Sari la conținut

Tania, o dulceata de fata - 0757333881


Vizitator mocu

Postări Recomandate

Salutare,Confrate Raul, nu esti singurul cu ghinion. Am fost prin Cluj acum 2-3 saptamani, am sunat-o in ziua precedenta plecarii, m-a programat pe ziua respectiva, insa cand eram la aprox. jumatatea distantei spre Cluj, m-a sunat spunandu-mi ca va trebui sa anulam, pt. ca au aparut oareshce probleme personale. Am tot institat si eu, chiar mi-as fi dorit s-o vizitez, la cate review-uri de calitate are aici, pe forum, insa nu mi-a fost scris in stele. La telefon a fost cat se putea de amabila, s-a scuzat de N ori, c`est la vie. Mi-a recomandat-o in schimb pe Gina, din moment ce ea nu ma putea primi. Am zis: "Ok", despre Gina am citit foarte multe lucruri bune aici, asa ca am sunat-o, de vreo 5 ori pana mi-a raspuns intr-un final, spunandu-mi ca are orarul plin pe ziua respectiva. Era si de-nteles, parerea mea, dar mi-am incercat norocul. Astfel, deja la al doilea esec, iau telefonul, caut un wireless, si incep sa iau pe rand forumul. Pe scurt, am mai gasit 3 dameze care-mi conveneau, pe toate le-am sunat, niciuna nu mi-a raspuns. Cred ca in ziua respectiva, aliniamentul planetelor era subconsecvent adiacenta parabolei metapsihice al descendetei lui Pluto in Marte, cu intruziuni inefabile si luctoase de sinusuri si consinusuri, ca NIMIC nu mi-a mers bine that day.Anyway, zicand toate astea, mai adaug ca nu vreau ca randurile mele sa fie-ntelese ca fiind un "review" negativ la adresai Taniei, cu atat mai putin a Ginei. Doar insir patania mea. Nu sunt primul nici ultimul. Suntem oameni si intelegem, statistic vorbind, odata tot trebuia s-o pateasca cineva, dar al naibii sa fiu daca nu mi-as fi dorit sa fie altcineva :P (glumesc).@ Tania, "strengarita mica", daca citesti aceste randuri, tot ai sa ma programezi odata si-odata! :)Noroace, fratilor!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Dulceata Tania mi-a comunicat telefonic ca anul asta nu mai presteaza din motive personale, numa de la anul... Poate doar eu am patit asa, dar ma gandeam sa le transmit tuturor celorlalti care incearca fara succes s-o contacteze pentru programare.

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu

Buna:blush:,sunt Tania! Pana la urma, in urma conversatiilor cu alti clienti,m-am decis sa intru si eu pe acest forum sa va citesc "recenziile"si sa va aduc la cunostinta urmatoarele:de cand ati aflat ca am auzit si citit acest forum in urma cu cateva luni doresc sa va anunt ca eu aceasta pagina nu am mai deschis-o pana azi si a fost destul de greu si chiar am ramas uimita desi vroiam sa ma las de munca pana anul viitor. Dar lasandu-mi telefonul deschis pentru clientii vechi sa ii anunt ca nu mai muncesc si avand in continuare solicitari,m-am decis sa continui munca 3 zile pe saptamana:joi de la ora 17 si vineri si sambata.Sper ca de acum inainte sa pot sa va raspund feedback-urilor si va multumesc pentru postari. Va doresc numai bine!

Link spre comentariu

Bun venit, Tania.Daca tot ai dat-o-ntr-ale internet-ului, comunitatea iubaretilor de aici te-am ruga sa postezi vreo 2-3 poze cu tine, cred ca vorbesc in numele tuturor, rugandu-te :)Pentru propria-ti intimitate, recomand ca in poze sa nu se vada chipul - daca ai astfel de poze, daca nu, le poti modifica stergand chipul in Paint-ul de Windows.Multumim anticipat! :)

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0
... m-am decis sa continui munca 3 zile pe saptamana:joi de la ora 17 si vineri si sambata.Sper ca de acum inainte sa pot sa va raspund feedback-urilor si va multumesc pentru postari. Va doresc numai bine!
A venit Mos Craciun?
Link spre comentariu

