Sari la conținut

Masaj Erotic Tao 0746439913 si 0733144491


Vizitator shnip

Postări Recomandate

Rest in peace Oradea e mai fericita fara mizeria voastra de salon cu tot cu tentativele alea de maseoze de acum !! Voi promovati masajul erotic? Pe bune? Cu mizeria si imitatiile alea de femei care le mai si promovati? Mi e unu mi ar fi scarba sa mi faca grasele alea mizerabile masaj ! Marssss

rip tao

  • Minus 1
Link spre comentariu

Rest in peace Oradea e mai fericita fara mizeria voastra de salon cu tot cu tentativele alea de maseoze de acum !! Voi promovati masajul erotic? Pe bune? Cu mizeria si imitatiile alea de femei care le mai si promovati? Mi e unu mi ar fi scarba sa mi faca grasele alea mizerabile masaj ! Marssss

cum asa tao nu m ai e pe val?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

vizitat recent salonul

zona cartier europa

actiunea plina de pasiune masaj de relaxare erotic 

note locatie 8 era intuneric

fata 8

masaj 8

de revenit suzi face un masaj super

Ai vrea tu sa fi vizitat salonul.
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sa ai 6 conturi:adriian10,inspire,justlove4,amorgitana,winterkiss,lordsex2016  toate banate pe acceasi pagina....asta inseamna sa fii idiot. :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

:slap2

Tu o sa fii al 7-lea cont banat,Cat de idiot poti sa fii? :thinking

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Vizitat salonul Tao cu o prietena intr-una din nopti dupa ce am iesit din club. Sunat la nr de pe site , stabilit detaliile si a ramas ca in 30 de minute sa ajungem la locatia din cartierul Europa. La telefon a fost vorba ca sunt doua fete disponibile dar la locul faptei doar una dintre ele era disponibila, cea care ne-a intampinat la intrare, o domnisoara frumoasa pe nume Suzana. La final nu am regretat deloc ca am ales-o pe ea!
Suzana e o o tipa misto, draguta la fata, blonda, tunsa scurt, la vreo 170 cm, in jur de 55 de kg, fund frumos, sani potrviti.E deschisa, sociabila si prietenoasa, am discutat diverse cu ea la o cafea si o tigare pe canapea.
Locatia e amenajata cu gust, o canapea la intrare la receptie, mai in fata era un birou apoi camerelele de masaj sunt la etaj. Decorul e intim cu lumanarele aprinse pe scari pana sus la camera.
Am platit pentru o ora, 250 de ron, Suzana ne-a condus apoi in camera de masaj dupa care am intrat la dus pe rand, eu cu ea prima oara apoi Suzana singura la sfarsit dupa care ne-am intalnit in camera toti trei.
Atmosfera din camera a fost incredibila, a inceput cu un masaj de relaxare la mine apoi a trecut si la prietena cu care eram. Dupa aceea eu am inceput sa-i fac masaj la fiecare din ele timp in care juniorul s-a facut mare mare. Suzana accepta sa fie mangaiata pe sani si la pasarica, timp in care eu ma sarutam cu prietena si cu mana libera o ajutam pe Suzana. Am schimbat apoi in pozitia 69 cu prietena si Suzana langa noi iar dupa o perioada am terminat prin oral (facut de prietena nu de Suzana).
Finalul a fost tare ca si intreaga intalnire si a ramas sa mai repetam experienta cu prima ocazie!

Si acum notele de final

Locatia: 9/10 , foarte curata si discreta, geluri de dus, prosoape mari curate, decor placut si decent
Aspectul Suzanei - fix pe gustul meu, 9/10 - frumusica, fund marisor dar ok, sani potriviti, nu e slim, dar nici grasuna - ceva intre
Sanii:8/10
Oral - Suzana nu, prietena da
Normal: nada, niet, -
Atitudine - 9/10 - prietenoasa, creeaza atmosfera speciala in timpul masajului
Platit 250 ron la inceputul intalnirii
Timp petrecut in jur de 45 de minute.
De recomandat? Da este de recomandat!!
Sunt curios cum o sa fie cu 3 femei!!

 

 

POze cu Suzana - probabil sunt mai vechi caci acum are alta culoare si alta lungime la par!

 

 

post-2-0-59180200-1459430223_thumb.jpg

post-2-0-98145400-1459430223_thumb.jpg

post-2-0-35167500-1459430224_thumb.jpg

post-2-0-85031700-1459430224_thumb.jpg

post-2-0-22234000-1459430225_thumb.jpg

post-2-0-56951500-1459430225_thumb.jpg

post-2-0-92424300-1459430225_thumb.jpg

post-2-0-30692900-1459430226_thumb.jpg

post-2-0-68210800-1459430226_thumb.jpg

post-2-0-06111500-1459430227_thumb.jpg

  • Like 15

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine

Prima recenzie.

