Alexandrii Claudia presta cu Laura. Ce as putea sa va spun, in acest cuib am finalizat si conversat cu fetele de mai multe ori. Adictia fata de ele m-a facut sa fiu un „al casei’. Doggy, 69, misionare, lingurite.. stiluri le -am exersat aici cu fetele, fie pe rand, fie in niste Thre-somuri de zile mari si de neuitat. Preturile erau at 100 lei/ ora multiple finalizari, OP/NP si 150 lei ora cu OWO si finalizare pe sani sau pe corp. Nu acceptau CIM desi am avut tentative in sensul asta. Ce m- a atras cel mai mult at au fost showrile lezbi, costa 300 lei ora. 200 de lei era o ora de sex cu amandoua deodata, sex protejat si cate 50 lei in plus pt ON. Era ceva incitant dar si amuzant intrucat fetele erau departe de profesioniste adevarate, mimau si ele acolo ceva ce parea a fi un show, insa retina si organul copulator se rasfata cu vederea a doua pustioaice ce se lingeau pe la pasaricele lor umede, se prindeau de sfarcuri se incolaceau una dupa alta ca doua reptile. Hm ce vremuri .. Cred ca o sa pun piesa Trei Sud Est Amintirile ca sa rememorez acele pasaje. Apoi vraja s-a rupt, fetele -au despartit, Claudia s-a mutat pe Iza si de Laura nu am mai auzit ceva timp. Vizitele la Claudia au continuat si pe Iza. Dintre locatiile in care Claudia a prestat cat de cat cea de pe Iza era mai acceptabila dar si aici probleme seriose cu curatenia si detalii legate de acest aspect. Celelalte sub orice critică. Din pacate si asta e un minus substantial. Pe str. Iza Claudia a prestat cu Alexandra. Exista thread deschis si pt ea , adaug doar ca am bifat –o in acest loc si pe respectiva de cateva ori, avand parte de sedinte f agreabile in compania amândurora, eu fiind un adept al unei sedinte cu 2 fete simultan. Preturile la fel. Apoi pt. vreao sapt fetele s -au mutat asta era in vara pe Călugereni in Rogerius. Claudia s-a mutat apoi pe Ovidiu, resedintă bine cunoscuta de camarazii futareti. Le- am urmat parcusul la randul meu. Fetele au revenit inapoi in cuibul de pe Ovidiu, cand ruptura se produce si Claudia ramane singura si Alexandra se muta. Pt catva timp nu se mai stie mai nimic de Alexandra, apoi Alexandra dupa cum e cunoscut, s a mutat si a prestat langa Colours. Cu Claudia pe Ovidiu am fost iarasi la multe intrevederi si pana in prezent undeva la 25-26 de sedinte la activ pana acum 3 sapt cand Claudia era din nou impreuna cu Alexandra. Le- am tras –o la amandouă ca in vremurile bune. Incercand a fi cat mai obiectiv cu putinta in privinta Claudiei, oricum confratii care i -au incercat talentele oratorice si celelalte si -au facut o opinie. Am sa ma rezum la cateva aspecte :1. Aspect: de- a lungul acestui timp in care am cunosct-o invariabil s- a schimbat si Claudia. La inceput mi s-a parut o aparitie nouă, mai aparte, acel gen de fetiscană fragedă, o aparitie mai aparte in peisaj. Oricum de cand o cunosc s -a mai schimbat, si oricum cel putin estetic a mai regresat. Era mai ingrijită la inceput, mai proaspată, acum se mai neglijează. A mai slabit, este ea mai slaba de felul ei, dar era mai bine proportionată. Cel mai mult in opinia mea si punctul ei forte sunt sanii. Mi se par bestiali. M -au atras ca un magnet. 2. Sex: oralul fara prez nu se compara fireste cu cel cu caciulita, il face destul de bine, dar uneori e mecanică, fara chef. Normal, nu mă surpinde, dupa atatea organe supte in programul zilnic, chiar de esti client fidelizat ai parte de acelasi tratament. Are si tentative de DT insa ramân doar la acest stagiu- tentative. La normal castiga puncte in plus, pussy mica, labii mici, umectare adecvata, rezonabil de stramta. Poti incerca cam ce pozitii doresti si sa o ridici in pat si sa i -o tragi din picioare, am incercat si asta. Nu face nazuri la asa ceva. Cateva zone erogene o excita si pe ea, se lasa dusa de val daca e in forma si o prinzi cand are chef si e intr -o zi buna, cu precadere la lobul urechii, pe gat, sa o mangai pe spate, sa o tragi incet de par, sa ii saruti sfarcurile. Doggy e pozitia ei favorita insa la un lady on top, dupa un preludiu anterior cu FK si 69 se excită si geme natural. Daca i -o tragi ritmic si rapid cand e deasupra ii face o adevarata placere si se revanseaza cu un oral si mai bun la al 2 lea, al 3 – lea numar. Am incercat sa o conving de multe ori sa accepte CIM insa nu a facut-o, cu mine cel putin, desi pe fata m -a lasat de cateva ori. Nu include nici anal in serviciile practicate. 3. Atitudine – e o fire schimbatoare, cu capricii, uneori se comportă dragut cu tine, uneori insa are toane. Ca si client care am vizitat-o de nenumarate ori, fiind fidelizat am prins- o in multe ipostataze. Ai astepta in anumite momente o atitudine mai apropiată, o legatura putin mai personala, mai intimă, insă cum am precizat depinde de circumstante cu ea. De la faze cand este cu tine si vorbeste cu alt client la telefon, la faze in care vorbeste pe mess cu alti aspiranţi la nurii ei, in timp ce incerci sa mai faci o conversatie cât de cât , da sunt minusuri, insa te obisnuiesti. Poate fi volubilă , degajată, poti glumii si vorbii deschis cu ea, insă in alte ocazii e mai apatică, mai absentă si intervine acel act total mecanic. As putea sa spun ca nu si- a educat pana in prezent aceasta formare de damă, deşi daca si-ar schimba din atitudine ar avea un potetial mare. Ii lipseste acel tact , acel fler fata de client care i -ar da acel aer de „profii” in aceasta meserie. Ca si concluzie, desi da, am fost in postura de a o copula de multe ori, sexul cu ea mie mi- a facut placere, sexual m-am simtit f bine cu Claudia, acum e rutină, vizitele sunt sporadice la ea, nu iti mai da acel aer de a descoperii ceva nou. Totusi inca ramane pt mine in top lista dame Oradea. Raportat per total aspect, raport calitate -pret merita incercată de cateva ori. Ce as dori sa schimbe la ea: sa aiba mai mult tact si sa incerce sa ofere clientilor un tratament mai adecvat intr- o locatie mult mai potrivită si sa faca ceva in privinta curateniei. Era si o intrebare ridicată de un con-futador daca vine Outcall. In principiu vine, cel putin daca esti client care a fost de cateva ori la ea at merge. Cu mine , sau alti amici ai mei a fost. Uneori atmosfera face si sexul mai bun.Apreciez daca ati avut rabdarea sa cititi pana la capat recenzia mea.Lubricitate maximă !! Atasez cateva poze cu Claudia.

