Sari la conținut

Andreea - 0763031162 (Nufaru)


Vizitator vladutz

Postări Recomandate

  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Lună
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Lună

Dupa cateva vizite facute Andreei revin cu o noua recenzie despre ultima vizita.

Undeva pe la sfarsitul luii octombrie, intr-o seara plictisitoare la o ora destul de tarzie decid s-o vizitez. Sun cu gandul ca-i prea tarziu ca sa mai raspunda, dar, surpriza, a raspuns. Stabilim intalnirea in 15-20 minute.

Urc in masina, traversez orasul cu gandul la oralul demential pe care o sa-l primesc. Ajung, intru, stam la o vorba, decidem ce si cum face, trec pe la baie si revin in camera misterelor.

Oral demential (si la primul si la al 2-lea nr.)

Normal in mai multe pozitii cu contre puternice.

Timp petrecut 1 ora

Note:

Locatie 8,50-9

Baie 9

Aspect 7,50-8 ( cateva kg depuse in plus) - ( pe forum are nevoie de poze mai avantajoase, cele publicate nu ii scot in evidenta atuurile)

Atitudine 9 ( vorbareata, glumeata, deschisa, destul de naturala)

ONP 10 cu felicitari

Normal 8.50-9 (are un stil care, chiar daca ea nu se grabeste, iti da impresia de graba)

An -

Pret nu mai tin minte exact, daca nu ma insel, 250lei/h

 

Cu siguranta de revenit.

Tecomand!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea

Mulțumesc frumos pentru recenzie 0.1.xxx  și nu numai, eu m-am simțit foarte bine în compania ta și te mai aștept :*, dacă vei dori vei putea să îmi faci și câteva poze :snappy , nu am să mă supăr  :girly  :2qm40hg  :kiss3

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vizitat din nou pe Andreea... in decursul noptii de ieri. Placuta la telefon si politicoasa. M-a indrumat catre locatie: un apartament din zona Nufarul.

 

M-a intampinat imbracata in niste ciorapi negrii chilotei negrii si cu body sexy care ii puneau in evidenta fund frumos ...per ansamblu o prezenta foarte placuta.

 

Dupa ce am baut o cafea impreuna si am fumat 2 tigari am intrat la dus amandoi.

 

In pat e foarte pisicoasa si alintata mai trebuia doar sa toarca sa muste si sa zgarie doar astea trei nu le-a facut :))

 

 

Nu mai reiau intreaga actiune expusa in recenzia precedenta si o sa trec direct la note :

 

 Oral 9

 

 Normal 10

 

 Corp 9

 

 Fund 10

 

 Locatie 9

 

 Curatenie 10

 

Achitat comisionul la final pentru o ora (doua finalizari) fara graba.

 

Spor la treaba!

 

Ma matzoc dubios ce esti. De-astea imi faci? mergi pe ascuns la Andreea? :)) ti-am dat aripi si acuma zbori singur

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

pffff... am fost la andreea de atatea ori ca nici nu`mi vine in minte ce recenzie sa fac...la ce anume.... o sa ma straduiesc totusi sa va povestesc cateva din momentele petrecute cu ea...

 

desi la telefon te ia destul de tare cateodata (numai nu reuseam noi sa ne intelegem pana la ce ora lucreaza ) , odata ce ai ajuns la locatie, undeva pe bumbacului, e foarte friendly....sau mai degraba seducatoare... are o privire pfff... de zici ca o sa`ti futa pana si creierii... ooo si bine zici... daca te uiti prea mult in ochii ei s`ar putea s`o incurci...  subsemnatul va poate confirma.... :gifs_ojos  :maninlove

locatie curata si cam tot ce trebuie pt desfasurarea ostilitatilor, te serveste cu tot ce are prin frigider si se straduieste sa se faca placuta  ( cu mine personal a reusit de fiecare data )

 

futaiurile decurgeau in functie de stare.... cand te fute de te indoaie...cand mai soft... depinde de ce iti doresti, ideea ii sa`i si spui :))))) daca lasi la latitudinea ei o sa te calareasca de numa sa te ti bine de patu ala....  :ellao

 ON , are  gurita facuta pt asa ceva... cu atentie pt "coitze" (cum ii place ei sa zica) intotdeauna... o suge bine si se vede ca ii place ce face ,nu prea se ajuta de mana

NP cand se pune capra si ii vezi funduletu ala numa s`o prinzi de solduri si sa`i umpli pasarica , una destul de stramta dealtfel... 

 

note... n`am ce sa dau...ca tine de gusturi pana la urme si n`au cum sa fie altfel decat subiective, o sa zic doar ca e profi si am revenit de fiecare data cu placere pt ca m`am simtit bine si nu am fost grabit niciodata de catre ea...

  

    SA FUTETI BINE!

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea

gabrielmk îți mulțumesc frumos pentru aceste rânduri, mi-ai făcut ziua mai frumoasă  :girly, ești o persoană cu care m-am simțit foarte bine de fiecare dată  :blushing2  și am avut parte de experiențe de neuitat!  Te  :kiss3  și te mai aștept :D  :girly  :2qm40hg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: allanbellmans
  • Oras:Remote
  • Telefon: allanbellmans
  • Oras:Remote

I'm looking forward to meet you...

 

Correct is: I'm looking forward to meeting you.

 

The verb to look forward to = to anticipate it's transitive => requires a direct object. In this case the direct object should be the gerund form of the verb "to meet" = meeting.  Same applies for "to look forward to going to the the Moon” or "to look forward to working with you". 

 

Alternatively you can say "I'm waiting to meet you" ;)

 

Just saying...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator almitak1
Reputație: 0

Anul trecut, fiind cu serviciul prin Oradea vreo 10 zile, am făcut trei vizite titularei topicului.

După prima vizită, care a fost mai rece, fiind și intimidat de tonul ușor agresiv al Andreei, parțial și din vina mea pentru ca nu reușeam să mă orientez, taxiul mă lăsase cam departe de adresă, lucrurile au mers progresiv, din bine în mai bine, apoi super.

O persoană plăcută, comunicativă, cu cel mai bun oral întâlnit de mine până la acel moment, am rămas plăcut surprins de ea, fapt pentru care, anul acesta, când voi ajunge în Oradea, rămân client fidel și sigur trec pe la ea.

Ca note, cumulate cele trei experiențe, ar fi următoarele:

Garsoniera- 10

Domnisoara-9, câteva kg în plus, absolut deloc deranjante

Oral-9 fără nici un dubiu

Normal-10, activă, se implica,se mișcă f frumos și te privește f incitant

FK-9, după prima întâlnire, care a debutat ezitant la capitolul ăsta, ne-am potrivit f bine

GFE - 7 la început și a crescut apoi spre 9+

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...