Vineri seara fiind cu iubita mea in Oradea dupa cina am sunat la Tao pt un masaj de cuplu.O voce politicoasa ne-a raspuns ca este o singura fata disponibila si ca putem veni. Cu un taxi am ajuns in cartierul Europa exact in fata casei in care se afla salonul.A deschis o Doamna cam de 40 de ani care ne-a explicat care sunt regulile casei: fara sex si putem atinge fata doar daca ea este de acord.Studiasem inainte oferta de preturi asa ca am platit cei 250lei pt o fata. fata disponibila (parca Crina a spus ca o cheama) a venit in camera de primire in costum de baie si ne-a condus la etaj in prima camera din stanga.Am primit prosoape curate si am fost condusi la dus spunand ca atunci cand terminam urca si ea. Ne-am intins pe burta pe salteaua din mijlocul camerei si am convenit cu fata ce dorim.Am cerut ca sa se ocupe doar de iubita mea.A explicat ca la sfarsitul masajului se poate retrage sa facem sex daca dorim si ca o poate satisface pe iubita mea cu vibratorul. Am ales varianta cu vibratorul. Fata cam 1,70 inaltime subtirica cu sani micuti dar frumosi, a inceput masajul iubitei,ajutata de mine. Dupa cateva minute am intrebat daca putem sa o atingem si am primit incuviintarea.Cu o mana pe iubita si una pe maseoza deja ma simteam fericit....cand a intors-o cu fata in sus pe iubita mea aceasta a capatat curaj si a inceput si ea sa o atinga pe fata....cand s-au incins bine, maseoza s-a oprit propunand folosirea vibratorului. iubita mea a fost de acord dar dupa cateva minute a acuzat dureri si a renuntat.Am propus sa ramanem imbratisati cu iubita mea la mijloc admirand imaginea in oglinda inspirat montata pe tavan. incet incet dorinta a revenit si fetele mangaiate de mine au reinceput sa se reaprinda iubita mea avand un orgasm memorabil!Am mers toti trei la dus si trebuie sa remarc atitudinea foarte plina de intelegere a fetei,pozitiva si tandra!

o experienta foarte reusita!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Vizitat salonul din nou, intr-o zi de weekend. Am fost informat ca sunt disponibile doua fete noi si ca nu au profil cu poze pe situl salonului de masaj. In schimb am primit o scurta descriere telefonica a fiecareia dintre ele. Facut programarea peste o ora, si am fost informat sa sun cand ajung in dreptul casei din cartierul europa.
Ajuns la usa, am fost intampinat de doua domnisoare: ambele slabute, brunete, frumusele, machiate discret, sani mici care erau in chilotei si sutien. Baut o cola, fumat o tigare impreuna eu alegand-o pe cea cu cateva kilograme in plus, nu ii mai retin numele. Ea fiind cea mai vorbareata. Platit 150 de ron pentru o jumatate de ora cu o singura domnisoara. Am fost informat intre timp si de programul Adelinei http://www.masaj-tao-oradea.ro/galerie%20Adelina.html , tipa pe care pusesem ochii de ceva timp dar la care nu am apucat sa ajung/sa o prind pe tura.
Am primit cheia de la camera sa ma schimb, apoi un prosop curat si am intrat la dus pentru improspatare. Dupa cateva minute a venit si ea in camera si am inceput masajul. Domnisoara in cauza se descursa binisor la masaj, a fost placut si relaxant, in special partea de masaj erotic. Masajul e facut atat cu mainile cat si cu corpul ei, iar finalizarea a fost "manuala".
Per total am fost multumim si o sa revin la Adelina cand o sa o prind!

PS: Tipa la care am fost data trecuta, Suzana http://www.masaj-tao-oradea.ro/galerie%20Suzana.html nu mai lucreaza deloc la salon, din pacate. I-am scris recenzie mai sus.

Si notele de final:

Aspect 7/8 - nici una din fete nu a fost chiar pe gustul meu, dar ambele au fost dragute pot spune
Atitudine - 9/10
Locatie - 9
Curatenie 10/10
Masaj 9/10


De revenit? Da din cand in cand!

  • Like 8

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

a testat cineva serviciile lor de dominare? in ce consta mai exact?

 Te injura si te scuipa, te plimba in lesa dezbracat prin cartierul Europa si pe centura pana la Auchan, unde te lasa legat de rastelul de biciclete pana intra sa-si faca cumparaturile.

Pentru ceva in plus te plimba in pula goala pana la Dedeman.

 

Pentru alti bani in plus te pune sa te imprietenesti cu usrusr, care doarme in boschetii de pe langa cimitir. Daca exista chimie intre voi puteti imparti o bere la pet si scormoni impreuna prin tomberoane.

  • Like 5
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine

Vizitat din nou salonul saptamana trecuta. Am sunat la numarul de pe site si o voce calda nu s-a mirat deloc ca suntem un cuplu care dorea masaj. A spus ca sunt 2 fete disponibile si ca putem venii.Din pacate fata cu care colaborasem la precedenta vizita nu mai lucreaza acolo si iubita mea deja s-a crispat putin.Din cele doua fete disponibile a ales-o pe ca mai slim cu nume de prezentare Ana.Am platit cei 250 lei si am urcat in camera cunoscuta deja, apoi am facut un dus de reanprospatare. Un pic peste mana este faptul ca pt dus tr sa traversezi holul dar si prima data si acum se pare ca eram ,la ora respectiva, singurii clienti. Dupa cateva minute de asteptare a venit si fata care foarte dezinvolta s-a infipt intre noi. Am explicat ca doresc ca iubita mea sa beneficieze de toata atentia ei.A fost total de acord si in pofida faptului ca iubita mea nu credea ca se va simtii bine, dezamagita fiind ca nu am gasit-o pe fata de data trecuta( avea gropite in obraji si semana cu o tenismena-Garbine Muguruza) a reusit sa aba un orgasm memorabil.Din nou nota 10 pentru oglinda din tavan! Atitudine excelenta a fetei si colegelor cat timp am asteptat taxi-ul chemat de ele sa ne ia. Totul curat si decent. Multumim si garantat vom reveni cand vom ajunge din nou la Oradea! 

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...