Sari la conținut

Eva bruneta lasciva Piata Muncii 0727607699


Vizitator evasexy24

Postări Recomandate

  • Oras:în a patra zi dã week-end
  • Oras:în a patra zi dã week-end

zoro nu si-a bagat sabia-n cur ca tine poponar degenerat 

nu fi trist ca nu te-am lasat sa dai cu limba unde mi-am bagat eu pula :(

nu mai mureai prost daca te lasam :)

Link spre comentariu
  • Oras:Wasluy
  • Oras:Wasluy

nu fi trist ca nu te-am lasat sa dai cu limba unde mi-am bagat eu pula :(

nu mai mureai prost daca te lasam :)

tu ti-ai bagat pula doar la mata-n pizda cand era moarta de beata si credeai ca-l futi in gura pe tactu

Link spre comentariu
  • Oras:în a patra zi dã week-end
  • Oras:în a patra zi dã week-end

tu ti-ai bagat pula doar la mata-n pizda cand era moarta de beata si credeai ca-l futi in gura pe tactu

iar treci la mama? o simpatizezi asa mult ca e la menopauza? :) nu mai lingi pe stop? =))))

 

ba, imi mai bat pula de tine oriunde si oricand. dar daca o iei iar cu mame, ma pis pe mormantu' ma-tii de sclav. hai, te-am lasat in lumea ta.

Link spre comentariu
  • Oras:Wasluy
  • Oras:Wasluy

iar treci la mama? o simpatizezi asa mult ca e la menopauza? :) nu mai lingi pe stop? =))))

 

ba, imi mai bat pula de tine oriunde si oricand. dar daca o iei iar cu mame, ma pis pe mormantu' ma-tii de sclav. hai, te-am lasat in lumea ta.

sa vezi ce te cearta mata diseara cand ajungi acasa ca nu-i mai dau nimic de mancare sa v-aduca

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Hodirogule , Imi permit sa te contrazic . Maestrul Cidered are gusturi fine . De multe ori m-am orientat dupa recenziiile lui si nu mi-a parut rau . Nu intotdeauna gusturile au coincis 100% , dar in majoritatea cazurilor . Nu il cunosc personal , doar il respect pt pertinenta opiniilor .

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Gusturile fine ale lui X nu coincid cu gusturile fine ale lui Y. În cazul tău Pupparo, a coincis în majoritatea cazurilor dar nimeni nu are exclusivitatea bunului gust.

Dar ... să revenim la recenzii!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Hodirogule , Imi permit sa te contrazic . Maestrul Cidered are gusturi fine . De multe ori m-am orientat dupa recenziiile lui si nu mi-a parut rau . Nu intotdeauna gusturile au coincis 100% , dar in majoritatea cazurilor . Nu il cunosc personal , doar il respect pt pertinenta opiniilor .

 

Recunosc, și eu am observat că ceea ce scrie Codered tinde să se apropie de percepția mea. Asta arată că a întâlnit ceva femei la viața lui și nu se mulțumește cu orice. Dincolo de gusturi (mie, de exemplu nu-mi plac în mod deosebit femeile skinny), chiar consider recenziile lui utile și știu destul de clar (în proporție de 90%) ce găsesc dacă mă duc acolo. Ceea ce e mare lucru.

Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Vai de noi  nici nu mi-am dat seama ca asa deodata forumul asta este plin de elitisti si preacunoscatori in ale curvasarelii.

Ne scuzati pe noi agaricii de rand ca va incurcam cu recenziile noastre pe voi maestri  in ale comentariilor :)

Mesaj doar pentru baietii de baieti ... nu pentru oricine

Am terminat ca daca mai continui ma baga Eva in dezordine totala :)

  • Like 2
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:friends
  • Oras:friends

E o vorba din popou,pardon,r:gusturile fine cu buzunarul gros se tine.Puneti voi ghilimelele ca eu n-am.Cand te spargi in figuri ca tie nu-ti place decat vinul la trei sferturi nu la carafa, mie imi spui ca esti un fitos cu ceva bani.La femei la fel.Doar ca totusi pe femei nu le poti arunca la chiuveta daca nu-ti plac.Sa spui despre o fata ca Eva ca are colacei confirma perceptia individului fata de breasla, perceptie pe care o afiseaza de cate ori are ocazia.In plus,cica,individului uneori ii mai place si cate un trans.Gusturi fine?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator evasexy24
Reputație: 0

Baieti, dupa cum ati obervat am incercat sa fiu o prezenta discreta aici si nu am intervenit in dispute, nu mi- am dat cu parerea si nu am urecheat pe nimeni, desi uneori era cazul.

Va rog si pe cei care ati fost la mine si incercati sa imi tineti partea si pe ceilalti sa va opriti din a umple pagini cu pareri unii despre ceilalti

Daca totusi vreti sa disputati obiectivitatea lui codered sau a altor membrii, sa deschideti un thread la discutii generale.

Acolo din ce am vazut se poate scrie orice, inclusiv metode de sinucidere

As aprecia daca mi-ati respecta dorinta.

Va multumesc anticipat

  • Like 48
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...