Sari la conținut

Andreea - 0763031162 (Nufaru)


Vizitator vladutz

Postări Recomandate

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Am ajuns si eu in sfarsit pe la Andreea saptamana trecuta. Am sunat`o pe la ora 22 si mi`a raspuns din prima, am stabilit ca ajung in 20 de minute. Cartier  Nufarul, Strada Bumbacului. Gasit locatia relativ usor. 

Intru in garsoniera si ma intampina un chip frumos si dulce si anume d`soara Andreea.Pentru inceput am zis OK e de bine :) .

 

Am stat putin de vorba, este foarte vorbareata, din pacate pentru ea ( spun din pacate pentru ca pune la inima sau suflet ) era putin nervoasa pe unu ,dar i-a trecut repede. Am optat pentru un OP+NP+FK - lasat banii.

 

S-a scuzat si a plecat sa isi faca un dus. Cand s-a dezbracat Ok`ul meu s-a transformat in WOW. Sani frumosi, obraznici, fermi, epilata complet, fundulet foarte frumos. Ce sa mai in gandul meu Andreea chiar isi merita locul. 

 

 

Dupa ce am trecut si eu pe la dus am intrat in camera si a inceput actiunea. Am inceput sa ne sarutam si imediat s-a asezat la mine in brate. Dupa cateva minute de sarutari patimase i-am zis ca as vrea sa facem un 69. Cred ca abia astepta ca in cateva secunde era deja montat prezervativul. M-am asezat pe spate ea peste mine si de aici am inceput treaba, si eu si ea. Apoi am trecut la un lady on top unde din pacate spre nesimtirea mea am lasat`o pe ea sa faca toata treaba. La cat de nf eram am terminat destul de repede dar promit ca data viitoare o sa incerc sa ma prezint mai bine. 

 

Dupa ce am terminat m-am reimprospatat m-am imbracat, am mai stat de vorba putin. mai un sarut si dus am fost cu promisiunea de a reveni daca ma mai primeste bineinteles :) 

 

 

NOTE: 

 

Locatie 9+ - garsoniera cocheta, frumos aranjata, la dus totul a fost ok, Geluri de dus cat sa ai de unde alege, apa de gura, prosop curat si MOV ( chiar imi place mov )

Aspect 9 as da pentru corp iar 9+ pentru fundulet si lady parts. Este o dulce si mai are si 2 tatuaje.

Igiena 10 

OP 9 - foarte bun cu atentie unde trebuie :) stie ea ce stie

NP - 9 + + ( asta e un -10 ) . Punctele forte - lady parts destul de stramta mi`a placut. Ce mi-a placut iarasi mult a fost faptul ca am simtit de cateva ori contractiile muschilor vaginali. 

GFE 10 - aici intra si FK iar atitudinea ei a fost superba. este o adevarata AMANTA. 

 

Halatul - 130 lei OP+NP+FK...nu stiu cat timp am petrecut la ea dar niciodata nu s-a uitat la ceas si nici telefonul nu a sunat. 

 

Concluzie - E de REVENIT. Mie mi-a placut mult de tot.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare,

 

Am fost pe la Andreea acu 3 saptamani si abia azi am gasit putin sa fac recenzia.

 

Am sunat-o pe Andrea in jur de 10 seara si am stabilit sa ne intalnim in circa 15 min. La telefon are o voce placuta, prietenoasa... parca te invita la ea :) Locatia este pe strada Bumbacului, relativ usor de gasit, o garsoniera bine aranjata si curata.

 

Andreea este o domnisoara tanara cu aspect fizic placut ce se face foarte usor placuta. Fiind incanta de ce am gasit am hotarat sa stau 1h pentru 2 numere. Dupa cateva minute de stat la povesti am mers fiecare la dus.

 

Dupa ce a iesit din dus am inceput actiunea, am sarutat-o pe tot corpul. Igiena este impecabila si pasarica este un deliciu. Nu mai imi venea sa termin cu servitul. Avand feet fetish, Andreea mi-a permis sa ma dezlantui cu picioarele ei... niste minunatii. Are un tatuaj interesant pe picior ce m-a excitat la culme. Dupa ce am servit-o la propriu am tercut la 69 pana am simtit ca urmeaza sa explodez. Oralul executat superb, cu atentie zonelor adiacente + deep. Am finalizat pe fata ei cu un orgasm de zile mari.

