Sari la conținut

Masaj Erotic Tao 0746439913 si 0733144491


Vizitator shnip

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna,

Ne cerem scuze ca nu am postat mai repede informatii despre salon!

Este adevarat ca in ultima perioada ne-am confruntat cu probleme de personal, dar se pare ca se remediaza aceasta problema.

In aceasta bransa este greu sa gasesti, usor, personal.

Momentat la salon sunt 3 maseoze din care 2 sunt noi angajate. Angajarile continua! Si promitem sa va tinem la curent cu orice modificare de personal. Maseozele sunt: Adelina, Lara si Larisa

Va reamintim si programul de lucru si preturile:

Program: zilnic de la 12:00 - 02:00 ( intre orele 16:00 - 20:00 toate maseozele disponibile)

Preturi: masaj nud - 150 lei/ora

            masaj topless - 120 lei/ora

            intre orele: 12:00 - 18:00 masajul nud cu o maseoza este 100 lei/ora

Va asteptam cu drag!

Pentru orice informatii sau probleme aparute va rugam sa ne contactati aici pe forum sau pe mail : [email protected]

 

Va multumim!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

AM FOST IERI LA TAO! VA INSELATI AU CEVA FETE NOI!!AM FOST FOARTE MULTUMIT!NOTA 9 :D AM SA MAI TREC SAPTAMANA ASTA PE ACOLO!

Daca tot ai repetat vizita, fa un bine comunitatii si da niste detalii suplimentare si regulamentare.

Multumiri anticipate! :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

@SuperX poate confunzi salonul, la Tao totdeauna a fost respectata promotia la 100 de lei, si nu am foat doar o singura data crede-ma.

De-acord, si eu am fost client fidel la ei si tot timpul au respectat promotia

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna,


Revenim cu noutati vizavi de salon!


Momentat la salon sunt 4 maseoze din care una este nou angajata si anume Suzi. Angajarile continua! Si promitem sa va tinem la curent cu orice modificare de personal. Maseozele sunt: Adelina, Cleo, Suzi si Larisa. Larisa a lipsit o perioada de la salon(aprox 1 luna), acum a revenit si este pregatita sa primeasca clienti.


Saptamana aceasta actualizam galeria foto a maseuzelor, pozele v-or fi pe site www.masaj-tao-oradea.ro si bineinteles aici pe forum.


Va reamintim si programul de lucru si preturile:


Program: zilnic de la 12:00 - 02:00 ( intre orele 16:00 - 20:00 toate maseozele disponibile)


Preturi: masaj nud - 150 lei/ora


            masaj topless - 120 lei/ora


            intre orele: 12:00 - 16:00 masajul nud cu o maseoza este 100 lei/ora


Va asteptam cu drag!


Pentru orice informatii sau probleme aparute va rugam sa ne contactati aici pe forum sau pe mail : [email protected]


 


Va multumim!


  • Like 3
Link spre comentariu

 

Buna,

Revenim cu noutati vizavi de salon!

Momentat la salon sunt 4 maseoze din care una este nou angajata si anume Suzi. Angajarile continua! Si promitem sa va tinem la curent cu orice modificare de personal. Maseozele sunt: Adelina, Cleo, Suzi si Larisa. Larisa a lipsit o perioada de la salon(aprox 1 luna), acum a revenit si este pregatita sa primeasca clienti.

Saptamana aceasta actualizam galeria foto a maseuzelor, pozele v-or fi pe site www.masaj-tao-oradea.ro si bineinteles aici pe forum.

Va reamintim si programul de lucru si preturile:

Program: zilnic de la 12:00 - 02:00 ( intre orele 16:00 - 20:00 toate maseozele disponibile)

Preturi: masaj nud - 150 lei/ora

            masaj topless - 120 lei/ora

            intre orele: 12:00 - 16:00 masajul nud cu o maseoza este 100 lei/ora

Va asteptam cu drag!

Pentru orice informatii sau probleme aparute va rugam sa ne contactati aici pe forum sau pe mail : [email protected]

 

Va multumim!

poze cumva?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna,

 

Situatia actuala a maseuzelor de la salon este: -Cleo a plecat si a venit Eni

 

Galeria foto pentru Eni o gasiti aici: http://www.masaj-tao-oradea.ro/galerie%20Eni.html

Galeria foto pentru Larisa o gasiti aici: http://www.masaj-tao-oradea.ro/galerie%20Larisa.html

Maine va avea galerie si Suzana.

Eni este o maseuza cu experienta!

