Sari la conținut

Andreea - 0763031162 (Nufaru)


Vizitator vladutz

Postări Recomandate

  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

 

.....................
 
În realitate, e puțin diferit. Andreea e reflexia pură a spiritului ardelenesc rebel, iute, cu personalitate. Nu că nu ar fi o floare, în felul ei... dar mai mult genul ăla de trandafir... de la Bihor, mă iubești sau te omor. 
 
............

 

 

Prima data, cand vad ardelenesc si iute in aceeasi propozitie.:)))

  • Like 11
Link spre comentariu

Hai mai Shiva ca are dreptate AndreeaGood .... doara canta si Aurel Tamas - "ardeleanu' cand iubeste, sufletul iti inflorste, da'i si omu' dracului pe fata pamantului" .... asa ca sunt si ardeleni iuti, doar ca umbla undercover :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Draga ANDREEA, ai ocolectie impresionanta de fotografii din care nudurile imi plac foarte mult.

De asemenea ai f multe recenzii magna cum laude.

Poti fii un model pentru alte fete din bransa.

Te invit sa vii la Timisoara, pentru variatie, unde premiantele ca tine sint f apreciate si iubite.

Vei avea un suces garantat.

Te pup.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea

Draga ANDREEA, ai ocolectie impresionanta de fotografii din care nudurile imi plac foarte mult.

De asemenea ai f multe recenzii magna cum laude.

Poti fii un model pentru alte fete din bransa.

Te invit sa vii la Timisoara, pentru variatie, unde premiantele ca tine sint f apreciate si iubite.

Vei avea un suces garantat.

Te pup.

Mulțumesc frumos, eu nu fac deplasări în alte orașe, te aștept pe tine să vii în Oradea :) , te pup :* 

 

de-a dreptul irezistibil de buna :)

 

Mulțumesc  :blushing2  :kiss3  :kiss3

  • Like 4
Link spre comentariu

Aș dori și eu să povestesc despre cea mai recentă vizită la Andreea. S-a petrecut în urmă cu ceva timp...deci s-ar putea să nu mai rețin exact toate picanteriile. Acțiunea s-a petrecut ceva de genul: sunat, programat, ajuns la destinație (nu mai repet unde este). Ajuns la destinație, mă întâmpină Andreea, în chiloței negri și sutien, ascunsă după ușă. Ma întrebat cât vreau să rămân și i-am zis că un număr. Am purces spre camera magică, bine-nțeles după ce am stat puțin la niște amabilități și complimente având în vedere că a slăbit și vopsit și revopsit părul...

Am ajuns în cameră, unde am ”trântit-o” pe pat. I-am dat frumos jos tangalăii cei negri după care am escaladat muntele lui venus (sau cum se zice). I-am propus s-ă facem un 69, s-a conformat trantidu-mi curul ăla minunat pe față. O priveliște foarte frumoasă, mă înfruptam de numa din păsărica ei. Simțeam eu că nu mai este mult, continuând cu un lady on top, finalizând în poziția respectivă, nu s-a grăbit să se dea jos, mai stând așa câteva moment, ca să fie sigură că m-a stors cum trebuie.

După toate acestea, am purces spre a mă îmbrăca iar ea spre duș (marketing bun). Fata asta cred că bate recordul la făcut dușuri într-o zi. Am schimbat 2-3 vorbe și dus am fost. Iar acum, juriul a decis

 

LOCATIE: 10, apartament curat, fără miros nasol înăuntru, ar fi putut fi puțin mai discret...dar e ok
ASPECT: 9 - gusturile nu se discută - deși are fata (persicutza) un gust divin
IGIENA: 10 + nimic de reproșat.
ORAL: 10 că eu l-am făcut
NORMAL: 10 se conformează,
ATITUDINE:10 deși parcă era puțin iritată
GFE: 10 parca te cunoaste de mult
CADOU: 100 lei, timp petrecut nu mai rețin exact...undeva spre 30 de minute +-

DE REVENIT? clar CA DA

  • Like 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...