Sari la conținut

Alina 0755920641 Companie intimă


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Daca doresti sa petreci clipe de neuitat alaturi de o doamna discreta,serioasa,curata,si cu bun simt nu ezita sa ma contactezi.Doar pentru domnii cu o buna igiena,seriosi si discreti.Servicii:****,normal,dus impreuna,saruturi masaj erotic,etc.Preturi:250Ron/ora,100Ron/30 min,180 ron/ora de masaj(cine doreste toata noaptea detalii la telefon )Am dreptul de a-mi selecta clientii.Detin locatie.Programarea se face cu 15-20 min inainte.Program :L-S:10-20.Tel:0743.432.720.Alina

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salutare. Astazi am reusit sa ajung si eu la Alina. Sunat dimineata la 09.40 avea tel inchis i.am lasat un mesaj daca poate sa ma primeasca la ora 10 in 10 min am primit un mesaj ca poate dar pt o finalizare ca mai are o programare, am acceptat mi.a trimis adresa prin mesaj si la 10.eram in fata blocului cei drept cu ajutorul ei. Am urcat unde ma asteptat Alina dupa usa in lenjerie intima m.a poftit in camera de tortura am vb ceva dupa care am mers la baie si inapoi in pat. Intalnirea a inceput cu un oral np cu o foarte buna atentie outelor, un picut de normal protejat cu ea deasupra si finalizarea in gurita si pe corp. In alta ordine de ideitotul a decurs foarte bine si dpmdv o sa mai revin. Ca si note nu sunt un profesor desavarsit dar cred ca un 9 pe linie este deajuns. Casi tarif am laaat 100 lei p birou fara sa aminteasca Alina nimic. Ms Alina.

  • Like 1
Link spre comentariu

Revin cu o recenzie dupa o noua vizita,alina ca servicii a ramas la fel de nota 9 din partea mea,dar frate a ce naiba miroase in casa aia de la usa m a izbit un miros de ceapa combinat cu sosete nespalate de nici nu ti vine sa te mai dezbraci.....alina fa ceva te rog in privinta asta poate tu te ai obisnuit cu mirosul,dar cand vii de afara chiar miroase urat....

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Revin cu o recenzie dupa o noua vizita,alina ca servicii a ramas la fel de nota 9 din partea mea,dar frate a ce naiba miroase in casa aia de la usa m a izbit un miros de ceapa combinat cu sosete nespalate de nici nu ti vine sa te mai dezbraci.....alina fa ceva te rog in privinta asta poate tu te ai obisnuit cu mirosul,dar cand vii de afara chiar miroase urat....

Am un apartament locuibil deci acolo stau ,nu stau in regim hotelier daca nu iti face placere nu esti obligat sa revii,ms ptr nota. Cat despre ceapa si sosete ma abtin  :rax2

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buna alina te sun de câteva zile și degeaba când poți să îmi faci și mie o programare sau cum mai pot lua legătura cu tine?

Buna, dupa cum am mai scris si mai sus imi poti lasa un mesaj si iti raspund cand nu sunt ocupata

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...