Am fost si eu la Tania zilele astea. Eram dator cu un review. La mine s-a aplicat regula "la pomul laudat sa nu te duci cu sacul".N-am sa mai insist asupra celor spuse pana acuma, o sa punctez cateva chestiuni care din punctul meu de vedere lasa de dorit:1)Locatia. Garsoniera cu o camera in care 50 % din spatiu e patul. Fara bucatarie. Baia e pericol public, dar nu in ceea ce priveste igiena ci in ceea ce priveste alunecatul. Miros de fum, nu gros ... da deranjant pt. NF. Nu am vazut in dotare o masina de spalat si stau si ma intreb daca(?) si unde spala prosoapele clientilor. Parerea mea e ca mai trebuie lucrat la locatie, nici o urma de gust, de amenajare, etc.2) Corpul. Corp OK, cu 3 minusuri (in ordinea sesizarii lor): strungareata intre dintii din fata. Un pic de burtica. Si tatele ... lasate tare de tot. [in rest raman valabile afirmatiile:draguta, zambitoare, cur beton, inaltuta, etc]3) Prestatia. Mi s-a parut un pic repezita in ceea ce priveste prestatia efectiva. Adica din momentul cand a inceput actiunea, dadea senzatia ca vrea musai sa te termine instant.Daca se putea in 2 minute. Eu sunt adeptul unor partide mai intinse. Greseala mea ca nu i-oi fi zis.+Gemetele false ... si toti care ati fost a gemut? Daca da, vi s-au parut reale? ------------------Concluzie.Tragand linie fata si-a meritat banii. Cu siguranta e in top10-le Clujului, iar la raport calitate pret e mai sus (oral nepro, anal sunt plusuri).Insa la ce review-uri erau pe aici, parea a fi cea mai tare din Cluj, basca si la un pret mic.Deci RECOMAND, merita (cel putin o data, dupa aia decideti singuri daca merita), insa sa nu mergeti cu senzatia ca e cea mai tare din parcare fiindca pe parcurs veti avea niste dezamagiri. Eu unul recunosc ca m-am dus la ea avand niste asteptari mult mai mari.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator dany33
Reputație: 0
Am fost si eu la Tania zilele astea. Eram dator cu un review. La mine s-a aplicat regula "la pomul laudat sa nu te duci cu sacul"subscriu si eu cu tine confrate! am fost si eu prin octombrie la Tania, si m-a cam dezamagit putin aspectul fizicului ei cam uzat, cam "mature" asa cum ai punctat foarte detaliat. Si cu mine s-a cam grabit dar am zis ca a fost doar un ghinion de-al meu ca avea programare la cosmetica si a uitat cand mi-a facut programarea. In rest prestatia a fost OK. Oralul lent cu sarutari in zonele adiacente si pe corp, normal misionar si doggy-stile cu gemete foarte bine emise (simulate) , la fel si anal ...Eu consider ca e recomandabila in cazul in care pui importanta foarte mare pe servicii si nu te intereseaza prea mult aspectul, sau esti obisnuit sa futi cu ochii inchisi:D.Sper ca recenziile putin negative sa nu te supere,Tania, ci sa fie binevenite,si constructive in sensul imbunatatirii serviciilor, conditiilor, locatiei, etc
Link spre comentariu

Buna,sunt tot eu Tania cu un alt cont. Nu vreau sa ma credeti nesimtita dar as dorii sa fac cateva afirmatii pentru unii dintre voi care inca traiti in lumea basmelor si doresc sa va anunt ca acea lume nu mai exista si acel baston magic a ramas la randul lui pentru copii.Poate daca l-as fi avut as fi putut sa va impac pe toti,eu cu multi dintre voi cu care am comunicat la telefon inainte de programare v-am specificat ca nu sunt nici zana nici fotomodel. Ceea ce ar trebui ar fi ca toti sa recunoasca faptul ca fiecare are un defect si sa nu ne credem superiori fata de ceilalti.Pacat ca unii imbatranesc dar degeaba..Apropo de garsoniera faptul ca e mica nu ar trebui sa va deranjeze pentru ca veniti cu un anumit scop si nu ca designer de interior desi recunosc ca baia e un pericol de alunecare daca nu sunteti atenti doar ca nu suntem la maraton:),patul mie mi se pare chiar foarte ok findca nu vreau ca clientii care vin sa plece cu vanatai in genunchi sau dureri de spate numai pentru faptu ca unii s-au obisnuit cu pat de jumatate de metru.=))Masina de spalat?ce-i aia?Eu am auzit ca cel mai simplu mod de a spala rufele e de a le introduce in toaleta si de a trage apa simplu si economic. Chiar daca nu am in garsoniera masina de rufe exista la mine acasa si prosoapele la fel si lenjeriile de pat sunt curate de fiecare data.Nu ma injurati ca va faceti pacate,paaa pe data viitoare.

