Sari la conținut

Andreea - 0763031162 (Nufaru)


Vizitator vladutz

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Oarecum cu gand de revansa , pentru ca ultima data nu m-am putut controla si am experimentat doar o singura pozitie la NP, LOT , m-am prezentat ieri din nou la Andreea . I-am cerut sa ma astepte in cea mai sexi tinuta ,iar cand am intrat in casa, ochii mi-au fost invadati de bucuria unei imagini venita parca din alta lume. Am stat la o tigara care parca nu se mai termina ,in timp ce ea incepuse sa se mangaie si sa-si desfaca pervers picioarele, de unde izvora pasarica-i imbietoare si obraznica N-am mai zabovit foarte mult la discutii , era greu sa-mi si gasec cuvintele in momentul acela si am trecut in camera , a inceput cu mangaieri si saruturi si iar m-am trezit gol , fara sa stiu cand m-am dezbracat . Am tercut apoi la pat , eu deasupra dezmierdand-o cu saruturi pe buze, pe gat , i-am dezvelit sanii  i-am luat la lins si supt apoi am ajuns la 69, mi-a facut un oral de zile mari cu de toate, in timp ce eu ii cercetam cu limba, pasarica curata si primitoare . S-a ridicat , ne-am pierdut iar intr-un FK, si a continuat oralul , in timp ce eu o mangaiam pe sani , spate , fund , pasarica . A inceput sa se mangaie si ea, iar degetele noastre s-au intalnit pe clitoris , mi-a luat degetul si mi l-a introdus in vagin in timp ce-si continua cu patima oralul . M-am ridicat in genunchi,iar ea, continuand oralul,  in lateral cu picioarele desfacute ,intr-o pozitie incantatoare pentru simturi ( nu stiu nr pozitiei 65, 54,72) nici nu conteaza :maninlove . Eram deja in aer ,pluteam ,intr-o relaxare vecina cu absolutul din ochii ei , in care nu mai conta timpul, spatiul, binele,raul ,realitatea ,fictiunea , ci doar momentul acela de placere . Am auzit dintr-o data cuvintele :" vreau sa te simt in mine".M-am conformat , mi-a pus prezervativul, si am trecut pe la spate, unde juniorul meu a fost primit si invaluit de o temperatura placuta. Am inceput sa pompez si am fost rasplatit cu impingeri , opriri si gemete care iar m-au facut sa-mi pierd controlul si am explodat in pozitia asta , am mai ramas cateva momente asa si pe urma ne-am tolanit amandoi pe spate plini de zambet . Am fumat o tigara, am mai povestit una,alta , pe urma ea s-a ridicat elegant si tacticos si mi-a adus uleiul (nu sunt mare priceput, dar ii promisesem un masaj s-o scap de raceala ) . S-a intins pe burta si mainile mele au inceput sa se bucure de fiecare por al ei si sa-i faca pielea sa straluceasca in ulei . La imaginea asta am pierdut notinea de masaj iar mainile imi alunecau doar  spre pasarica si fund .Dupa cateva minute s-a intors , am imbraca-o iar in ulei ocupand-ma de sani , gat , abdomen, picioare , si mai ales de locul de unde nu-mi mai puteam lua privirea , intre suspine si gemete care mi-au trezit iar toate simturile . M-am trezit pe spate , a trecut iar la oral , si dupa ce mi-a montat capisolul , la LOT cu miscari unduitoare si ascendente cu opriri , cu impingeri , pana mi-am simtit un cutremur in tot corpul , n-am ejaculat dar am avut un orgasm din ala prelungit spre tantric ( cunoscatorii stiu despre ce vorbesc) . Ea a incercat sa ma termine iar cu gura , dar am oprit-o , i-am zis ca-i vorba de conservarea energiei . Am observat o urma de dezamagire pe fata ei . Dar Andreea draga, nu e cazul , tu reusesti prin sex sa faci barbatul , sau cel putin pe mine, sa ma simt Zeu ( chiar pentru un moment ) asta ( in momentul acela ) te face implicit  Zeita a placerii.  :2qm40hg . Am mai stat un pic , intre mangaieri si saruturi , m-am imbracat si-am plecat cu genunchii tremuranzi , era sa cad la iesirea din bloc :) . note am mai dat , nu am nimic de comentat , am dat 9 la aspect , pentru ca imperfectiunea intareste perfectiunea :), in rest nu se poate exprima in note si cuvinte , pentru ca limba pur si simplu isi pierde functia vorbirii in astfel de momente , primid doar abilitati de lins si gustat :), inchid , ca iar mi se scoala :). Acuma probabil unii vor crede ca exagerez , nu pot sa va zic decat atat , cu cat esti mai dezvoltat in cultura si umanitate in general , cu atat trairile , tristetea , placerea, etc.. sunt mai intense   :) Multumesc Andreeio :2qm40hg !  si nu m-am indragostit , am trait clipa ! Carpe Diem ,tuturor !

  • Like 23
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea

Wow...  :blush2:inlovee  am rămas fără cuvinte >ezemund< citind ce ai scris ai reușit să mă faci să îmi amintesc senzațiile pe care le-am avut atunci: pasiunea, dorința, senzualitatea pe care le simțeam când eram cu tine :blushing2  și nu pot să spun decât că abia aștept să le trăiesc iar :girly.... să plutim, să ne lăsăm duși de val    :kiss3 .

Masajul a fost perfect iar răceala aproape mi-a trecut, mulțumesc  :2qm40hg

Această recenzie este printre cele mai frumoase pe care le-am primit   :blush: , mulțumesc  :2qm40hg

 

  • Like 16
Link spre comentariu

Buna ...

uite ca revin si cu prima mea recenzie

Dupa cum spuneam , am vizitat-o si eu pe Andreia de 3 ori ...prima data acum aproximativ un an , si urmatoarele doua vizite au fost in luna februarie ....

Note :

Locatie : 8

Atitudine : 7 a fost prima vizita ( asta pentru ca l-a prima vizita m-a certat putin de ce am intarziat )

10 pentru a doua si a treia vizita

Oral : 10

Normal: 10

O sa revin cu cea mai mare placere de cate ori o s-a mai am ocazia

  • Like 13
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...