Sari la conținut

Carmina - 0753933777


Postări Recomandate

"tanara,bruneta si focoasa accept intalniri cu domnii generosi,intre orele 20.00 si 05.00 tel: 0753933777" (citez din arhiva bazei mele de date). Nu stiu daca mai e valabil. Dupa ce am sunat, tipa mi-a dat intalnire in cu totul alta locatie, unde a venit cu un taxi, care ne-a dus la pensiunea Bianca. Daca tin minte bine, camera a fost 70 RON iar prestatia 200. Alte detalii dupa un an... mai greu de dat, dar in mare retin ca a fost ok. Pensiunea este intr-o zona mai laturalica pe o straduta greu de explicat dar pe google o cautare pentru "pensiunea bianca botosani" returneaza o harta.Daca sunteti in zona, puteti incerca, poate nr. tipei mai e valabil.

Link spre comentariu
Am fost acolo in urma cu aproximativ un an' date=' cu o tipa ce avea urmatorul anunt: "tanara,bruneta si focoasa accept intalniri cu domnii generosi,intre orele 20.00 si 05.00 tel: 0753933777" (citez din arhiva bazei mele de date). Nu stiu daca mai e valabil. Dupa ce am sunat, tipa mi-a dat intalnire in cu totul alta locatie, unde a venit cu un taxi, care ne-a dus la pensiunea Bianca. Daca tin minte bine, camera a fost 70 RON iar prestatia 200. Alte detalii dupa un an... mai greu de dat, dar in mare retin ca a fost ok. Pensiunea este intr-o zona mai laturalica pe o straduta greu de explicat dar pe google o cautare pentru "pensiunea bianca botosani" returneaza o harta.Daca sunteti in zona, puteti incerca, poate nr. tipei mai e valabil.[/quote']Numarul e valabil, Carolina o cheama si pe langa faptul ca te amana f mult, e ok
Link spre comentariu

 

 

Am observat ca celalat thread este inchis si am decis sa deschid altul pentru un update mic in legatura cu fetitele de prin Botosani .Din propria experienta va impartasesc urmatoarele :0753933777 - Carmina / Carolina sau cum o cheama - bruneta , parul lung , frumusica , tatuaje , 1.70 , putin plinuta (mie mi-a placut asa) , rasa la pasarica , curata GFE - 7 , FK - da , oral protejat...face si neprotejat , normal protejat....face si neprotejat (cand ajungi client fidel ca mine) , finalizare oriunde nu in gurita sau pe fata (finalizare si in fofo ....tot dupa ce ajungi client fidel , cel putin in cazul meu). Se mai intampla sa amane din diverse motive dar destul de rar. Se implica , ii place sa o suga si cel mai mult si ii place sa linga intre anus si penis . 50 lei la pensiunea tabu + 200r 2 numere. NU face anal.
Postul original îl găsiţi aici.
Link spre comentariu
Numarul e valabil' date=' Carolina o cheama si pe langa faptul ca te amana f mult, e ok[/quote']Pacat. Nimeni raspunde la telefon. Am incercat o saptamana intreaga. Pacat. Era foarte de treaba dar ultima data mi-a spus ca avea idea de a pleca in Olanda, nu stiu daca la urma a fost asa.
Link spre comentariu
  • Oras:Dunno
  • Oras:Dunno

Am observat ca multi nu reusesc sa dea de Carolina. Nu cred sa aiba un cerc restrans de clienti , dar nu bag mana in foc. Eu am apelat cu o saptamana in urma la ea si mi-a raspuns la telefon fara nici o problema stabilind o intalnire. Este la fel de draguta , comunicativa , pupacioasa . Are o problema totusi din ce am observat data aceasta si anume la dinti. Mai multe carii pe care are de gand sa le inlocuiasca , cu implanturi sau nu mai stiu exact ce mi-a zis . Oricum a incercat finut sa ascunda defectul. Am luat camera care e 50 de lei la Pensiunea Tabu unde activeaza de obicei , o singura data am fost in alta parte unde era 60 de lei pentru ca la Tabu erau toate camerele ocupate.Dupa un dus scurt a revenit in camera si a trecut la ostilitati cu un oral neprotejat frumos executat cu atentie deosebita la oo si zonele adiacente. A urmat normalul tot neprotejat (doar daca esti client fidel si daca igiena e ireprosabila). Fiind putin si baut...am finalizat pe sanii ei , normalul nefiind suficient sa termin. Al doilea numar a fost ceva asemanator. Nu stiu exact daca am stat o ora , mai putin sau mai mult , cert e ca am fost foarte multumit si am plecat acasa cu genunchii tremurand :D. Platit 200 de ron la urma. Cu o precizare la inceput cand ne intalneam imi cerea banii inainte...acuma s-a schimbat ......deh client fidel.Bafta si sange in instalatie !

  • Like 2
Link spre comentariu

 

 


Postul original îl găsiţi aici.

Buna confratilor.Am fost si eu cu Carolina , tipa arata bine,fund bombat si apetisant.Am mers la hotel Premier(120 ron camera)foarte curat conditii excelente.Am iceput cu un oral protejat bine facut,apoi am sckimbat cateva pozitii si am finalizat pe la spate in cauciuc.
Aspect fizic 9
Fund 9
Sani 7
Sa fiti iubiti si virili
Link spre comentariu

decartat 170 ron pt 1 finalizare :| MUUULT. dar a durat aproape o ora.

locatie: a venit la hotel

aspect: bruneta, 165, cam grasuta (dar, sta carnea foarte bine pe ea! e tare) - 7

oral: neprotejat, ii plate sa se joace cu oule si sa faca ceva aningulus - 9

normal: neprotejat, e destul de stramta, geme bine, nu comenteaza la nici o pozitie - 9

 

e ascultatoare si sexy. la un 120 maxim/finalizarea, as mai merge la ea.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu cu Carolina; am dat cam greu de ea, a intarziat cam jumatate de ora. Arata bine, putin plinuta, tatuata.

Si acum recenzia:

oralul ne, bine executat, lins oua, annilingus, destul de adanc...nota 8,5

normal protejat, se misca destul de bine, nu comenteaza la schimbatul pozitiei, nota 8

GFE nota 8-9, e simpatica si volubila, fara FK, nu te grabeste

E foarte curata, face dus inainte si nici nu se apuca de treaba pana nu faci si tu la fel.

Ca un minus este programul in care activeaza, doar dupa ora 20. Eu sunt insurat si sunt mai dificile evadarile nocturne.

Link spre comentariu
  • Oras:European Union
  • Oras:European Union

Avand in vedere ca maine voi pleca in interes de serviciu pt trei zile in Botosani,am sunat-o pe domnisoara Carmina :) mi-a raspuns o voce foarte,foarte sexy iar atitudinea a fost una mai mult decat ok raspunzand la toate intrebarile mele.Cu alte cuvinte,am s-o vizitez si apoi voi lasa o recenzie.Spor la treaba si ciocane tari.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator expy
Reputație: 0

Avand in vedere ca maine voi pleca in interes de serviciu pt trei zile in Botosani,am sunat-o pe domnisoara Carmina :) mi-a raspuns o voce foarte,foarte sexy iar atitudinea a fost una mai mult decat ok raspunzand la toate intrebarile mele.Cu alte cuvinte,am s-o vizitez si apoi voi lasa o recenzie.Spor la treaba si ciocane tari.

 

Ne zici si noua cum a mers treaba ?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...