post-15297-133409726307_thumb.jpg

post-15297-133409726309_thumb.jpg

post-15297-133409726311_thumb.jpg

post-15297-133409726314_thumb.jpg

post-15297-133409726316_thumb.jpg

post-15297-133409726317_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator vladutz
Reputație: 0

luna trecuta i am refacut o vizita Claudiei, mia placut mult noul ei look,curatenia a cam lasat de dorit,insa am apreciat faptul ca la finalul ,,prostioarelor''si a pregatit cada sa faca baie

Link spre comentariu

Am trecut pe la ea in urma cu 3-4 zile, s-o mutat pe Aleea Calinului intr-o garsonierra mica si murdara :-/.Numaru ei nou e 0740872966Pe net o gasiti la YM: aalexandra.clauditzaA inceput sa fie cam paranoica la ales clientii ...Mi-o povestit ca a avut un client care si-a cam batut joc de ea si nu a vrut sa ii dea banii, cred ca a si lovito, era vanata pe mana.Eu am mers pe 100lei/ora normal si oral protejat, in rest nu stiu ce mai presteaza.Destul de slabutza pentru gusturile mele, de la mine un 6 pt aspect fizicOral tot 6 din cauza ca il face doar cu prez;Normal un 8, se implica..in rest GFE si FK nimic de genu astaDin ce am mai citit pe aici am vazut ca ii destul de apreciata de unii useri, nu vreau sa influentez cu nimic doar ca nu a fost pe gustul meu.

Link spre comentariu

Am trecut pe la ea in urma cu 3-4 zile' date=' s-o mutat pe Aleea Calinului intr-o garsonierra mica si murdara :-/.Numaru ei nou e 0740872966Pe net o gasiti la YM: aalexandra.clauditzaA inceput sa fie cam paranoica la ales clientii ...Mi-o povestit ca a avut un client care si-a cam batut joc de ea si nu a vrut sa ii dea banii, cred ca a si lovito, era vanata pe mana.Eu am mers pe 100lei/ora normal si oral protejat, in rest nu stiu ce mai presteaza.Destul de slabutza pentru gusturile mele, de la mine un 6 pt aspect fizicOral tot 6 din cauza ca il face doar cu prez;Normal un 8, se implica..in rest GFE si FK nimic de genu astaDin ce am mai citit pe aici am vazut ca ii destul de apreciata de unii useri, nu vreau sa influentez cu nimic doar ca nu a fost pe gustul meu.[/quote']Am incercat si numarul de tel. precizat in thread adica 0751765503 si deasemenea si tel. precizat de Johnny 0740872966 si deasemea si YM-ul aalexandra.clauditza si nimic...mai presteaza Claudia stie careva? eventual si noul nr de tel ...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...