Sari la conținut

Roxana Ct 0721685750 Si 0799351874


Postări Recomandate

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Hmm...oare de unde ai tu aceste informatii ?  :blushing2

umbla vorba prin tirg, ai avut destui clienti care  mi-au marturisit asta , lumea e mica.

 pe amica ta am tras-o de limba destul dar e zgircita la vorba , ma asteptam sa ma invite sa te cunosc.

cu toate ca nu esti targettul meu, eram curios macar sa aflu ce greseala am facut de  nu te-am trecut la prioritati pe lista mea

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Sa stii ca intre mine si aceasta distinsă domnișoară a existat de la inceput o antipatie, probabil ca reciprocă, din motive obiective ce nu tin nici de fizicul ei nici de limbaj unde nu ai ce-i reproșa.

Alta a fost problema.

Prin urmare nu prea înțeleg la ce te referi cand spui ca se încadrează in targetul meu!

Poate ma lămurești in privat daca e ceva ce ar trebui sa știu.

aceeasi antipatie am avut si eu pina acum cind a postat aceasta poza de mai sus si i-am vazut forma labiilor.

creasta de curcan ,ma fascineaza.

ti-am explicat in pm de ce o consider targettul tau.

roxana , devine un subiect interesant, dintr-o data

Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Sa stii ca intre mine si aceasta distinsă domnișoară a existat de la inceput o antipatie, probabil ca reciprocă, din motive obiective ce nu tin nici de fizicul ei nici de limbaj unde nu ai ce-i reproșa.

Alta a fost problema.

Prin urmare nu prea înțeleg la ce te referi cand spui ca se încadrează in targetul meu!

Poate ma lămurești in privat daca e ceva ce ar trebui sa știu.

Eu nu simt nicio antipatie nici fata de tine , nici fata de altcineva . Tu te-ai luat de pretul meu si ai incercat sa ma compari cu anumite domnisoare lucru ce m-a deranjat :)

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

mi-a facut placere sa te cunosc pe viu, ti-am scanat creasta prin chiloteii, esti o fata draguta.

.poate daca vom reusi sa ne cunoastem mai bine , voi indrazni sa apelez la serviciile tale dar numai in combinatie cu o sedinta foto.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...