Sari la conținut

Raluca-0721794085-rond alba iulia


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Am vizitat o si eu pe Raluca,diferenta mare intre poze si realitate(are peste 30 de ani)nu e atat de sexy ca in poze,cu toate astea am vrut sa raman,dar dupa ce m am dezbracat imi spune ca nu face FK,m am imbracat si am plecat :) :)

A fost motivul ideal :)probabil trebuia sa plec de cand am vazut o,dar....Scuze pt deranj Raluca

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragul meu In primul rand daca nu am fost pe gustul tau nici nu trebuia sa ramai pentru ca nu erai obligat ,iar In al doilea rand nu am 30 de ani ,am 26 ...si despre FK nu am acceptat pt ca nu am fost compatibili din alte puncte de vedere .

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dragul meu In primul rand daca nu am fost pe gustul tau nici nu trebuia sa ramai pentru ca nu erai obligat ,iar In al doilea rand nu am 30 de ani ,am 26 ...si despre FK nu am acceptat pt ca nu am fost compatibili din alte puncte de vedere .

 

in traducere, nu-ti placea de moaca lui?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am vizitat o si eu pe Raluca,diferenta mare intre poze si realitate(are peste 30 de ani)nu e atat de sexy ca in poze,cu toate astea am vrut sa raman,dar dupa ce m am dezbracat imi spune ca nu face FK,m am imbracat si am plecat :) :)

A fost motivul ideal :)probabil trebuia sa plec de cand am vazut o,dar....Scuze pt deranj Raluca

Bravo donovan! Imi placi!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Poate ai 26,dar arati de 33-34.Pozele te avantajeaza ff mult,acceptai si FK dar in felul tau,atunci cand platesc o facem cum vreau eu :).

Sa revenim la recenzii

Buna dragul meu In primul rand daca nu am fost pe gustul tau nici nu trebuia sa ramai pentru ca nu erai obligat ,iar In al doilea rand nu am 30 de ani ,am 26 ...si despre FK nu am acceptat pt ca nu am fost compatibili din alte puncte de vedere .

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:rax2  :rax2 Sincer prea multe discutii care nu le vad rostul ,daca tot comentati atat voi credeti ca toata lumea este perfecta ,nu este asa sa stiti ,nici eu nu sunt perfecta asa cum nici voi nu sunteti ... :rax2  :rax2  :slap2  :slap2 ,Iar despre Fk nu am spus ca nu fac ..am observat ca toata lumea Intelege numai ceea ce vrea ..si vorbesc numai In favoarea lui ...a voastra .. :no2  :no2  :no2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:rax2  :rax2 Sincer prea multe discutii care nu le vad rostul ,daca tot comentati atat voi credeti ca toata lumea este perfecta ,nu este asa sa stiti ,nici eu nu sunt perfecta asa cum nici voi nu sunteti ... :rax2  :rax2  :slap2  :slap2 ,Iar despre Fk nu am spus ca nu fac ..am observat ca toata lumea Intelege numai ceea ce vrea ..si vorbesc numai In favoarea lui ...a voastra .. :no2  :no2  :no2

Bv Raluca , pune-i la pamant

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Draga mea,aici nu e vb de a fi perfect sau nu,ci despre serviciile pe care le oferi contra cost sa fie conforme cu ceea ce sustii si pt care esti platita.Daca iti apropii buzele nu inseamna FK,alibiurile astea la ciupeala nu tin la nesfarsit

:rax2  :rax2 Sincer prea multe discutii care nu le vad rostul ,daca tot comentati atat voi credeti ca toata lumea este perfecta ,nu este asa sa stiti ,nici eu nu sunt perfecta asa cum nici voi nu sunteti ... :rax2  :rax2  :slap2  :slap2 ,Iar despre Fk nu am spus ca nu fac ..am observat ca toata lumea Intelege numai ceea ce vrea ..si vorbesc numai In favoarea lui ...a voastra .. :no2  :no2  :no2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Draga mea,aici nu e vb de a fi perfect sau nu,ci despre serviciile pe care le oferi contra cost sa fie conforme cu ceea ce sustii si pt care esti platita.Daca iti apropii buzele nu inseamna FK,alibiurile astea la ciupeala nu tin la nesfarsit

e grele astea ....ii place sa fure la cantar  ....in rest doar explicatii puerile 

  • Like 10
  • Minus 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...