Link spre comentariu
Vizitator caramia
Reputație: 0

Daca esti Tania, n-am priceput de ce a fost musai sa-ti mai faci un cont. Cat despre comentarii, eu unul sunt atent la servicii (mai precis la raportul pret/ calitate) si mai putin la amanunte stupide...gen existenta sau nu a masinii de spalat ! :)Revenind, ai raspuns NUMAI observatiilor legate de "imobiliare" si de "designul interior", nu si la observatiile legate de serviciu in sine...vezi mai sus ! :) ;)

Link spre comentariu
Vizitator bacu
Reputație: 0

E buna si un pic de critica, daca e constructiva.Tania, nu te supara: eu personal am avut 3 programari, care au picat din partea ta de fiecare data, cu explicatoi ce e drept:1. ceva personal ai zis, parintii dusi la aeroport fratele care era sa te prinda etc2. Ti-a venit ciclul intre timp... Tin minte dp forum ca at nu am fost singurul.3. Gripa de sezon .. asta eN-am luat-o personal, ci doar la 3 programari picate, am abandonat.

Link spre comentariu
Daca esti Tania' date=' n-am priceput de ce a fost musai sa-ti mai faci un cont. Cat despre comentarii, eu unul sunt atent la servicii (mai precis la raportul pret/ calitate) si mai putin la amanunte stupide...gen existenta sau nu a masinii de spalat ! :)Revenind, ai raspuns NUMAI observatiilor legate de "imobiliare" si de "designul interior", nu si la observatiile legate de serviciu in sine...vezi mai sus ! :) :D[/quote']imi pare rau ca masina de spalat a ajuns subiect de discutii;totusi problema spalatii prosoapelor din punctul meu de vedere este ... care este; era un detaliu; oricum nu asta era ideea principala a review-ului meu;MA REPET: ca si concluzie finala: TANIA MERITA! RECOMANDARE POZITIVA; dar nu e de nota 11 ...cum era prezentata
Link spre comentariu
Bun venit' date=' Tania.Daca tot ai dat-o-ntr-ale internet-ului, comunitatea iubaretilor de aici te-am ruga sa postezi vreo 2-3 poze cu tine, cred ca vorbesc in numele tuturor, rugandu-te :)Pentru propria-ti intimitate, recomand ca in poze sa nu se vada chipul - daca ai astfel de poze, daca nu, le poti modifica stergand chipul in Paint-ul de Windows.Multumim anticipat! :D[/quote']Revin cu quote-ul de mai sus, Tania - asa s-ar rezolva multe din discutiile aparute peste noapte.
Link spre comentariu
Vizitator caramia
Reputație: 0

@cristiborcea: ai dreptate in ceea ce priveste igiena, n-ai in ceea ce priveste existenta sau nu a obiectului respectiv...consider subiectul inchis !@chad: un pic de coaie, ce naiba....implori o prostituata ! daca esti curios, plateste-o ! sunt suficient de clare descrierile celor care au vizitat-o pentru a-ti face o idee !

Link spre comentariu

Sincer sa va spun daca stiam unde se va ajunge nici o clipa nu m-as fi gandit sa intru pe acest forum sa comunic cu voi, dar vreau sa va anunt ca de acum inainte puteti scrie ceea ce vreti ca eu una nu ma voi mai uita findca oricat de mult as incerca pe toti nu va pot impaca,voi aveti impresia ca chiar toata lumea care vine la mine trebuie sa plece cu urechile aplaudand de placere. La asa ceva nu ma pot astepta findca nu se va intampla.Va doresc sarbatori fericite si numai bine.


Revin cu quote-ul de mai sus' date=' Tania - asa s-ar rezolva multe din discutiile aparute peste noapte.[/quote']Imi pare rau, poze nu imi pun, fara nici o suparare.
  • Minus 1
Link spre comentariu

raman la parerea ca nu e bine sa fie si fetitele pe forum; asta ca 1 la mana; si 2 la mana sa accepte criticile de orice fel (mai putin cele suspectabile de rea-vointa, anti-reclama), in nici un caz sa ne certe pe cei care facem recenzii pentru ca ne-am permis sa nu scriem ca fetele in discutie sunt de nota 11,5 spre 12 pe o scara de la 1 la 10;

Link spre comentariu
Vizitator Baicoi
Reputație: 0
pe toti nu va pot impaca' date='voi aveti impresia ca chiar toata lumea care vine la mine trebuie sa plece cu urechile aplaudand de placere. [/quote']Nu avem impresia ci pt. asta platim.Nu ne poti impaca pe toti, dar banii ii iei la toti, asa-i?In rest sunt de acord cu cristiborcea, se pare insa ca atita timp cat anunturile curvelor aduc bani le va fi permis sa se "implice" (=amestece) in discutii.
Link spre comentariu

