Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

stimati colegi! azi in jurul orelor 14:00 la sensul giratoriu la ana maria pop o dameza cred k de etnie dar incredibil de buna si frumoasa! fiind insotit nu am putut opri ! poate face cineva lumina in acest caz! spor la treaba 

 

 

post-88772-0-14119600-1411560662_thumb.jpg

 

:) :)

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Azi pe drumul de camioane spre București in dreptul intrării la platforma billa doua fetițe superbe una pe stânga sui una pe dreapta puțin mai incolo...dar arătau destul de bine si curat îmbrăcate.nu am putut oprii dar voi mai trece si opresc ca se merita.bafta.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Traseiste vazute recent,nu testate:o pustoaica in spatele Mall-ului de langa Metro,frumusica la fata,insipida la corp cere 50 ron muia (cel putin atat mi-a cerut mie,fiind imbracat bussines si cu masina noua);mai sunt 2 pe centura dinspre podul de la Brazi catre Metro,la distanta de 500 m una fata de cealalta:ambele genul slim dar frumusele la fata-scor 50 ron muia;la liziera padurii Paulesti sunt 2 tigancuse-nu am oprit fiindca sunt urate rau iar la 1 km departare,la intrarea in fosta tabara e o ciorica frumusica,teapana la corp,cu strabism accentuat care vrea 40 pe muie;la Chitorani sunt 2 fete,una slaba si una grasuna,ambele cer 30 ron o muie. Sincer,acum cateva luni am luat-o pe aia grasuta si pot sa spun ca a facut o muie regulamentara cu ejaculare fix in cerul gurii :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

...da,de acord...in schimb face o muie...hmmmm......Eu cu 50 ron am arvunit-o pe 2 numere,ambele in aceeasi ordine:oral neprotejat,normal protejat si la sfarsit sfanta muie cu ejaculare in cerul gurii. Gusturile la femei nu se discuta...sincer nu e prea frumoasa,in schimb daca stai intins si cu ochii inchisi in timp ce ea da examenul oral...poti sa juri ca te afli in concediu. :)

P.S.:operatiunile s-au desfasurat intr-un apartament dupa ce duduia si-a facut un dus regulamentar.La sfarsitul celui de-al 2-lea numar,respectiva se aseaza in genunchi in fata ta,te prinde de buci cu ambele maine si da din cap precum ciocanitoarea pe copac.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Trecut ieri prin padure la Paulesti, la intrarea în fosta tabără sau plm ce e aia acolo erau 2 fete..o cioară, iti era scârbă de ea si o brunetă buna si frumoasă...buna la corp cât si la faţa...Intreb de preţuri 40 muia 60, ambele protejate, am negociat la 50 lei muia dar neprotejat..fata se descurca, încearcă, tentative de DT, lins oo si finalizare în gura,( nici nu am intrebat daca acceptă, o avea în gura si i am umplut o) ..s a uitat umpic urât la mine, da asta e, e curva...banii i am dat inainte...Per total merită un 8.5..

O sa revin pt normal

În concluzie se merită

Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu
.

 

...da,de acord...in schimb face o muie...hmmmm......Eu cu 50 ron am arvunit-o pe 2 numere,ambele in aceeasi ordine:oral neprotejat,normal protejat si la sfarsit sfanta muie cu ejaculare in cerul gurii. Gusturile la femei nu se discuta...sincer nu e prea frumoasa,in schimb daca stai intins si cu ochii inchisi in timp ce ea da examenul oral...poti sa juri ca te afli in concediu. :)
P.S.:operatiunile s-au desfasurat intr-un apartament dupa ce duduia si-a facut un dus regulamentar.La sfarsitul celui de-al 2-lea numar,respectiva se aseaza in genunchi in fata ta,te prinde de buci cu ambele maine si da din cap precum ciocanitoarea pe copac.

Colegu, da te rog mai multe detalii despre faat unde ai gasit-o ce si cum.

Link spre comentariu

Salut inca o data,

Sper ca postarea e ok intrucat e vb de o traseista.

Este o tipa Oana, pe la vreo 40+ milfa BBW , isi face veacul in Benzinaria Mol de la Km 6

Am testat-o acu ceva timp, 

Initail am testat-o in spatele benzinariei la un oral soldat cu un nota 7.,

Apoi fiind amator de tipe mari gen BBw intr-o seara m-a mancat in cur si i-am zis sa ne-o tragem.

A cam ezitat dar pana la urma a aceptat sa o aduc acasa, ea fiind mare si eu la fel un futut in masina iesea clari din discutie.

Am ajuns acas si de aci a inceput distractia.

S-a dezbracat , dar evident fara a-si da jis sutienul ssi sosetele.

Dupa ce am tras-o de atentia a ramas si fara astea.

Ce sa spun ditamai ursoaica sani mari si si burtica mare si un cur mare si rotund, pufoasa cu carne moale.

am invitat-o la dus insa a refuza sustinad ca e dusata(de precizat ca la Mol presteazadecat oral =25 ron)

Am inceput cu ceva sarutari pe corp cu supt de sani si ceva cunilingus.Pasarica(ditamai vulturul)rasa fara mirosuri,larguta, bagat 3 degete, nu a comentat.A zis ceva de genu ca ii place sa fie linsa insa nu de da pe pate.Dupa ceva timp trecut ea la aparat, un oral soft fara dt si fara atentie la zonele adiacente, executat fara maini , incercat sa o imping de cap de cateva ori, nu a comentat insa a cam opus rezistenta,Trecut la un Lady on top, apoi un doggy, nu a comentat.Nu te grabeste, Sprefinal am pus-o pe marginea patului la niste umeri craci unde am si finalizat..Actiunea a durat ceva intrucat cum am spus tipa nu e stramta in pizda=-chiar ea mi-a spus ca face asta mai de mult.

Imbracat si dus ursoaicva inapoi la Benzinarie.

Note;

Locatie- fara nota(la mine0

Ursoaca un 7, mai pufoasa decat ma asteptam.

Oral un 8 ca nu s-a grabit.(accepta Cim))

Normal un 7.5 ca nu comenteaza ce ii faci.-mai mult a m muncit eu

Halatul -40 ron am intrbat dc e ok si a zis ca da.

Avand in vedere ca eu am anumite fantezii mai ciudate cate o data a fo ok.

Spor, scuze la greselilde de scriere.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...