Sari la conținut

Andreea - 0763031162 (Nufaru)


Vizitator vladutz

Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Vă salut confraţi erectili, Am aterizat si eu la o ora mai nocturnă in „the nest’’ – cuibul de fluturaşi orgazmoleptici de pe str. Bumbacului, cart. Nufarul. Intra- adevar fetele s-au mutat, locaţia în spate la complex, un bloc de garsoniere, undeva parter. La telefon discutasem cu Andreea. In fapt asta era si ideea de a savura ceva epidermic cu ea. Am ajuns în cuib. Sunt trei fete, Andreea, o blondă păr scurt, sprâncene tatuate. Blonda, am recunoscut-o, e o dameză mai veche ce a activat în mai multe cuiburi de-a lungul timpului. Mai este o bruneta, păr lung, ten acneeic, cu o privire mai perversă. Fetele mi s- au cam apatice, acel aer plictisit, indiferente de mediul ambiant si de posibilii erectili dornici de niste vizite epidermice. Poate ora nu tocmai matinală sa-si fi pus amprenta pe atitudinea lor. De departe cea mai volubilă, mai deschisă a fost Andreea. Mi- a spus că pot să aleg daca vreau pe oricare. Venisem pentru ea, asa ca am ales-o. Nu cred că e foarte relevant sa vă descriu detalile legate de locaţie, ve-ţi constata la faţa locului, oricum nu prezenta un interes special pentru mine. Am decartat onorariul, am optat pentru varianta clasică de 50 lei un nr. protejat oral/normal.Tarifele cred ca le stiti 50 ron oral/ normal protejat, 80 ron oral neprotejat cu normal protejat cu CIM, 150 de ron oral/normal/ anal un nr. cu oral neprotejat sau 250 de ron cu tot tacâmul mai multe finalizari incluse. Nu aş dori să intru mult in aspecte ce ţin de „coitus descriptus’’ pentru a nu rivaliza cu marele Henry Miller celebrul scriitor de adevarate romane erotice, nu foiletoane ieftine de Sandra Brown. Am să pun accentul mai mult pe atitudinea Andreei. Foarte amabilă, receptivă, deschisă unui dialog plăcut, s-a comportat foarte drăguţ. Ca aspect e dragută, undeva la 166-167 cm, brunetă, sprancene proaspăt pensate, undeva la 65-67 kg apreciez eu, gen cam Chubby girl, pielea fină, mirosea placut, sănii lunguieti, conici cu nuri rozalii, numai buni de forat din ei, delicati la atingere incat să dezvolte simtul tactil si papilele gustative cand deguşti din ei, tatuaje pe un picior si unul mare pe spate. Mă gandeam in sine- mi ce gust au tatuajele. Andreea e draguta la fata, buze carnoase, umede, dinti albi. Mi- a placut felul in care zâmbeste si ochii mari, privindu- te oaches si patrunzator. A inceput cu un preludiu peste care eu era cam pregatit să sar, un preludiu incitant, cu saruturi bine alese in zonele erogene, gât, urechi, piept coborând subtil spre Mr. Dirk Diggler. A pus cu grijă pelerina, un oral executat corect, cu buzele, nu s- a ajutat cu mâna mai deloc, tentative de deep, a insistat cu precadere asupra organului copulator, muscându-l de câteva ori cu patos. Mă gândeam să trec la partea unei intromisuni când pe un ton autoritar gen domina mi- a spus „stai că nu am terminat !’’. Am intrebat- o dacă nu are cumva ceva bice, catuse ascunse prin sertar, m- ar fi putut ţine în lesă . A râs spunăndu- mi ca nu are tendinte gen sado- maso. M- am amuzat de fază, m- a intins pe pat inapoi şi a inceput sa se joace cu limba pe tot organul, pentru a lua apoi la un lins placut gonadele ( bilele). Le-a facut un tratament adecvat, luâdu-le in guriţa, savurandu- le, senzatie de delirium tremens. Am încercat un pussy finger apoi masand usor clito, ii placea. Pusilica epilată proaspat, fara mirousuri sicofante, nimic suspect. Coapse tari, fese puternice. Este stramta, are labii si niste nimfete frumos conturate. A pus gel, am executat doar un misionar terminat destul de repede. Ar părea usor paradoxal însă s -a simtit din partea ei un usor regret ca actul s-a terminat cam rapid. Era mult mai implicată în scena decat subsemnatul, eu am fost mai static, mai absent. Implicarea ei in act m a surprins placut. Toata scena, cu preludiu, cu oral, misonar, undeva 15 min. Oricum nu venisem special pentru nu stiu ce maraton si in fapt uneori instalatia mai da erori si se mai avariază. Oricum i -am zis ca sunt un client rentabil. Finishul în mantaua de protectie. A luat un servetel umed, a sters frumos tot. Am dat sa ma ridic de pe pat si m- a pus iaraşi pe spate, m- am intins, ma gandeam oare ce mai doreste. M- a sarutat ( nu saruta pe gură ) iarasi pe gat, pe corp s-a apropiat de ureche si mi- a soptit: mersi, acum e gata. A fost nice gestul de final. Eram descumpanit putin. În gand mă anima senzaţia să mai încerc un numar fie cu blonda, fie înca unul cu Andreea. Niste aspecte negative. Partea proasta ca nu dupa mult ce intrasem eu am auzit usa, si un confrate curvar era în locatie. Dupa ce am terminat vroiam sa folosesc baia putin. Andreea s- a scuzat, nu se putea intrucat confratele era introdus in expectativa in baie pentru a nu ne intersecta. Ăsta e un aspect negativ. Dacă fetele vor reusi sa sincronizeze mult mai bine programarile ar fi mult mai benefic pentru ele. Oricum fiind o garsonieră , lipsa spatiului, oricum cu siguranta ve-ţi avea parte de astfel de episoade, sunt inevitabile, insa aici ar trebuii ca fetele sa aibă putin tact şi sa facă in asa fel incat sa ai cateva minute pentru a reusi sa folosesti corespunzator baia, si apoi sa poti iesii linistit, dând apoi unda verde urmatorului aflat in stand by. Mi- a multumit inca odata la plecare , i -am multumit la randul meu si am parasit cuibul. Concluzii: pe aspectul de atitudine primeste credit din partea mea, volubila, comportament adecvat, deschisa la dialog, comunicativă, sexual se implică, atitudine fata de client ca si rating de tară un A+, pe viitor cred ca va avea de castigat daca va continua in acest mod. Chiar dacă face acest lucru de vreun an asa a spus ea, novice aş zice, are insă potential mare. In timp iti educi si rafinezi comportamentul si inclusiv serviciile prestate, asa cred ca premisele sunt optimiste. O defintie a infidelitatii postuleaza in felul urmator: ‚’Infidelitatea este lipsa ocaziilor favorabile.’’. Pentru mine de revenit, când se vor mai ivi niste ferestre favorabile. Vă salut şi nu uitati libi-dictonul: cu cat mai multă lubricitate cu atât mai mare suferinţa dermato- venerică. Safety 1st !!

va rog frumos sa mi spuneti ceva...daca fata bruneta descrisa de tine ca""" Mai este o bruneta, păr lung, ten acneeic, cu o privire mai perversă""" MAI PRESTEAZA IN ORADEA! multumesc anticipat

Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea

Multumesc "sosoboso" si eu ma bucur ca te-am revazut :*  .Cand ai timp poti sa faci o recenzie avand in vedere faptul ca acesta e un forum pentru recenzii si datorita lui m-ai regasit :P :*

 

"eugenio6666"  fosta mea colega nu mai activeaza din cate stiu eu ...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...