Eu sincer nu am dat foarte mare atentie acestui topic desore Tania, dar am ajuns printr-o recomandare directa la ea. Desi am incercat o programare intr-o zi pe la 12, nu mai avea liber in acea zi, asa ca am resunat dupa 2 zile pe la 11 sa fiu sigur. Am fost primit in jur de ora 13.30 cu telefon din partea ei pt confirmare, ceea ce mi s-a parut destul de profi. Locatia a fost descrisa, nu sunt reprosuri pt ca nu e nimic spectaculos dar e curat si decent. Atata doar ca in baie e apa pe jos si nu primesti slapi, dar am trecut peste.Domnisoara e foarte vioaie, glumeata si dezinvolta, stie cum sa te introduca in atmosfera. Ca si aspect la prima vedere este bine peste media de pe piata, cu un zambet dragut cu usoara strunga, foarte haios. Costumatia de primire a fost si ea de efect ca si un plus fata de alte colege care te primesc in slapi si tricou.Am intrat in problema dupa un dus, al meu, si treaba s-a desfasurat foarte firesc, cu FK de calitate, imbratisari si tandreturi. Trecut apoi la un oral neprotejat foarte ok dar relativ scurt, e drept ca nici eu nu am insistat sa fie mai lung. Apoi pus plastic si girl on top. Miscare foarte buna, pasiune multa si apropiere extrem de placuta. Pielea este foarte fina si catifelata, placuta la atingere si fara urme de celulita sau grasime in exces. Numai buna de prins si pus in pozitia optima. Am schimbat pozitii si pana la urma am ajuns si la un anal placut si firesc. Schimbat pozitii la anal, totul fara vreo dificultate sau impresia de neplacere din partea ei. FK intre timp la greu. Chimie buna intre noi. Domnisoara este foarte placut dimensionata in ambele orificii, in sensul ca relativ ingusta, ceea ce poate duce la "prinderea" cauciucului inauntru. Deci atentie, probabil si in functie de cat de fix este pe soldat, eu nu ma laud ;)Intr-un final am hotarat sa finalizam si am lasat la un oral de incheiere, cu finalizare orala placuta. Atata doar ca s-a utilizat putin prea mult de mana, dar la rugamintea mea a fost reglementata si aceasta problema.Note:Oral: 9Normal: 9Anal: 10GFE: 10Atmosfera: 9 (verifica permanent daca nu cumva iese soldatul din balonas)Per total este una din cele mai bune experiente de pe piata clujeana, din cate am avut placerea sa experimentez. Eu zic ca merita, chiar daca tariful este de 200, cel putin la mine, pt ca ofera servicii complete in conditii decente si cu un aspect fizic placut, nu de 35-40 ani. Afirm asta pt ca in ultima vreme, cam din decembrie incoace, am facut un tur de forta pe la doamnele din cluj, si nu numai, in vederea realizarii unei imagini de ansamblu pentru eventuali doritori care, asa cum eram si eu, nu aveau nicio sansa sa treaca dincolo de saloanele de masaj clasice cu reclama in ziar. Am tras niste concluzii bune si, dupa ce imi voi finaliza turul, voi ajunge poate si la un clasament.Succes.

Link spre comentariu
  • Telefon: a_l_e_x69
  • Oras:Cluj
  • Telefon: a_l_e_x69
  • Oras:Cluj

