Sari la conținut

cunnilingus


Postări Recomandate

Mie imi place sa fac, dar de la un timp, am grija cui ii fac... n-am facut multor persoane... oricum, cand ii fac prietenei mele, si o vad ca se simte bine, chiar ma simt si eu bine.. si ma excita faptul ca tremura de placere... deci.. imi place

Link spre comentariu

ca sa "dai limbi" trebuie macar sa stii cum dai, unde sa dai si..evident..cat sa dai...Sa aiba o igiena ca sa nu...:huh:....fara padurea Letea...sau poate sa aiba dar ceva nesemnificativ :)Apropo ce gust are? Il poti asocia cu ceva?Pozitia 69 e OK, dar femeia ca si barbatul uita de placere..ca na...trebuie sa se concentreze la ce face...doamne fereste..poate nu realizezi cand iti "dai drumul" si daca femeia nu e obisnuita cu asa ceva..iese iures

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Am intalnit o femeie care nu putea avea orgasm decat daca i se facea sex oral. I-am zis ca ar trebui sa se concentreze mai mult :), sa incerce sa aiba orgasm atunci cand face sex normal ca poate nu o sa gaseasca un tip care sa dea limbi pana nu poate articula 2 vorbe. Poate are norocul sa dea peste un impotent..obisnuit cu exercitiile limbii.Idea e ca un barbat se simte bine atunci cand face sex oral pentru ca vede ca partenera se simte bine...si mai ales...este excitat si el la randul lui..asa cum femeia se "uda" cand o simte in cerul gurii.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Este sublim pt o fata daca baiatul stie ce si cum sa o faca ca sa o inebuneasca si pt a face sex oral de calitate ca sa zic asa trebuie experienta(pratica),unii o fac doar ca sa faca placere celui cu care e, altii sunt expertii in asa ceva si te urci pe pereti pana termini, eu am parte de aceste experiente si pot spune ca la noi e ca un fel de preludiu mai rar o partida de sex fara un sex oral inainte.

Link spre comentariu

chiar ati mai uitat sa mentionati aici o faza cate fete sau baieti ati vazut voi sa recunoasca ca a facut chestia asta? In romania este considerat inca un subiect tabu , vreau si eu sa vad cati dintre voi fete sau baieti ati recunoascut in fata unui prieten ca ati facut sex oral. Sa vad acum tupeistii

Link spre comentariu

oare nu e un lucru mare sa poti face un bine in general? ba este.oare nu ne doorim cu totii sa-l facem pe cel/cea de langa noi sa se simta in al9lea cer?cum ar putea sa nu ne placa 9, barbatilor, atata timp cat 1.ne facem parte sa se simta bine 2.o stimulam pt ceva/pt inca cevadar daca ne intrebi ce simtim nu cre ca pui intrebarea la modul propriu (ca vad ca lumea incearca sa asemuiasca cu un gust cunoscut)... Nu cred ca un mascul normal isi intreaba partenera de pat dupa meci "Ti-a placut?Ce gust are?".E vorba in primu rand cred de excitatie (ce simtim) - trezirea simturilor celuilalt...mai ales ca e langa tine si devione din ce in ce mai hot, deci mai apetisanta.....si, dk nu e egoista, mai "perversa"

Link spre comentariu

lol,sexul oral subiect tabu ? pai ce e asa tabu,ca toata lumea il practica,nu cred ca exista vreo partida buna de sex care sa nu inceapa cu preludiu prin sex oral,orikum nu mi se pare nimik ciudat sa recunosti,ce e asa rusinos ? unele persoane nu au limite in pat.si in legatura cu placerea...nu stiu ce placere poate sa aiba un baiat cand face oral prietenei,doar placerea de a o face fericita,nu cred ca a-si face sex oral cu altcineva decat persoana iubita,adik...pentru mine e o kestie care o ofer doar persoanei iubite.si fetele..ce placere sa simta cand fac sex oral...eu consider ca lucrurile astea se fac ptr partener,nu din obligatie,ci doar ca sa-i faci pe plac partenerului.