 

Va asteptam la salon!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Tu ce zici are rost sa ma opresc pe la voi ? Vin de la Brașov destinație Budapesta am rezervare de asta seara pana maine la Hotel Maxim oare chiar nu exista nici o varianta ca cele doua fete sa vina la hotel? Sau daca nu vin degeaba pot ajunge si la salon dar condiția e sa nu vin degeaba suma nu conteaza nici la hotel nici la salon

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna,

Azi, vineri, 1 mai, salonul este inchis. Sambata si duminica salonul este deschis cu program normal intre orele 12:00 - 02:00 si lucreaza Larisa si Eni. Cele doua maseuze respectiv Adelina si Suzi lucreaza de luni de la 12:00 - 20:00

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:-
  • Oras:-

Intr-una din zilele trecute am calcat pt prima oara pragul salonului Tao. Cu toate ca acu ceva vreme am mai fost dezamagit de calitatea masajului erotic  pe la saloanele din Oradea, am facut o 9 incercare. Pe bani putini, aka 100 de lei, ajuns pe la pranzishor, ghidat asa si asa de singura fata disponibila in acel moment, noutatea Eni.

 Venit de la un soare orbitor, cand d-soara Eni a inchis usa m-am trezit intr-o bezna absoluta si-mi doream disperat ochi ca ai lui Riddick. Dupa vreo 2-3 secunde de panica am ajuns in locul de primire a oaspetilor unde am vazut-o pe protagonista timpului meu imediat urmator. Blonda, draguta, machiata strident, cam(foarte) slaba, amabila fals de tot, tipic pt saloanele de masaj.

Lasat suta, urcat la etaj, dus intr-o baie cam nasoala, cu apa cand se incalzeste risti sa te arzi serios, prosop mare si curat. In camera saltea pe jos, oglinzi bine plasate, muzica de-aia cu ceva haulituri. Din nou, tipic.

Vazand-o asa slabuta i-am propus sa scurteze partea de relaxare iar timpul castigat sa-l aduge sectiunii erotice. Din pacate fata a inteles altceva.

A inceput masajul de relaxare turnand cu prea multa generozitate ulei pe mine si frecandu-ma pe coapse , gambe iar mai apoi pe spate si buci. Cu toate ca uleiul deja imi curgea pe lateralele corpului  ea a completat de inca 2-3 ori  acea baie uleioasa. Apoi s-a frecat cu sanii de spatele meu, mai bine spus a culisat cumva, pentru ca acolo era deja un adevarat patinoar si mi-a soptit sa ma intorc. Dupa ce si-a mai umplut de 2-3 ori causul palmei cu ulei punandu-l ulterior pe penisul semi-erect si pe burta, s-a apucat Eni de o laba strasnica bai nene cu o repeziciune de care s-ar rusina si percutoarele Makita din gama pro. Asta dupa ce ma incalecase cu fata spre mine si gemea de numa, cu toate ca nu prea am atins-o. Nici nu aveam cum, imi aluneca din mana. Enervata pesemne ca nu m-a dovedit chiar in primele 5 minute, s-a intors cu fofo spre mine, a inceput sa gafaie/chitaie cumva si dupa maxim inca 5 minute de laba la viteze supersonice  gata am fost. Sperma amestecata cu ulei. Indemnuri din priviri sa plec.

Am vizitat din nou baia, am scapat cu greu de 90% din ulei si dus am fost. Am stat exact 33 de minute pe ceas, cu dusuri cu tot. Cand am intrebat-o de ce s-a grabit asa, a raspuns ca a facut ce i-am cerut eu. Adica am vrut mai putina relaxare.

De fapt: pula erotism, pula relaxare, pula senzualitate, asta ca sa citez ceva din sforaiala de pe saitu lor.

Putin dai, putin primesti. De-aia nici nu m-am suparat deloc. 

 

Notele:

Locatia de nota 7, baia la fel.

Aspectul fetei de 8.

Masaj de relaxare 1(din oficiu), fata n-are nici o treaba cu asta.

Masaj erotic 4/5. 

GFE: -

 

Cine vrea masaj erotic adevarat trebuie sa schimbe orasul.

De fapt, dupa ce standardele ti le asezi dupa prestatia Krystinei(fosta Tg Mures) sau Ramonei din B(cine-si aduce aminte) ori ale Elvirei fosta la Amazonia de ce te mai miri ca vreo Eniko face o treaba de kko?

Asa ca eu sunt de vina  :blushing2 ........................................................................cred

  • Like 14
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...