In urma cu cateva luni prin (noiembrie) am avut placerea de a ma infrupta si eu din aceasta domnita si ca urmare am ramas placut impresionat de ea asa ca va impartasesc experienta mea.Dameza o domnisoara destul de atractiva incat sa iti trezeasca anumite interese foarte sociabila si comunicativa.Am sunat la nr de tel care apare aici pe forum am avut o discutie placuta cu domnisoara dar nu am facut programare din cauza programului meu destul de imprevizibil promitand ca revin cu un tel pentru programare. Zis si facut a doua zi o sun dupamsa si imi zice ca ma poate primi in aceeasi zi (la interval de 1 ora) numai ca nu era la locatie iar eu m-am oferit sa o recuperez din oras lucru intamplat de altfel dupa care ne-am indreptat spre locatie.Locatia undeva in zona industriala (str. Fabrici cred ca e ) intr-un bloc de fost camin de nefamilisti. Urcand la etaj am intrat intr-o garsoniera mica amenajata cat de cat si ne-am asezat pe pat la o tigare si la un pahar de vorba. In timpul discutiei am stabilit ce anume vreau adica O+N+A dupa care am fost intrebat daca vreau sa fac dus fapt ce nu sa intamplat ( facusem dus inainte sa vin si ea fiind de acord cu asta) acestea fiind stablite am trecut la descinderea propriuzisa unde domnisoara a inceput printr-un oral (neprotejat) facut cu pasiune si cu devotament incercand un DT nereusit din pacate desi imi doream asta. In continuarea ostilitatilor am trecut la un lady on top cu caciulita ( dameza cu spatele) unde domnisoara imi arunca niste priviri f perverse am trecut la pozitia capra unde am avut parte de o priveliste a posteriolului ei impunator si de un anal facut parca chiar cu placere si cu gemete de placere (false sau nu) motivante de altfel, dupa care am trecut din nou la pusilica ei epilata si curata dar nu inainte de a schimba prezervativul.Toate bune si frumoase o atmosfera placuta putin cam frigut pt ca inainte de a ajunge era geamul deschis lucru care a influentat putin si orgasmul meu lasandu-se asteptat pana in momentul in care am luat eu problema in mana iar dameza se pisicea pe langa mine jucanduse cu bilutele si cu anusul meu mangaieri si atingeri sezuale, intrebandu-ma ce doresc sa faca la care eu i-am raspuns ca doar sa contiuie. Dupa cateva minute bune de altfel am avut parte de o ejaculare in gurita ei acesta fiind dorinta mea stabilta de la inceput dupa care dameza a dat fuguta la baie a decarat continutul pretios si a revenit masand usor soltatul care si-ar mai fi dorit unele atingeri ale limbutzei ei dar nu am cerut acest lucru.Dupa consumarea actului in sine am mai stat la o tigare am trecut pe la dus unde da intr-adevar in baie e o problema cu apa pe jos dupa care am revenit si am mai aprins o tigare privind frumosul ei corp gol.Pe mine ma incatntat dameza mi-am promis sa revin la dansa ( nu am mai apucat inca) deci recomand desi pretul platit 200 lei platiti la final este un pic mare dar merita. Ulterior am mai vb cu ea la tel incercand sa imi fac timp pentru o vizita iar din discutii mi-a comunicat ca nu ofera servici separat doar gama complecta la pretul mai sus stabilit. Ca si timp petrecut impreuna dor to dor 1.20 ore deci nu a stat cu ochii pe ceas.Ce mi-asi fi dorit mai mult si Tania daca citesti poate iei masuri este putina muzica, un DT si o costumatie sexy care amm inteles ca o detine dar venind din oras nu a mai apucat sa o imbrace... poate data viitoare). De asemenea poate ar avea de castigat daca ar oferi si servicii separat.NOTEOral 9 ( daca reusea un DT era 10 cu stelute)Normal 9 Anal 10GFE 10In concluzie fiind primul post si prima experienta la dameze sper ca am cuprins toate aspectele necesare unui review cat de cat iar daca nu o sa aduc complectarile necesare comform obs. voastre.

Link spre comentariu
  • Telefon: a_l_e_x69
  • Oras:Cluj
  • Telefon: a_l_e_x69
  • Oras:Cluj
Salut' date=' o intrebare: cate finalizari se pot face pt suma de 200, una sau doua? Multumesc[/quote']eu am avut parte de una dar nu cred ca e limita, cel mai bine ii pui o intrebare
Link spre comentariu

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Incep acest post prin a-i multumi lui MOCU pentru recenzia frumoasa, exacta si pentru a-l felicita pentru atentia la detalii de care a dat dovada. +1 Am vizitat-o pe domnisoara dar dupa recenzia lui Mocu nu stiu ce noutati as mai putea spune. Dupa convorbirea telefonica am stabilit ora si am mers la locatie... o garsoniera draguta. M-am prezentat cu un trandafir de care Tania a fost foarte incantata. Mi-a deschis usa imbracata sexy, cu parul desfacut. Este frumoasa la chip, zambitoare si cu un corp frumos. Atuul ei este funduletul care este foarte apetisant. Tania este sociabila un pic "trasnita" si stie sa te introduca in atmosfera. Ca prestatie este extraordinara. GFE, preludiu, un oral neprotejat executat cu atentie si placere cred eu. Ceea ce m-a inebunit pe mine la oral a fost buzele ei senzule in timp ce face oralul.... o priveliste de neuitat. La normal tipa e super. La al doua finalizare am renuntat pentu ca nu mai era timp. Timp de 20 minute am povestit cu ea goi fiind,s-a cuibarit in bratele mele... este "lipiceoasa". Ce mai pot sa zic este ca Tania este " o dulceata de fata" Am achitat 200 lei si am plecat multumit. Oral 9 ( daca facea deepthroat era cu 10+)Normal 10GFE 10 Recomand. Eu o sa o mai caut.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...