Sari la conținut

Doamna Naturala Sexy 33 ani sexy


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Asta-i ca la scoala, in zilele noastre... Tu intrebi, tu raspunzi :D

Mi-am luat inima in dinti si am sunat la duduia din anunt... dar inainte am sunat la un alt numar, tot cu poze aiurea si anunt asemanator... 0735138079, aceleasi servicii, dar cand ii zic ca pozele sunt false si ma intereseaza cum arata, se simte ofticata... (culmea nesimtirii si de vina si sa tac, s-o fi gandit...) mi-a zis ca daca eu asa zic ca pozele sunt false sa caut in alta parte si mi-a inchis telefonul in nas.

Totusi, avand chef de o tampenie de asta cu femeie matura cu sani mari, sun la primul numar 0734-711075. Imi raspunde o doamna, pe care n-am mai intrebat-o cum arata... sa nu-mi inchida si ea telefonul :crazylove . Locatia ii la R-uri, altele decat cuibul celalalt de "viespi"... In fata mea se prezita una in jur la 40 ani, 175cm, 70 catre 80kg, nu urata, dar fata de poze va da-ti seama... :boob . Acum daca tot am batut drumul am zis sa stau la un oral.. Dar nu prea incantat... facut mecanic, fara dep, etc... deci eu zic ca nu merita nici testata... Mai bine la timisoara, eu acolo merg cand vreau ceva de calitate...

PS. Doamna care mi-a inchis telefonul era colega de camerea (sau cel putin asa banuiesc, dupa stilul anuntului si numerele de de telefon apropiate) ea statea in living cand am ajuns, am vazut-o doar din profil, dar parea sa arate mult mai bine si putin mai tanara...

Sa avem noroc!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...