Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Ieri am fost iar cu gagica de la Paulesti...la trezit pe ala mic la inceput cateva min si dupa am puso pe la spate si limbi in cur si pizda cat cuprinde...la ce cur frumos are pe la spate nu am putut sa rezist fara sa o ling.dupa ma terminat fata cu un oral in pozitia 69..actiunea in masina

Salut,as vrea sa ma duc si eu la ea..poti sa o descri puțin sa nu ajung la alta?🙄..merci!
Link spre comentariu

Am fost eu cu cea de la RAR, nu e cine stie ce la fata, la corp destul de slabanoaga. Curata, nu am avut neplaceri cu ea. Singurul lucru care nu mi-a placut, nu avea unghiile facute. Ma enerveaza treaba asta la femei. Tragerea 40 de leuti la alegere normal sau oral. Sta cum o pui, nu comenteaza, atitudinea foarte ok.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in spatele tau
  • Oras:in spatele tau

O sa o intreb daca vrea sa fie linsa de doi...unu in pizda si unu in cur

fix la traseiste te-ai gandit sa le dai limbi?

astea se fut si fara prezervativ, mai accepta si finalizare vaginala dupa care i-a anticonceptionale si vi tu sa bagi limba :slap2 e

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Astazi am prins un drum spre bacau...plec fericit si dornic sa trag o mu*e pe drum in jur de ora 14.30. Plec din ploiesti la chitorani 2 strambe in sensul giratoriu..trec oricum eram pe banda 2 imi pare rau..continui deplasarea cu coaiele pline si optimist..ajung la albesti in prima parcare unde sta blonda micutza de am prins.o doar odata full 1 tir, un iveco si un passat ce abia intra la sistem...trec sperand sa gasesc "cioara" de sta imediat dupa loloiasca ...nici aici nu am avut noroc..era un tir oprit ..nu stiu daca dadea sandale sau facea pauza de '45...continui deplasarea unde statea petrutza pustiu...la intrare in buzau pe centura o cioara vroia 50 pe oral...70 normal...asa am ramas cu coaiele pline...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Astazi am prins un drum spre bacau...plec fericit si dornic sa trag o mu*e pe drum in jur de ora 14.30. Plec din ploiesti la chitorani 2 strambe in sensul giratoriu..trec oricum eram pe banda 2 imi pare rau..continui deplasarea cu coaiele pline si optimist..ajung la albesti in prima parcare unde sta blonda micutza de am prins.o doar odata full 1 tir, un iveco si un passat ce abia intra la sistem...trec sperand sa gasesc "cioara" de sta imediat dupa loloiasca ...nici aici nu am avut noroc..era un tir oprit ..nu stiu daca dadea sandale sau facea pauza de '45...continui deplasarea unde statea petrutza pustiu...la intrare in buzau pe centura o cioara vroia 50 pe oral...70 normal...asa am ramas cu coaiele pline...

Masinistuleee... asta nu-i recenzie tata! Este!?

Asta-i RECENSAMANTUL petardelor "la strada", pe traseul Ploiesti - Buzau... ☺😊😀ðŸ˜ðŸ˜‚😃😄😆😇😈😉

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare. Vineri am oprit si eu la blonda de la Tancabesti si am ramas placut surprins. Este placuta la vorba, simpaticuta si curata. Mi-a cerut 50 pe oral 80 pe combinat. Am ales combinat, am tras masina mai la vedere, am intrat cu ea in padure. Si-a dat pantalonii jos, a inceput sa mi-o scoale, mi-a pus prezervativul si a bagat falci pana s-a intarit bine si dupa s-a intors cu spate si am luat-o pe la spate pana la final.La oral nu prea mi-a placut pe ca ma jena prezervativul( nu prea le suport), la normal a fost ok..mai si geme, m-a lasat sa o iau de tate de par etc. Per total a fost ok..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Salutare. Vineri am oprit si eu la blonda de la Tancabesti si am ramas placut surprins. Este placuta la vorba, simpaticuta si curata. Mi-a cerut 50 pe oral 80 pe combinat. Am ales combinat, am tras masina mai la vedere, am intrat cu ea in padure. Si-a dat pantalonii jos, a inceput sa mi-o scoale, mi-a pus prezervativul si a bagat falci pana s-a intarit bine si dupa s-a intors cu spate si am luat-o pe la spate pana la final.La oral nu prea mi-a placut pe ca ma jena prezervativul( nu prea le suport), la normal a fost ok..mai si geme, m-a lasat sa o iau de tate de par etc. Per total a fost ok..

iti era mare sau te strangea ?? :) :) :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in spatele tau
  • Oras:in spatele tau

Lasa-l in pace, nu vezi ca el baga anticonceptionalele in pizda? Sunt curios cum administreaza supozitoarele :))

anticonceptionalele le ia pe gura dupa ce vine badea gheorghe si isi da drumu in ea vreun badea gheorghe sau pestisorul ( un tigan borat cu burta) si dupaia vi tu si alti lingai, daca va place gustul pulii asa mult de ce nu va faceti colegi mai faceti si un ban sa aveti sa platiti pentru a mai baga o data limba la traseiste, si aveti grija ca ele nu merg sa faca dus intre clienti.

isi da unu drumu sterge cu servetele si pantLonii sus, urmatorii la fel e ca si cum ai merge la fast food si se pune mancare in farfuria murdara de la restul cloentilor, tot mancare e ce pnm..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in spatele tau
  • Oras:in spatele tau

Sincer nu vreau sa judec pe nimeni, dar consider ca trebuie sa stai bine cu ficatul sa bagi botul la o traseista, cat ar fi ea de curata... numai cand te gandesti ti se pune frana la limba din subconstient.

Subconstientul se afla in creier, daca acesta din urma are deficiente nu se mai activeaza frana

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

anticonceptionalele le ia pe gura dupa ce vine badea gheorghe si isi da drumu in ea vreun badea gheorghe sau pestisorul ( un tigan borat cu burta) si dupaia vi tu si alti lingai, daca va place gustul pulii asa mult de ce nu va faceti colegi mai faceti si un ban sa aveti sa platiti pentru a mai baga o data limba la traseiste, si aveti grija ca ele nu merg sa faca dus intre clienti.

isi da unu drumu sterge cu servetele si pantLonii sus, urmatorii la fel e ca si cum ai merge la fast food si se pune mancare in farfuria murdara de la restul cloentilor, tot mancare e ce pnm..

Cand te incinge foamea aia mare, halesti si gandacii, nu doar mancarea de pe jos... Asa e si cu sexul: cand te-apuca pohta ce-ai pohtit, o sugi si pe traseista si dai iama in boscheti dupa iubi al ei si i-o tragi si aluia! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Cand te incinge foamea aia mare, halesti si gandacii, nu doar mancarea de pe jos... Asa e si cu sexul: cand te-apuca pohta ce-ai pohtit, o sugi si pe traseista si dai iama in boscheti dupa iubi al ei si i-o tragi si aluia!

 

 

Hahaaahahaahahhahahaaha :))))))

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

avum vreo 2 saptamani mergeam spre Buzau si la un rond giratoriu prin valea calugareasca (e mai nou rondul ala ca nu-l stiam, nu ajung des in zona aia) era o gagica bruneta, cu ochelari buna rau... nu mi-am dat seama daca era la ocazie sau era la munca... stiti ceva.... e loc de oferte in giratoriul ala???

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...