Link spre comentariu

implinire,atingi cerul vazand cat de bine se simte o femeie atunci cand stie ca se termina pe limba ta care aste in vagin,eu cel putin o rog sa-mi spuna atunci cand se termina pentru a-i gusta samanta si a face curatenie,chiar si la sex normal o rog ,cand se termina sa mi-o puna pe gura sa o curat,dupa care continuam sexul si asta de 3-4 ori de cate ori se termina si asta o inebunesta--

Link spre comentariu

exact ce simt si fetele cand o fac. O placere mare si gata. Cand faci asta (daca e din placere sau mai frumos din iubire) nu tii cont de gust si de miros in momentul ala daca chiar iti place asta si vrei so faci te pierzi in timp si ceea ce toti ati mentionat mai sus dispare.Daca ar fi fost sa ma iau dupa criteriile voastre nas fi incercat niciodata si si acum as fi fost ca la 14 ani ca are miros si gust de "peste" Il aprop totusi pe baiatul care a zis cu igiena dar eu consider ca maj fetelor se ingrijesc de igiena lor intima iar cei care se neglijeaza mai mult suntem chiar noi baietii.Fara suparare oameni buni.

Link spre comentariu

Nu vad nici un motiv pentru a recunoaste chestiile alea face to face. Adica ce, daca fac una sau alta in intimitate musai sa bat toba pe la prieteni? Mi se par penibile chestiile astea, cea mai kinky chestie care se stie despre mine de ex e ca am catuse, cred lol tot restul e taram neexplorat in conversatii pentru ca evit intotdeauna sa dau detalii picante despre viata mea intima.E altceva pe un forum unde nu reprezint decat un nickname si scriu despre asa ceva.Oricum toata lumea o face, batutul apei in piua despre asa ceva only makes people look like attention whores in viata de zi cu zi. Da, ok, faci sex oral, si? You and what army? lol

Link spre comentariu

ai...stii k barbatii sunt condusi de mandrie... si cand facem o femeie sa se simta bine suntem cei mai mandri... asa k... eu cand vad k incepe sa tremure, sa geama si sa se incordeze dau din limba si mai si...referitor la "cealalta" discutie de aici...mie nu mi se pare normal sa nu se discute despre sex. aici intr-adevar suntem toti ascunsi dupa un "nick" si putem spune ce vrem... dc nu putem face asta si in viata de zi cu zi? dc ne e rusine sa asociem ideilor noastre si o fatza?nu stiu voi ce si cum faceti...dar imi aduc aminte de liceu. incepusem viata sexuala si in grupul meu de prieteni se discuta destul de mult despre asta. cine ce a facut, cum a facut, etc. (grupul de prieteni fiind 5 baieti si o fata) si sincer mi s-a parut foarte interesanta chestia astanu mai stiu cine spunea: viata e prea scurta k sa le incerci pe toate...asa k mai invata si de la altii... si adevarul e k discutiile alea au ajutat pe ici pe colo...intr-adevar, cand stilul de vorbit e unul vulgar (si mai ales in prezenta fetelor) nu e cea mai educativa chestie...dar pt asta tot sunt de parere k sunt necesare discutiile astea si pe viu...

Link spre comentariu

Uite, replica mea de mai sus a fost declansata de asta. In continuare nu inteleg de ce m-ar intreba cineva daca ii fac sex oral iubitului meu, de ce trebuie sa am tupeu sa recunosc si cu ce ar ajuta asta societatea (Ma refer la IRL, nu la discutii de pe un forum) La asta ma refeream cu batutul tobei. Eu sunt de parere ca unele lucruri trebuie sa ramana indoors, sunt foarte multe chestii misto pe care le-am trait cu el si pe care nu le-as scrie nici chiar pe un forum, ca sa nu mai vorbim de faptul ca nu le-as povesti amicilor, pentru ca am impresia ca as cobori lucrurile alea in derizoriu. Ceva ce a fost special pentru mine devine subiect de barfa.Nu am spus ca nu vorbesc despre sex, sau ca nu fac aluzii cu tena sexuala , de obicei imi place sa fac roleplay din chestia asta pentru ca ma distreaza, am spus doar ca nu vorbesc despre experientele mele intime cu cineva. Si discutiile despre asta la modul serios mi se par prostii de-alea din clasa a 7-a cand jucam adevar sau provocare or something si sareau baietii cu "porti sutien?" "te masturbezi" etc. Plus ca sincer, nu e genul de publicitate si atentie pe care vreau sa le primesc Daca afirm ca da, fac sex oral, I dont wanna be in that guy's head cand, mai devreme sau mai tarziu, in capul lui se va formula expresia "Ah, X o suge". Sunt sigura ca as avea un succes nebun, insa nici pana acum nu am dus-o deloc rau, fiind mai rezervata la capitolul asta, mai mult sugerand decat admitzand deschis. Nu ma prea omor dupa oamenii care discuta prea deschis despre sexualitatea proprie ca mi se par oameni de la care stii dinainte la ce sa te astepti: ah, pai cu asta pot sa fac x y si z, nu mai trebuie sa descopar nimic in cazul in care ajungem in pat, oricum scria totul in pliantele pe care le-a impartit inainte.Sin, stiu ca atrage chestia asta, dar nu e genul de atractie pe care vreau s-o exercit sau s-o apreciez. De altfel ma indoiesc ca un tip ar spune vreodata unei fete "ba, cred ca esti o curva" sau "cred ca esti moarta dupa p@#!", dar ar putea linistit s-o gandeasca. Asa cum mai stiu ca foarte putini baieti ar opri o tipa sa faca o gafa, de obicei sunt toti foarte incantati cand o gagica se da oarecum in stamba dpdv sexual, ca sa nu zic de-a dreptul ca incurajeaza. Eternele "hai, relaxeaza-te, mai bea un pahar de vin" sau "fa-te comoda" sau "trebuie sa traiesti clipa" sau "ce esti asa timida" sau alte clisee de-astea de doi bani.

