Sari la conținut

Masaj Erotic Tao 0746439913 si 0733144491


Vizitator shnip

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

:))))) TU VORBESTE SINGUR PUSTIULE :offtopic E O SIMPLA TARFA SI NU O JIGNESC PENTRU CA STIE CA ASTA E!!NU AR TREBUI SA O DERANJEZE CA II SPUN ASA DEOARECE ASTA CHIAR E :snap  :boob

Urat limbaj ai!! Dar tu cine te consideri ca sa jignesti asa o femeie? Orice meserie ar avea nu ai dreptul sa o jignesti! E una sa ti da i cu parerea si alta sa jugnesti ! Cine e "SALBATEC ,acum???

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Nu-ti bate tu capul cu fericirea mea sau a lui Justlove 

Justlove tot o zdreanta esti iar tu pustiule fa-ti o programare  baga 200 de ron la ea in pasarica si toata lumea e multumita:)))))))))))))))) :69

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

POATE ACUM CA I-AI LUAT APARAREA ITI FACE SI O REDUCERE,CINE STIE UN ANAL LA 50% DISCOUNT!!CU CACAT E MULT MAI MOALE INTRA MAI USHOR APOI SPAL-O PE DINTI CU PULA SI E CA NOUA :feet

prost mai esti  :sado

canta-i domnului ceva din mitraliera :mafia:

post-65199-0-40917900-1438607372_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Esti retardat! Sa ai o viata implinita! Succesuri

POATE ACUM CA I-AI LUAT APARAREA ITI FACE SI O REDUCERE,CINE STIE UN ANAL LA 50% DISCOUNT!!CU CACAT E MULT MAI MOALE INTRA MAI USHOR APOI SPAL-O PE DINTI CU PULA SI E CA NOUA :feet

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

@ alexandrelcorvinel

Bai puli-ca, saracia te face sa o iei razn-a in halul asta? ce a-i patit? si tu munces-ti direct in soare? nu va da-u aia lichide?

 

ti-am scris cu ortografia ta, poate asa pricepi

 

 

Alte intrebari :

-de-unde dreacu tot apareti viteji d-astia din spatele tastaturii?

-mama tembelilor e permanent gravida?

-de ce atatia dezaxati scrieti  pe sectiunea Oradea?

  • Like 6
  • Minus 7
Link spre comentariu

@ alexandrelcorvinel

Bai puli-ca, saracia te face sa o iei razn-a in halul asta? ce a-i patit? si tu munces-ti direct in soare? nu va da-u aia lichide?

 

ti-am scris cu ortografia ta, poate asa pricepi

 

 

Alte intrebari :

-de-unde dreacu tot apareti viteji d-astia din spatele tastaturii?

-mama tembelilor e permanent gravida?

-de ce atatia dezaxati scrieti  pe sectiunea Oradea?

Dau la buci ->>>>get a life :bow nu sta toata ziua in carciuma :iagree iar mama ta se pare ca e mereu gravida altfel nu ai accesa atat de des Forumul Nifomane  :girly sau poate nu primesti laptic si o iei razna 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

crank69,recenzii? La vorbe-n vant sunteti buni toti. Pana sa ajuungi la nivelul lui "daulabuci" o sa treaca multa apa pe Cris.

Nu as vrea sa ajung ca el niciodata sau la nivelul lui :sheep nici nu stiu ce cauta futangiu asta pe rubrica masaje :masaje sau se practica si sex?eu am fost de 2 ori si nu am am insistat dar nici nu mi-a propus nimeni :doggystyle am sa mai vizitez salonul si revin cu recenzii pentru mucalit :atm

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Tu mai crank ce cauti pe forumul asta? Material de laba cumva? Este destul.

 

Ma bucur ca te joci cuminte si cu emoticoanele alea. 

 

 

Asteptam cu interes recenziile alea cu care ne ameninti. Ca pana acum doar te-ai simtit ca facand parte dintre "tembelii" pe care-i aminteam mai sus. Ai sarit sa ma ataci(in gandul tau) la beregata si doar ti-ai lasat dintisorii de lapte in pielea groasa a  bocancului  meu. Acel bocanc care nu are interes sa te striveasca. De ce? Raspunsul e simplu: dupa aceea trebuie facuta curatenie.

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu

Tu mai crank ce cauti pe forumul asta? Material de laba cumva? Este destul.

 

Ma bucur ca te joci cuminte si cu emoticoanele alea. 

 

 

Asteptam cu interes recenziile alea cu care ne ameninti. Ca pana acum doar te-ai simtit ca facand parte dintre "tembelii" pe care-i aminteam mai sus. Ai sarit sa ma ataci(in gandul tau) la beregata si doar ti-ai lasat dintisorii de lapte in pielea groasa a  bocancului  meu. Acel bocanc care nu are interes sa te striveasca. De ce? Raspunsul e simplu: dupa aceea trebuie facuta curatenie.

:snappy  :cop

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bihor
  • Oras:bihor

  Facut programare dupa o perioada lunga de timp la tel zice tipa ca sant 3 disponibile cand ajung erau doar 2 destul de corpolente (sa nu folosesc alte cuvinte) nu prea am vrut sa raman dar zic daca tot sant aici hai sa vedem o aleg pe blonda nu mai stiu care e numele de scena urmam protocolul sus in camera ,baie etc.Masajul propriu zis foarte slab in schimb cel erotic ok tipa se face foarte placuta prin comportament.Deci ca si o concluzie dupa un inceput nu foarte promitator cand am zarit 2 fete cu multe kg in plus am iesit surprins placut si multumit dar nefiind genul meu astept cu urmatorea vizita.

atitudine-9

maseuza(fizic)-6

igiena-9

masaj -4

masaj erotic-8

amenda -150

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Rest in peaceðŸ™ðŸ‘ŽðŸ»ðŸ‘ŽðŸ»ðŸ‘ŽðŸ» Oradea e mai fericita fara mizeria voastra de salon cu tot cu tentativele alea de maseoze de acum !! Voi promovati masajul erotic? Pe bune? Cu mizeria si imitatiile alea de femei care le mai si promovati? Mi e unu mi ar fi scarba sa mi faca grasele alea mizerabile masaj ! Marssss

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...