Sari la conținut

Eva bruneta lasciva Piata Muncii 0727607699


Vizitator evasexy24

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sa-mi bag pw-la in ma-ta.  Nu te mai baga in seama cu iubita mea labagiule.

 

 

Sa ma pish pe tine de zdreanta cu franjuri , eu ma bag in seama cu EVA ? !

Bai avortonule , o stiu pe Eva de mai inainte sa te cace mata fraierica .

Iubita Ta !!!! Fute-mas in norocul tau de sarac , visezi la fete ca EVA , !!!

Imi d-ai tu mie cu minus !!! Prostovanul naibi ce esti !

 

 

Scuze Eva ca scriu asa urat pe topik-ul tau , este prima oara cand fac asa ceva de cand sunt pe site ,,,,,

Daca poti , ti-as ramane dator , potoleste-l pe prostovanul ala retardat !!

 

Te pupic , cu urmatoarea ocazie ma spal de pacate cu un cadou frumos !!!

La multi ani !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Am

Trăit sa o văd si pe asta sa mor !!!! Se cearta unu de zice ca e iubitul ei ... Ahahaha Eva nu are iubit are iubiți ;)

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

De ce va balacariti pe topicul fetei? Nu s-a certat cu nimeni, si-a vazut de treaba ei. Nu va inteleg.

Sarbatori fericite!

Craciun binecuvantat!

Ca sa intelegi e dificil.el serafin si koko1 sunt acelasi.Zerrcore pare ca sugereaza ironic faptul.A trait sa vada ca un iubit devine mai multi hateri.el serafin cauta special un post koko pe topic Eva ,din zecile de posturi koko1 de pe site.Se afirma ca iubit pe site,in loc sa-l ia la pula in privat mesagerie sau fata in fata.Koko sare imediat,in ajun de Craciun,ochiu geana pe site,ca e femeia lui.Koko sau el serafin ii face scandal Evei pe topic si ii aminteste ca vrea sa fie iubitul ei,cu sau fara voia ei.Necunoscute sunt caile dementei.Btw,Jos palaria pentru Zerrcore,a real man.Gaborii care citesc siteul sa aiba grija sa n-o dea koko in violenta ðŸ˜.Craciun in pace ,binecuvantat de Domnu!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Craciun binecuvantat!

Ca sa intelegi e dificil.el serafin si koko1 sunt acelasi.Zerrcore pare ca sugereaza ironic faptul.A trait sa vada ca un iubit devine mai multi hateri.el serafin cauta special un post koko pe topic Eva ,din zecile de posturi koko1 de pe site.Se afirma ca iubit pe site,in loc sa-l ia la pula in privat mesagerie sau fata in fata.Koko sare imediat,in ajun de Craciun,ochiu geana pe site,ca e femeia lui.Koko sau el serafin ii face scandal Evei pe topic si ii aminteste ca vrea sa fie iubitul ei,cu sau fara voia ei.Necunoscute sunt caile dementei.Btw,Jos palaria pentru Zerrcore,a real man.Gaborii care citesc siteul sa aiba grija sa n-o dea koko in violenta .Craciun in pace ,binecuvantat de Domnu!

 

Total gresit @protector , urmareste recenziile mele sau tot parcursul meu pe site-ul acesta , nu am vorbit urat nicaieri , la nimeni , o sa vezi ca interactiunea mea cu saracul ala prostovan este zero .

Nu pot sa-mi dau seama cum ai putut trage concluziile acestea , chiar crezi ca am timp de d-astea .

Daca stai sa cauti poti observa ca prostovanul ala (Serafin ) mi-a dat cu minus si pe la alte fete , spre exemplu la Antonia Vogue , daca ma i-au dupa intuitia ta ar insemna ca si Antonia e tot a mea !!!

Va rog frumos , cu tot respectul , nu mai face-ti afirmatii gratuite !!

Craciun fericit si tie !!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Si daca tot a revenit...zic sa o vizitez...nu de alta dar fata este una din preferatele mele si am zis sa merg sa ii verific tatuajul acela frumos de pe spate sa vad daca  s-a deteriorat.

In fine...programare...respectata de ambele parti...hop.. top la usa...si ce sa vezi...."lasciva" ma abordeaza imediat ce ii trec pragul...ma i a in brate ...ma pupa de mama focului...yo care nu prea ma pup cu fetele asa( mai ales dupa un CIM de la colegul de dinaintea mea)...dar pe asta mica nu pot sa o refuz, Ne povestim noi istoria recenta, ma bag la dus si incepem nebunia....."lasciveala" maxima...pupaturi si pe colo si pe colo...mangaieri...oral(protejat) bun....normal beton...ce sa mai...destrabalare totala....primul nr al ei...al doi lea al meu...cica asa ne fu' vorba...ma trag iarasi intr-o apa si ma intorc la canapea sa ne mai povestim putin si sa ne confruntam gusturile muzicale via Youtube..( fara "sa stieee" ca nu halesc).

Din vorba in vorba...ne apucam iar de treaba...yo la comanda...si dai cu d'alea si cu d'alea si orale...normale...orale..normale...de mi s-au 'muiat' genunchii, imi trag sufletul din mers si cu dibacia dansei reusesc sa dau ochii peste , ne-am luat putin in barate, ma am dusat si mi am luat drumul drept cu amar in suflet ca tare as fi inoptat la dansa...vreo 2 luni....pana ma dadea nevasta mea la tv ca pe Elodia.

 

Una peste alta....asa ca o concluzie:

 

Locatie- 10....central...locuri de parcare, curat,,baie cu de toate..pm

Aspect- 9...este buna lasciva

Igiena- 10...

Oral-8,5...bun dar il face protejat si nu face CIM sau COF 

Normal- 10...au iesit scantei mereu cand am fost la ea..

GFE---10

Halat 250 2 fin 1h

 

Acu' sa zic ca nu o recomand...nu pot...pentru mine este in top 3 de pe site.

 

Pup "lascivo"!

 

Pe voi restul....va salut!

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...