Sari la conținut

Daca iti doresti o bruneta care sa te duca pe culmile fanteziei, suna-ma si nu vei regreta! Doar deplasari !


Postări Recomandate

 

Pai veziti de treaba ta , niciodata nu vei fi clientul meu  ;)

 

ca si cum tu ai discernamant, ai putere de selectare si ai optiuni de alegere, atunci cand raspunzi la telefon~!!!  :laugh2

 

stai linisitita...ca tu nu esti nici pe departe ce incerci sa arati aici si ce doresti sa pari a fi. ;)

 

acu' putin timp cereai 250 pe ora....ti s-a urcat valoarea intre timp? sau echipa a decis ca e vara si merge mai mult???  :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mie imi creste valoare cand vreau EU si nu cand vor labarii si contabilii forumului. Te obsedeaza grav aceasta femeie, este?!? Mori de nervi ca nu pica in plasa ta, nu?!?! Se vede...

 

Canta la alta masa si lasa femeia in pace...vorbesti mult si NU spui nimic.

Link spre comentariu

Nu poate sa-si vada de treaba lui...il omoara ca habar nu are care este treaba cu tine si nu intelege de ce nu-l vrei drept contabil... :slap2

 

sorina, am incercat sa-ti mai spun printre randuri si cu alta ocazie...ca nu ai invatat nimic in atata timp. habar nu ai despre ce este vorba aici, dar macani nestingherita si nesolicitata. ai devenit tu avocatul pestilor din constanta cumva...si nu stiu eu??? documenteaza-te un pic inainte sa-ti arunci cu parerile in stanga si-n dreapta!!!

 

https://nimfomane.com/forum/topic/37291-roxana-%E3%83%84-0736677703-0727196630-%E2%9A%93-400-leiora/page-2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

ma obsedeaza cum persoane care nu au nici cea mai mica treaba, nici cea mai mica informatie...doresc neaparat sa etaleze cat de importante si inteligente sunt~!!!

Uite ce e dragul meu , stai in banca ta . Nu am fost niciodata la 250 lei/h , 250/fin poate vrei sa zici dar trecem peste. Te rog frumos sa nu ma mai deranjezi prin comentarile tale inutile la adresa mea . M-am intalnit cu 2 barbati de pe acest forum pana acum si aman2 au fost incantati de mine ! Asa ca nu m-ai deranja inutil . Sa ai o seara frumoasa si bafta la laba in continuare :)))  te-am pupat .

Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Mie imi creste valoare cand vreau EU si nu cand vor labarii si contabilii forumului. Te obsedeaza grav aceasta femeie, este?!? Mori de nervi ca nu pica in plasa ta, nu?!?! Se vede...

 

Canta la alta masa si lasa femeia in pace...vorbesti mult si NU spui nimic.

Multumesc pentru sustinere Sorina , te pup ! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pai veziti de treaba ta , niciodata nu vei fi clientul meu ;)

 

ba da ce plina de tine mai esti, oricum daca te suna si vine te fute nu ai de unde sa stii ca e el, asta daca nu cumva il cunosti deja si ai vreo problema cu el

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

ba da ce plina de tine mai esti, oricum daca te suna si vine te fute nu ai de unde sa stii ca e el, asta daca nu cumva il cunosti deja si ai vreo problema cu el

Ce zici daca te-ai lua de mana cu el si v-ati plimba putin ? ;) Nu v-a veni sa ma futa ca i se rupe sufletu sa sparga pusculita , iar eu nu primesc marunt !

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Stop.. una peste alta draga domnisoara nu avem nici o recenzie din partea unuia sau uneia la care dvs draga ati fost in deplasare

deci si prin urmare no comment PS: am vb frumos sa nu o dam in altele smechereste sau cine stie ce

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ce zici daca te-ai lua de mana cu el si v-ati plimba putin ? ;) Nu v-a veni sa ma futa ca i se rupe sufletu sa sparga pusculita , iar eu nu primesc marunt !

nu imi vine sa cred pai mami tu nu ai o recenzie si zici ca ai avut 2 clientii cine erau aia Iron Man si cu Capitanul America :laugh2 :laugh2 :laugh2

daca aveai clientii cum spui mai sus nu mai postai aici 3 postari pe zi :laugh2 :laugh2 :laugh2  e pisicut prea indulgent genul asta de fete ai al doilea cont platesti sa postezi si verificare prin web sa vedem atunci realitatea

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...