Link spre comentariu

Bun! Am citit, chiar foarte conectat as putea spune toate mesajele Unu la mana. Ador sa fac sex oral prietenei mele (indiferent care ar fi ea in timp si spatiu), singurul aspect care conteaza fiind igiena :D Totusi exista si exceptii, cand sa zicem agatz o tipa care pe langa faptul ca e beton la corp mai stie si meserie in pat...trebuie sa zicem "recompensata" (si nu "traduceti" din obligatie!!!)Doi. Niciodata nu mi'a fost jena sa recunosc si as putea sa ma urc si pe o scena in parcul Izvor la un concert si sa urlu cat pot de tare: " Trag limbi! Si inca cat si cum!"Trei. Si mie imi plac atat gustul cat si acel tremur necontrolat al partenerei + ca ma innebuneste daca isi infige mana in parul meu si incearca sa ma "introduca" cu totul acolo intre picioarele ei...(actuala asa face :P )Patru. Nu as face'o ever din obligatie si nu o fac chiar cu toate partenerele (va vine sa credeti sau nu exista si femei care nu accepta :D + alte cazuri mai speciale)Cinci. Orgasm pentru ea 99% garantat daca stii ce faci acolo!

Link spre comentariu

nu-tzi mai bate capul...fa-o ca si cum ai saruta!cine stie sa faca o arta din sarut stie sa faca si un oral de nota 10+....esti cu femeia langa tine ,va sarutatzi pasional...e cald si atunci de la sine mainile fug de pe obrazul fetei cu atingere gingasa pe gat, umeri,sani,fese,zona genitala...apoi e foarte usor sa cobori sa o sarutzi lingi chiar musti usor cat inca are slipul pe ea(asta e excitant pt ca ea isi doreste umezeala limbutzei tale)....apoi ideal e sa ocolesti cat potzi clitorisul orificiul vaginal(pentru ca acestea sunt zone foarte sensibile si cu cat le ocolesti mai mult cu atat mai multa tensiune se va acumula,iar ea isi va dori din ce in ce mai mult atingerea)....apoi ceea ce ziceam urmeaza instinctul,lasa imaginatzia sa zburde,lasa-tzi limbutza sa se joace ca la un sarut...alterneaza ritmul,presiunea....si apoi o intrebi cum i-a placut!:)sper ca am fost de folos!

Link spre comentariu

eu sunt pentru miscari de la stanga la dreapta sau de la dreapta la stanga. Si cand simtiti ca ii vine opritiva si pupati-o pe coapse stomac maini peste tot iar cand s-a linistit putin incepeti din nou si tineti-o tot asa cateva ore bune daca se poate. Oricum din placere nu ca pe un sport. Si trebuie neaparat in momentul in care ii vine si isi da drumu incercati sa bagati limba adanc in vagin. O sa vedeti ce se intampla.

Link spre comentariu

Toata treaba e pe moment.nu stai sa aplici teoria...Faci si tu usurel,in toate felurile,vezi cum ii place,cand se excita cel mai tare si gata.Eu am intalnit mai multe tipuri de femei.La unele le placea incet,la unele mai tare,altele nu vroiau decat 69......

Link spre comentariu

Barbatii nu recunosc pentru ca nu le convine sa se "plece" in fata unei femei. Daramite sa mai puna si gura... :DMai mult, unui barbat ii va fi mai usor sa se mandreasca cu performantele lui sexuale asupra femeii si nu cu placerea pe care i-a provocat-o acesteia

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...