Sari la conținut

Regim Hotelier Bucuresti - doar sugestii de la useri, testate


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fuck it = bucurescu ?

 

bai prietene , esti beat, esti fumat sau doar dus cu pluta ,ce ai ca nu te inteleg?verifica inainte sa faci acuzatii.

ai inceput sa te iei de titularul topicului, dupa aceea de bucurescu acum ai ajuns la mine...stii tu vorba aia cand mai multe persoane iti spun ca esti beat....

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hai valea si dormi! Ai ignore!

 

acum chiar iti foarte multumesc ,daca gandeai putin inainte sa incepi circul asta faceai cu titularul topicului, daca te crezi prea bun pentru a-l ajuta cu o informatie.(desi daca esti intr-adevar militian...se explica multe)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va las in lumea voastra sa va certati intre voi. Ce face invidia asta intre un galben si un negru mah!

 

:laugh2

 

Te-ai prins ca ne certam intre noi nu? Era evident ca nu vorbeam cu tine.

 

Concluzia insa pune punctul pe 'i', chiar daca nu-ti dai seama, iar mie nu-mi place sa explic subtilitatile. Daca te mai gandesti, o sa te prinzi.

 

Noapte buna.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

:laugh2

 

Te-ai prins ca ne certam intre noi nu? Era evident ca nu vorbeam cu tine.

 

Concluzia insa pune punctul pe 'i', chiar daca nu-ti dai seama, iar mie nu-mi place sa explic subtilitatile. Daca te mai gandesti, o sa te prinzi.

 

Noapte buna.

:clapp K.O !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bucurie mare, ati castigat! Va felicitati unul pe altul, va meritati, va potriviti si va iubiti. O sa plang la nunta voastra!

 

Am fi toti mai castigati daca discutia asta ne-ar ajuta sa fim mai omenosi. Nu sintem in spatele blocului.

Link spre comentariu
Reputație: 24035
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fi toti mai castigati daca discutia asta ne-ar ajuta sa fim mai omenosi. Nu sintem in spatele blocului.

Bucurescu, nu am ce sa discut cu un om ca tine. Tu ai inceput aceasta discutie si ai face bine sa iti ceri scuze. Sa ai viata pe care o meriti...

Link spre comentariu
Reputație: 24035
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

E trist ca nu realizezi. Asta e, nu poate decat sa-mi para rau pentru tine.

 

Numai bine!

Sa nu mai aud de tine! Sa-ti para rau pentru tine, nu pentru mine. Adio!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De auzit cu siguranta n-o sa auzi, de citit, nu promit. Ba chiar mi-a venit ideea ca as putea sa-mi maresc numarul de postari urmarindu-te cand mai sari pe careva. Poate asa impusc doi iepuri: te ajung ca numar de postari si te si salvez din situatia penibila in care te pui luandu-te gratuit de oameni.

Link spre comentariu
Reputație: 24035
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

De auzit cu siguranta n-o sa auzi, de citit, nu promit. Ba chiar mi-a venit ideea ca as putea sa-mi maresc numarul de postari urmarindu-te cand mai sari pe careva. Poate asa impusc doi iepuri: te ajung ca numar de postari si te si salvez din situatia penibila de a te lua gratuit de oameni.

Nu am nevoie sa ma salvezi de la nimic. Vezi de drumul tau in viata si nu imi mai urmari postarile. Te bagi ca musca unde nu trebuie. Lasa sa fiu eu penibil si tu bunul samaritean. Eu sunt ala rau si tu ala bun. Esti fericit acum? Drum bun!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stiu ca nu ai nevoie. Tu crezi ca esti cel indreptatit sa te iei de cine ai chef, deci pozitia ta iti pare favorabila. Tocmai de aceea si disconfortul vadit care apare atunci cand altcineva are alta parere.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Felicitari laury! din 3 pagini , doua sunt cu "off topic-ul tau" , si asta din cauza grandomaniei tale.

Ti-am zis de cand am postat prima oara aici sa nu o iei personal .Lasa moderatorii sa isi faca treaba si inainte sa mai acuzi pe cineva ca se baga ca musca sau ca supozitorul uita-te si la tine ca asta faci.

Link spre comentariu
Reputație: -419
  • Oras:București
  • Oras:București

măi băieți, de ce nu faceți așa: când apare un conflict de ăsta insipid, pac, batista pe țambal și vă blocați între voi. și gata, nu se mai vede, nu se mai lamentează, nu se mai off-topic-ează...

am o listă așa lungă de băieți și fete (you have chosen not to see xxx)

Link spre comentariu
Reputație: 24035
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Stiu ca nu ai nevoie. Tu crezi ca esti cel indreptatit sa te iei de cine ai chef, deci pozitia ta iti pare favorabila. Tocmai de aceea si disconfortul vadit care apare atunci cand altcineva are alta parere.

Ca sa ne intelegem definitiv si este ultima oara cand iti raspund, in rest te voi ironiza. Eu fac pe politistul cu cine consider eu, pe criteriile mele, nu este problema ta sa ma judeci pe mine. Nu iti convine ca ma iau de cineva, ok, pune mana si ajuta ca un om bun ce esti! In cazul de fata cu puturosul asta cu regimul hotelier de ce nu il ajuti? Trancanesti la usa mea dar pe el de ce nu il ajuti! Arata ca esti omul bun si corect care vrei sa pari si ajuta-i cu informatii pe cei "suferinzi" din pricina mea. Pe unde postez cate ceva, iti arati rautatea si ironia dar nu ajuti pe nimeni cu nimic, nici nu futi si nici nu scrii recenzii. Esti un ipocrit si nimic mai mult. Nu iti mai raspund pentru ca nu meriti, esti un om mic care sufera de capra vecinului.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salut, ai dreptate, dar eu nu am nici un conflict cu nimeni, stimabilul laury s-a simtit lezat cand i-am spus ca isi depaseste atributiile de "user" , in rest se poate vedea clar ca nu suporta sa ai alta parere .este un exemplu clar de grandomanie+megalomanie.

Link spre comentariu
Reputație: 24035
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Felicitari laury! din 3 pagini , doua sunt cu "off topic-ul tau" , si asta din cauza grandomaniei tale.

Ti-am zis de cand am postat prima oara aici sa nu o iei personal .Lasa moderatorii sa isi faca treaba si inainte sa mai acuzi pe cineva ca se baga ca musca sau ca supozitorul uita-te si la tine ca asta faci.

Hai sictir !
  • Like 3
Link spre comentariu

Reputație: 24035
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

salut, ai dreptate, dar eu nu am nici un conflict cu nimeni, stimabilul laury s-a simtit lezat cand i-am spus ca isi depaseste atributiile de "user" , in rest se poate vedea clar ca nu suporta sa ai alta parere .

Fa pe desteptul in continuare, poate doar asa te colorezi si tu ca in rest esti abonat la laba!

:) :) :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...