Dupa primul numar ne-am improspatat si am luat o pauza pentru numarul 2. Fiind tarziu si obosit nu am reusit sa mai ajung la tura a doua asa ca am decis sa "call it a night" si ma revansez data viitoare.

 

Note :

 

Locatia : 10/10 - Garsoniera bine aranjata si curata

Aspect fizic : 8/10 - Sanii cam mici + mie nu mi-a placut in mod deosebit la fata

GFE :  10/10 - Se face placuta, comunicativa, prietenoasa

Oral : 9/10 - Superb

Normal : N/A

Igiena : 10/10 - curata, epilata complet, pasarica si corpul gustoase si miros frumos

Halatul : 200 RON - AM stat aprox 45 min, dar am vrut eu sa plec mai repede, nu m-am simtit deloc grabit

 

Cu siguranta de revenit/recomandat !

 

Recomandari pentru Andreea

- Fiind o fata frumoasa si cu experienta, cred ca merita explorarea diverselor fetish-uri ale clientilor, eventual role play + diverse scenarii  (feet fetish, dominare, BDSM ,etc)

- trebuie  sa permiti analingus pasiv, e pacat de fundulet sa nu fie venerat :)

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare confrati

Am revenit si eu la datorie si as vrea sa fac o recenzie  acestei caprioare, dasi nu ar mai fi nimic de adaugat la cele spuse de antevorbitorii mei. Programare respectata, locatie curata,geluri de dus, prosop curat etc. Fata e foarte  draguta, amabila, are initiativa, te face sa te simti bine. Fiind obosit de pe drum am optat doar pentru ON+NP.

Locatie 10

Aspect 9

ON 10 atenta la detalii,deep

NP 10 un lady on top cu miscari lascive

Igiena 10

Halatul 120 as fi lasat mai mult dar nu am mai avut cash si cu cardul nu se poate

Concluzie , de revenit si de recomandat

Spor

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea

Mulțumesc frumos pentru recenzii  :kiss3  :kiss3  :kiss3

 

Având în vedere faptul că unii dintre voi m-ați întrebat dacă ofer și anal doresc să vă lămuresc :D

 

Da se poate si anal doar protejat dacă:

- sunteți cel puțin la a 2-a vizită;

- nu doriți să folosiți degetele :P;

- în momentul în care mă contactați pentru o programare îmi specificați dorința pentru un all inclusive;

- sunt de acord cu dimensiunea instrumentului  :blushing2 ;

- se poate doar o finalizare și costă extra 150 RON;

- nu ofer doar anal .... în concluzie trebuie să optați și pentru OP/ON + NP

 

Sunt novice în privința sexului anal astfel dacă doriți ceva ieșit din comun eu nu sunt persoana potrivită :( 

Dacă aveți alte nelămuriri nu ezitați să mă contactați :D

 

Vă doresc o zi cât mai plăcută în continuare!   :kiss3  :kiss3  :kiss3

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Iar fac recenzie...

multumesc Andreea pt timpul minunat petrecut cu tine, si finalizarea pe masura.

locatie -10

gagica -10

finalizare -10 (CIM)

Timp petrecut - vreo 45 de minute

De recomandat - din nou DA ! Desi as pastra-o numa pt mine

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

     Confirm si eu relatarile antevorbitorilor. Vizita mea la Andreea a fost in general placuta.Totul acceptabil ca ambianta : curatenia , faianta , dusul , prosopul , gelul de dus , etc.

      Fetita este politicoasa , conversatia relativ elevata , atitudinea  multumitoare. Fizic acceptabil , inaltuta , putin supraponderala (oare sunt prea exigent?) , sani nu foarte mari  dar destul de fermi (dealtfel eu prefer asa ),  mai mult decat draguta la fata , iar buzele de nota 11 ( de sarutat neaparat )

      Felatia excelenta precum si finalizarea orala .Nu se grabeste , munceste rabdator si

sistematic.Normalul as spune bun , implicata , da senzatia ca-i si place (nu pot garanta de sinceritate).Deci note ON-10 , NP -8 .

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...