Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Vizitator voltraxxx
Reputație: 0

Daca e asa inseamna ca e pasarea de care vorbeam pe paginea anterioara. 30-40 de lei scurtu cu finalizare. O suge chiar ok..iar cealalta e sor-sa geamana. Cel putin asa zice ea..ca mai are o sora geamana care iese mai rar.

Link spre comentariu

La Lido sunt cam 3 fete care stau de obicei! Cel mai des sta o blonda bunicică din Moreni,slăbută cam la 45 kg cu sâni mici și cam moi și care prestează oral și normal la 50 lei tragerea! Este amabila,docilă,igiena decenta ținând cont de condiții ! Însă piesa de rezistența este una din brunete care intr-adevăr este buna rău de tot! Am testat-o și pe ea,un NP la 40 RON ! Sâni fermi,tari,fund bombat și un chip frumos foc,genul după care te uiți lung pe strada. Din păcate ea apare destul de rar pe acolo! A treia bruneta este o cioara penală,nu am testat,dar ca preț cerea 40 pentru oral sau normal,ambele protejate! Sper sa va fie de folos informațiile :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Azi am dat o fuga iar pe acolo. Erau ambele si chiar cred ca sunt surori ca prea seamana. Dar, ca si data trecuta, nu am oprit prima oara, ca aveam treaba in Paulesti. Ca sa vezi, cand m-am intors si eram hotarat sa le iau, nu mai erau acolo. Am zis ca e un semn si am plecat. Cine stie, poate mai ajung prin zona si incerc alta data.

Link spre comentariu
Vizitator voltraxxx
Reputație: 0

Pe unde stau astea de la Bucov? La giratoriul ala pe unde poti intra in parc? Sau chiar in parc? Niciodata nu am vazut miscare acolo. Poate nici nu am trecut la orele potrivite.

Link spre comentariu

Sambata, imediat dupa intrare in Campina, cum vi de la Ploiesti, sub pasarela erau 2 fete noi, de etnie.

Ambele 19 - 20 ani.

Am luat una din ele si m-a condus pe un drum, care ajunge langa apa, sub podul depe dn1, peste raul Doftana.

Tarife : 40 oral / 60 combinat

A inceput cu un oral acceptabil nota 8, dupa care am trecut la normal - unde am schimbat 2 pozitii - nota 8.

Locatie : masina mea in aer liber - nota 10

Fata : nota 8 - draguta, un pic plinuta, sani maricei si destul de tari, pasarica rasa, fara mirosuri, geme fals dar dragut. nu te grabeste.

Daca le mai gasesc o incerc si pe cealalta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:NEVERMIND
  • Oras:NEVERMIND

Salut

Astazi 21.09 in drum spre gaesti am vazut (spre surprinderea mea) ca tipa blonda de la Bratasanca si-a mutat activitatea la Suta Seaca! (baietii stiu locatia).

Totodata confirm faptul ca au aparut doua fete noi pe acest traseu (Ploiesti - Targoviste)

Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Salutare. Sunt nou pe forum si as vvrea sa va intreb daca a fost cineva la Mariana de curand. Am citit recenziile despre ea si as dori sa-i fac o vizita. Stiti daca mai are acelasi numar de telefon sau daca l-a schimbat? Multumesc.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...