Sari la conținut

Nicoleta Zorilor Tel 0737054713


Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salut la toata lumea,trecut si eu pe la domnisoara Nicoleta, o fata draguta,dar destul de retinuta.Am stat putin la o tigara am incercat sa socializam putin dar fara mari rezultate.Primit prosop curat si poftit la baie.Odata intors in camera de lucru Nicoleta se aseaza langa mine incepe cu mangaieri si sarutari pe corp dar era absenta total.A pus prezervativul si a inceput un oral bunicel ,continuat cu un NP dar fara nici un fel de implicare;

 

Aspect 7,5 Ochii superbi

 

OP 7,5

 

NP 7

 

GFE 5

 

Am platit 200de ron si am stat cam 45 de minute.

 

In locatie era singura dar au sunt telefoanele de m-au zapacit.ced ca are mai multe nr..De recomandat sincer nu stiu ce sa zic ... Toate cele bune la toata lumea

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am vizitat-o si eu pe domnisoara Nicoleta.....singurul mare minus a fost Oralul Protejat pe care l-am primit...nu ca a fost unul slab..dar ma asteptam la unul N. Socizlizarea a fost foarte buna...telefoanele nici un semn de ele...doar putin butonat cat timp ma jucam cu catelul. Foarte draguta, fara mofturi, am incercat ce am vrut eu, implicare foarte buna :) sper sa mai revin cat de curand. La cum am vazut ca e restul pietii(din citite mai mult, ju fiind mare adept al sex.ului pe bani)...200ron e un pret foarte bun ptr o ora....mai ales daca ar fi fost cu o singura finalizare mi-as fi luat o mare teapa :))))) . Recomand :)

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Cum de toti aveti sansa de a ajunge la ea,si eu nu?

Am avut deja doua programari date la o parte de catre aceasta faptura fara a gresi cu ceva.

Cred ca si la a treia programare iau teapa in momentul cand ajung,iar nu raspunde la telefon.

Chiar nu stiu ce se intampla,stie cineva daca si ea este cu chestia aia,primul venit primul servit?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...