Sari la conținut

Masaj Erotic Salon


glman

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

salut

sunt oaspete aici si zilele acestea am drum la Bucuresti  si as vrea sa trec pe la un salon de masaj erotic,aici pe forum am gasit foarte multa informatie dar multe din feedbackurile lasate ma pun pe ginduri,probabil varianta ideala nu exista)

problema e ca stiu cam rau orasul si voi sta in regiunea "STR. NICOLAE IORGA, SECTOR 1 " cine  poate sami recomende 1-2 saloane in aceasta regiune sau in apropiere voi fi recunascator
Daca am gresit tema sau altceva va rog corectatima )

Ms

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salut

sunt oaspete aici si zilele acestea am drum la Bucuresti  si as vrea sa trec pe la un salon de masaj erotic,aici pe forum am gasit foarte multa informatie dar multe din feedbackurile lasate ma pun pe ginduri,probabil varianta ideala nu exista)

problema e ca stiu cam rau orasul si voi sta in regiunea "STR. NICOLAE IORGA, SECTOR 1 " cine  poate sami recomende 1-2 saloane in aceasta regiune sau in apropiere voi fi recuna******r

Daca am gresit tema sau altceva va rog corectatima )

Ms

Salut,

 

Sunt cateva saloane in zona respectiva.

Dupa recenzile de aici cea mai buna alegere pare a fi Amazonia Massage

http://nimfomane.com/forum/topic/7037-07417415290734745200-amazonia-massage (este aproape de Piata Victoriiei, la 10 min de mars pe jos de unde zici ca vei sta)

Mai exista doua saloane pe Caderea Bastiliei (tot cam la 10 min de mers pe jos de unde vei sta, dar in zona Piata Romana:

Silk Massage http://nimfomane.com/forum/topic/33711-silk-massage-piata-romana-caderea-bastiliei-0763894556-0730998921/?hl=bastiliei

Mon Amour http://nimfomane.com/forum/topic/329-mon-amour/?hl=bastiliei&do=findComment&comment=74919

Aici recenziile sunt mai putin favorabile din cate vad.

Distractie placuta.

Link spre comentariu
  • Oras:Mendeleev, nr 30
  • Oras:Mendeleev, nr 30

salut

sunt oaspete aici si zilele acestea am drum la Bucuresti  si as vrea sa trec pe la un salon de masaj erotic,aici pe forum am gasit foarte multa informatie dar multe din feedbackurile lasate ma pun pe ginduri,probabil varianta ideala nu exista)

problema e ca stiu cam rau orasul si voi sta in regiunea "STR. NICOLAE IORGA, SECTOR 1 " cine  poate sami recomende 1-2 saloane in aceasta regiune sau in apropiere voi fi recuna******r

Daca am gresit tema sau altceva va rog corectatima )

Ms

Buna! Salonul nostru este chiar in Piata Romana, pe strada Mendeleev, nr 30. Incepand cu data de 28.04.2015 intre orele 12:00-18:00 avem promotia Happy Hour, timp in care un masaj va costa 190 de lei. Pupici! :love

 

 

http://www.moncherimassage.com

 

0764.377.970 - 0737.693.292

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Stimata  echipa de  la  Be mon cheri,

 

De cind doream sa aflu tarifele de  acolo, judecind dupa  calitatea amenajarii  acestea nu puteau fi mici.

Nu m-am inselat. Nici pe site nu aveti tarife  afisate.

Deduc  ca o ora de masaj  - fara  reducere - ar  fi de  cca.  220 - 250 Lei.

In conditiile  astea  nu pot zice  decit  pas !

 

Va  urez  oricum  succes !

Link spre comentariu
  • Oras:Mendeleev, nr 30
  • Oras:Mendeleev, nr 30

Stimata  echipa de  la  Be mon cheri,

 

De cind doream sa aflu tarifele de  acolo, judecind dupa  calitatea amenajarii  acestea nu puteau fi mici.

Nu m-am inselat. Nici pe site nu aveti tarife  afisate.

Deduc  ca o ora de masaj  - fara  reducere - ar  fi de  cca.  220 - 250 Lei.

In conditiile  astea  nu pot zice  decit  pas !

 

Va  urez  oricum  succes !

Buna ziua! O ora de masaj incepand de la 12:00 pana la ora 18:00 costa 190 de lei, Dupa ora 18:00, sedinta de 60 de minute costa 300 de lei, reducearea fiind destul de consistenta. Oferind servicii de cea mai buna calitate, este normal ca si preturile sa fie putin mai mari:). In orice caz, daca va razganditi va asteptam cu drag. O zi buna.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua! O ora de masaj incepand de la 12:00 pana la ora 18:00 costa 190 de lei, Dupa ora 18:00, sedinta de 60 de minute costa 300 de lei, reducearea fiind destul de consistenta. Oferind servicii de cea mai buna calitate, este normal ca si preturile sa fie putin mai mari:). In orice caz, daca va razganditi va asteptam cu drag. O zi buna.

Bună ziua .

Cred ca mulți vor zice pas la astfel de preturi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...