Sari la conținut

Office dirty - țeapă mare 0730484208 0730.484.208


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai noroace baieti si fete, iata ca m-am hotarat sa fac si eu prima recenzie.

 

Am vizitat fetele care se afla in spatele acestui anunt, au locatie undeva pe Strada Verzisori (zona Tineretului).

 

Am ajuns in zona cu taxi, indicatiile au fost OK, m-a lasat la 20 de metri.

 

Locatia e o casa cu etaj, renovata. Comic, asa stau lucrurile si cu serviciile fetelor, afara gardul, inauntru leopardul. 

 

Sunt doua brunete la circa 1.60 fara tocuri, destul de slim, aparent bine intentionate, dupa ce am platit lucrurile s-au schimbat.

 

Am facut un dus pentru igienizare si am revenit in camera. De aici, a inceput sa traga de timp. Ca trebuie sa faca si ea un dush. OK zic, fa si tu un dush ca nu o fi gaura in cer. 

 

A revenit in camera si a continuat sa traga de timp, a mai iesit de doua ori, ba o sugea, ba iesea din camera. Deja incepusem sa imi fac griji, dar eram acolo sa fut, nu sa stau la calcule de timp. Cand a revenit i-am amintit ce am discutat ca si conditii (servicii, bani) ocazie cu care a sarit ca si fripta, ca ea nu face doua finalizari (desi a fost primul lucru pe care l-am discutat prima data atunci cand am sunat).

 

Banii fiind dati am zis ca nu are rost sa plec de acolo cu glontul pe teava, asa ca am reusit o finalizare in prezervativ, normal, dar cu mari dificultati/obstructionari (s-a miscat, s-a tras intr-o parte, s-a vaitat). De schimbat pozitii nu poate fi vorba, oricum e pusa pe luat bani si inselat cleintii.

 

Din partea mea un mesaj: SA-MI S**I P**A nesimtito, dar pardon, ai facut-o deja.

 

In niciun caz nu mai revin, nici macar gratis. Amenda 150 lei.

 

Ca sa dau niste note:

- locatia: o casa veche, renovata la exterior/interior, aspect 9

- Corp: 8

- Față: 8

- GFE: 4

- Oral: 5 (se ajuta de mana la greu)

- Normal: 5 (am reusit sa finalizez)

- Anal: nu cred ca face si nici nu am intrebat

 

Concluzia mea: ȚEAPĂ

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...